2

@Kapitan hawk
Onaaaaaaa BATLLE

0

@europejczyk
Wiesz że możemy nie przejść Atletico

3

Hmmm a my czasami nie gramy z Atletico?

0

Pomagając sobie trafsfermrkt
Bastoni największą wartość osiągnał 80 mln euro
Ferran mi obecnie 50
Olmo ma obecnie 60
Razem daje 110 mln czy już o 30 więcej niż Bastoni był warty i jeszcze do tego mamy dać gotówkę? To chyba autor tego tekstu jest zdrowo pier... myśli że w klubie nadal prezydentem jest bartek czy co?

2

To też jest chore niby jest przerwa reprezentacyjna powołania z drużyn z niższych lig a ligi i tak grają wystarczy że Ci powołają 3-4 zawodników 2-3 wypadnie przez kontuzje i masz przejeb...

1

@Herbert
Myślę że Ramos i Pepe mieli ich więcej co to ma do rzeczy

0

@Gall sfaulował normalna rzecz w meczu

1

Normalne zachowanie problem są te pseudo mecze towarzyskie nikomu nie potrzebne do niczego później są takie sytuacje gdzie walka o piłkę jest ostra bo taka natura obrońcy

0

I chu.. bez niego będzie 3x ciężej z tym Atletico

3

@Soetie
Ochłoń i nie bierz tyle leków bo Ci szkodzą

11

To są te wielce potrzebne mecze towarzyskie grane pełnym składzie nie wiadomo po co i dla kogo. Ludzie grają eliminacje MŚ, 38 kolejek ligi, puchar Hiszpanii, superpuchar Hiszpanii i lm to jeszcze potrzebne mecze towarzyskie

0

Pierdo... FIFA mafia zajeb.. po ki ch.. potrzebne jakieś towarzyskie mecze w środku sezonu ligowego

0

@mkord
Ale ja pamiętam doskonale w jakich okolicznościach nas wychu.

0

To w końcu o co chodzi?? Ma tą kontuzję czy po leczeniu dobrego kolana już jej nie ma??

2

@Derpowsky
A ja na punkcie Barcelony to jestem chory hahaha nawet bym mógł na hokej na wrotkach pójść hahaha

1

@escarabajo
Już olałem strumyk będę śledził rewanż

1

@FcPortoFan1999
Klasyk to Barcelona i sklep nie ma innego klasyku

2

@Derpowsky
Ja też bym chodził na ręczna i wszystkie sekcje piłki nożnej

1

@FcPortoFan1999
Oczywiście że to jest klasyk

1

@APTAPT
Spokojnie myślę że na rewanż na Camp Nou uzbiera się swobodnie 40 tyś

0

@Derpowsky
Oczywiście i stadion wcale nie był pusty

1

@escarabajo
Haha no to i ja mam ^⁠_⁠^ kiedyś miałem taką mega fajną stronkę z meczami i nie wiem gdzie ja zapodziałem i niestety

0

@addept
Aaa no ja też mam player a to gdzie oglądasz teraz??

0

@escarabajo
Masz jakiś stream czy Disney+?

0

@addept coo?? Masz jakiegoś streama czy Disney+

0

@addept
Ty masz Disney+??

0

@MagdJanko
DAZN to było złoto niestety TVP Sport większość pokazuje na aplikacji, szkoda że nie będzie na TVP bo hokej na być widziałem a na aplikacji brak transmisji póki co.

1

@MagdJanko
Rano na fashu było właśnie tvp Sport ale teraz już widzę że nie ma nic o TVP Sport nawet na aplikacji :⁠-⁠ chyba tylko Disney zostało

0

@Filipem
Jakie 2 punkty straty?

0

@tbas
Na flashu nic nie pisze że pauzuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?