4

Balde może się uczyć jak się wkręca w ziemię obrońców bez podan do bramkarza ani dośrodkowań w trybuny mimo że Cancelo jest prawonożny

11

Ahhh Diego jak Martin był spóźniony skoro to on zagrywa piłkę?? To Twój zawodnik popelnił błąd techniczny bo uciekła mu piłka a Gerard ja wybił i jasne nadepnął Twojego zawodnika tylko to nie było ani celowe ani z nadmierną agresją po prostu po wybiciu piłki musiał gdzieś położyć mogę a nie patrzył w murawę żeby widzieć gdzie on ma nogę żeby mu nie zrobić krzywdy

0

@kejdzi
Masz rację zgadzam się

4

@ninja81
Powiem Ci że mnie dalej nurtuje ten ,,spalony'' z tamtego meczu. Piłka ewidentnie odbiła się dwa razy od Lewego i za drugim odbiciem gdy poleciała do Cubarsiego nie ma nawet najmniejszej możliwości aby był na spalonym, ja mam takie wrażenie że oni zrobili spalonego przy pierwszym odbiciu od Lewego

1

@konajoncek
A ja myślę że musi się odblokować, jest blokada totalna nawet w bardzo dobrych sytuacjach nie potrafi strzelić do bramki i to nie pierwszy taki napastnik który jest zablokowany. Potrzeba mu takiego meczu gdzie coś mu wpadnie i myślę że później już to ruszy

22

Wyglądało jak jesteś podkręcenie kostki, mam nadzieję że to nic poważnego i w środę będzie dostępny
Edit. Ponoć skręcona kostka

1

@Jakchcesz hahahaha abo - 7 zależy jak spojrzeć

7

Panie Balde tak się kręci obrońcami

1

Czasem aż się prosi aby przyłożyć z pierwszej a nie tylko przyjmować

0

@Zip
Nawet o tym nie mów

0

Oby nie było tak że my będziemy pchać pchać pchać i nic a oni z dupy zrobią akcję i w plecy

0

Ale co zrobił Olmo

0

@JaCules1211
Można dać czerwoną

0

@FCB24
Ale do spalonego chyba nie wołają głównego przynajmniej mi się tak wydaje

0

@FCB24
Ale on nie warował drugiej złotej kartki tylko bezpośrednią czerwona

0

@dv7wisnia
Dokładnie tak jest

0

Mallorco dziękujemy :⁠-⁠*

0

Bez walki 3 punkty

0

@azysko
No to całe szczęście bo mam spore oczekiwania wobec niego

0

Czyli Espart jest zdrowy bez urazu?? Widziałem że zszedł na reprezentacji

1

@MessiForeverTheBest
To akurat z okazji urodzin Ronaldinho

2

Skur... Pier... Aż się nóż otwiera na takie pierdo.. Griezmann, Coutinho i Dembele to są chłopie Twoje porażki za ponad 300mln ojro a Ty pier... Że nie doprowadziłeś klubu do ruiny powinieneś widzieć obok takich osobistości jak Tusk, Kaczyński, Morwiecki, Obajtek, Macierewicz, Suski, Czarzasty i wiele innych skur.. złodziei i oszustów

4

@Elvisek
Jest ponad 60 tyś a nie 40.
https://www.instagram.com/p/DWo357RiKnq/?igsh=YWYycGVrbGZwaG1i

Nawet u Panów chyba nie było tylu widzów

0

O jakim mistrzostwie mowa??

11

Rozpier.... Jazda z tymi biołymi kur..

0

Podobno wyprzedano wszystkie bilety

1

1

@Roobo
Zgodzę się, Zieliński w klubie a w reprezentacji to zupełnie inni ludzie, w kadrze wyjdzie mu może 2/10 meczów może 3/10 reszta to tylko obecność a Betoniarek to jest nieporozumienie nie wiem czemu ale to nie jest człowiek na reprezentację może to zbyt dużo dla niego

0

@HiBro
Uuuuu no to grubo, mam nadzieję że będzie komplet

0

Ma ktoś jakieś info odnośnie ile sprzedano biletów na jutrzejszy klasyk? W niedzielę mówili na TVP Sport że 40tyś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?