19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk
No teraz babki grają z Czechami a na Polsacie bajki lecą, patrzę na flashu i Polsat Sport
0
@VegetaPolska
A to Liga Narodów to nie jest ważne?? Sparingi to ok ale jednak Liga Narodów to już chyba poważne rozrywki
1
@Bykunn
Tak na Polsacie ale na otwartym żeby wszyscy mogli widzieć a nie na sport extra trochę źle sformułowałem pytanie
0
Pytanie mam, czy kiedyś nie było tak że jak grała reprezentacja Polski to telewizja otwarta miała obowiązek pokazania go?? Teraz jest siatkówka i Polsat Sport
0
@Azazel_Pazuzu
Bez Raphy?
3
@EzioAuditoreDF
Powinni ją wypier... Na bruk i odebrać immunitet ba immunitet powinni mieć 3 ludzi w tym kraju prezydent, premier i marszałek nie komuch
9
Ale by były jaja jakby starucha nie wybrali
1
@Piotrek1993
Szkoda ale cóż kolejny do zapomnienia
1
@blakkudium
Ooooo właśnie właśnie nie mogłem sobie przypomnieć. I tak ucichło kompletnie
0
Quenda (sporting) kiedyś były jakieś informacje że się im interesujemy coś więcej ktoś wie?? I ten młody z dinamo Zagrzeb czy innego chorwackiego klubu nie pamiętam dokładnie też czarnoskóry
0
@Verore
Po utracie Magiery chyba sobie nie radzi
0
@Michael24
On jest popier.. daj mu spokój
2
Włodarczyk to pewnie info hahahahahaha ponoć Kiwior już jest u nas ^_^
0
Co Ty pier... Nie rób takich rzeczy
0
Ok to Balde odejdzie
0
Kur.. już 16 i nadal nic?? Żadnych aktualizacji ani newsów
1
@mordini123
Hmm to chyba faktycznie to dobrze, choć w tym roku już i tak nie pogra
0
@mordini123
Wydaje mi się że nie, kiedyś była gadka że wykupią palmę i oleja Golizadka ale jak to w końcu wyszło to nie mam pojęcia ale wydaje mi się że temat Golizadka olali
1
@mordini123
Nooooo i to jest transfer powinni jeszcze golizadka podpisać umiem że jest kontuzjowany ale kurde jak to by chodziło Palma, Wakemark, Golizadek i ishak
1
@Mario96w .hahahhah to chyba nie ten sport
0
@michaleu
Z prawej napewno Strzelczyk a z lewej chwalińska?
0
@BojanKriKicz
No właśnie właśnie, bardzo dobre pytanie, już grubo po 13 a żadnej oficialki
0
@gumaz
Hahahahahhaha gratulacje ^_^
Miałem na myśli transfery
0
Kurła dawać jakąś oficialkę ^_^
0
Wow eureka hahaha kto by chciał chłopa ktory na cały sezon 3/4 jest kontuzjowany
0
No to trafi do kotletiko a my idziemy po Grimaldo
0
@APTAPT
Piłkarze reczni też są w final four w Kolonii bodajże w przyszłym tygodniu jest finał
0
@Luciano99
Oby bo już nudno się robi. A co z Grimaldo, Rashford i Gvardiol?
1
Fabricio dawaj jakieś newsy chłopie bo nuda
0
@Kozinho.
A ja już u siebie w robocie proponowałem coś podobnego. Jadą wszystkie oficjalne reprezentacje i grają systemem przegrasz mecz odpadasz i tyle bez kwalifikacji wszyscy zadowoleni bo będą na MŚ