0

@maroon
Chciałbym aby przyszedł do nas a nie poszedł do kotletiko czy do sklepu

5

Jak ten Silva serio pójdzie do tego zaje.. sklepu to będzie jakieś nieporozumienie, już niby się cieszył że może przyjść że jesteśmy zainteresowani chce tu grać i pójdzie do wroga to będzie nieporozumienie

3

Kur .. Bernardo nie rób jaj, przyjdź do nas a nie będziesz żałował, może nie tak duża kasa ale myślę że swoje już w City zarobiłeś a u nas pograsz kilka lat za przyzwoitą kasę

2

Ja pier.. jedni przebijają drugich

0

@BorzyKrzys
Faktycznie spotkanie Ralfa Kamińskiego to musi być niewiarygodna przyjemność ^⁠_⁠^

4

Ale to jego wina ??

0

I co wiadomo już za kogo florek zaoferował te 150 mln?

0

To już jest nudne serio nawet już mnie to nie śmieszy, czemu nikt nie postawi zarzutów a tylko straszą i starsza od kilku lat

1

@FcPortoFan1999 nie licząc pucharu Madrytu ^⁠_⁠^

1

@AmigoBlancos
Hahaha tak tak widziałem, zapowiadają się bardzo wesołe MŚ

0

@krefi10
Ale coś Ty jeszcze słońce nie wyszło i głoszą burze

0

2

@APTAPT
Nooo to było by coś i nasza Ewunia 3 bramki

1

@APTAPT ale hola hola a puchar Madrytu dwa razy z rzędu to nie liczysz ^⁠_⁠^

1

@BojanKriKicz
Maja zdecydowanie

0

@Zoker
Jak na sobie to jestem bardzo spokojny :⁠-⁠)

1

@APTAPT
Ja zawsze w ich przypadku przygotowuję się na porażkę, bo gdy wygrają to będę bardzo zaskoczony ^⁠_⁠^

0

@Zoker
To głupie pytanie, jesteś na stronie o Barcelonie więc każdy jeden użytkownik Ci odpowie że Iniesta na myślę że gdybyś się spotkał wśród ludzi ze znanego hipermarketu w którym ten klun występuje to też myślę że były by odpowiedzi że Iniesta

1

@APTAPT
Noooo nasi koszykarze w tym sezonie to jest jedna wielka niewiadoma

0

@Zoker
Głupie pytanie oczywiście że Andres

0

@Hindus
Widzę że jesteście małej wiary ^⁠_⁠^

1

@Frimpong zabrakło Ci kilka zer hahaha

1

Wysłałem sporo € na Alvareza, Grimaldo, wykup Rashforda powinno swobodnie wystarczyć ^⁠_⁠^

0

Dzisiaj chyba bez szans

13

Nooooo i się wyjaśniło za kogo zaoferuje 150 mln

0

@cchesterr43
Jeszcze ta Natalisa jakoś się prezentuje ale ta spod Konina to już chyba nawet mózg ma sztuczny

0

Kurła ale by to chodziło ufff na 10 Raphinha

0

@Kozinho.
Aaaaaaa to ten co tam z nią w te treningi?

0

@Kozinho.
Ale to teraz Ania z tym kewinem?

0

@zadafcb
Eeee nooo ale żeby on był wart aż 150 mln?? Miała być oferta a on już go kupił niesamowite.
Ale pytanie komu on zapłacił za niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?