0

@Prorokk
No teraz babki grają z Czechami a na Polsacie bajki lecą, patrzę na flashu i Polsat Sport

0

@VegetaPolska
A to Liga Narodów to nie jest ważne?? Sparingi to ok ale jednak Liga Narodów to już chyba poważne rozrywki

1

@Bykunn
Tak na Polsacie ale na otwartym żeby wszyscy mogli widzieć a nie na sport extra trochę źle sformułowałem pytanie

0

Pytanie mam, czy kiedyś nie było tak że jak grała reprezentacja Polski to telewizja otwarta miała obowiązek pokazania go?? Teraz jest siatkówka i Polsat Sport

0

@Azazel_Pazuzu
Bez Raphy?

3

@EzioAuditoreDF
Powinni ją wypier... Na bruk i odebrać immunitet ba immunitet powinni mieć 3 ludzi w tym kraju prezydent, premier i marszałek nie komuch

9

Ale by były jaja jakby starucha nie wybrali

1

@Piotrek1993
Szkoda ale cóż kolejny do zapomnienia

1

@blakkudium
Ooooo właśnie właśnie nie mogłem sobie przypomnieć. I tak ucichło kompletnie

0

Quenda (sporting) kiedyś były jakieś informacje że się im interesujemy coś więcej ktoś wie?? I ten młody z dinamo Zagrzeb czy innego chorwackiego klubu nie pamiętam dokładnie też czarnoskóry

0

@Verore
Po utracie Magiery chyba sobie nie radzi

0

@Michael24
On jest popier.. daj mu spokój

2

Włodarczyk to pewnie info hahahahahaha ponoć Kiwior już jest u nas ^⁠_⁠^

0

Co Ty pier... Nie rób takich rzeczy

0

Ok to Balde odejdzie

0

Kur.. już 16 i nadal nic?? Żadnych aktualizacji ani newsów

1

@mordini123
Hmm to chyba faktycznie to dobrze, choć w tym roku już i tak nie pogra

0

@mordini123
Wydaje mi się że nie, kiedyś była gadka że wykupią palmę i oleja Golizadka ale jak to w końcu wyszło to nie mam pojęcia ale wydaje mi się że temat Golizadka olali

1

@mordini123
Nooooo i to jest transfer powinni jeszcze golizadka podpisać umiem że jest kontuzjowany ale kurde jak to by chodziło Palma, Wakemark, Golizadek i ishak

1

@Mario96w .hahahhah to chyba nie ten sport

0

@michaleu
Z prawej napewno Strzelczyk a z lewej chwalińska?

0

@BojanKriKicz
No właśnie właśnie, bardzo dobre pytanie, już grubo po 13 a żadnej oficialki

0

@gumaz
Hahahahahhaha gratulacje ^⁠_⁠^
Miałem na myśli transfery

0

Kurła dawać jakąś oficialkę ^⁠_⁠^

0

Wow eureka hahaha kto by chciał chłopa ktory na cały sezon 3/4 jest kontuzjowany

0

No to trafi do kotletiko a my idziemy po Grimaldo

0

@APTAPT
Piłkarze reczni też są w final four w Kolonii bodajże w przyszłym tygodniu jest finał

0

@Luciano99
Oby bo już nudno się robi. A co z Grimaldo, Rashford i Gvardiol?

1

Fabricio dawaj jakieś newsy chłopie bo nuda

0

@Kozinho.
A ja już u siebie w robocie proponowałem coś podobnego. Jadą wszystkie oficjalne reprezentacje i grają systemem przegrasz mecz odpadasz i tyle bez kwalifikacji wszyscy zadowoleni bo będą na MŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?