19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Rapha to jest top kapitan takiego nie było od czasu Puyola
0
@Laminedependencia
W hipermarkecie dają Negreire pod obrus hahahaha
0
@ArcziArtt
Taaaaa hahahahhhahaa
21
Najgorsze w takich zawieszeniach jak ten kretyn ze sklepu który zostaje zawieszony na 6 meczów w których i tak by nie zagrał go był kontuzjowany, to powinni jakoś inaczej rozwiązać w sensie jesteś kontuzjowany kara nadal jest podtrzymana wyzdrowiejesz wtedy kara jest odbywana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@maroon
Sorki ^_^ ale jak pisze tą nazwę to telefon zaczyna głupieć
1
@maroon
W Polsce kiedyś był taki duży hipermarket który niefortunnie nazywa się jak taki klub
1
@ranger3120
Hahahha no tak hipermarket
5
Przeczytałem właśnie news i nie mogę się przestać śmiać ^_^ mianowicie Jorge Felix Dias z gazety AS napisał że sklep rozważa zarządzanie ogromnej rekompensaty finansowej w sprawie Negreira
0
No mam nadzieję że na najbliższy mecz u nas będzie już można wpuścić 60 tyś
9
Szkoda Simonsa że nie został trochę dłużej w tamtych czasach napewno dostał by szansę
6
Najbardziej chyba szkoda że Moriba się połasił na kasę bo w tamtym czasie było ciężko więc o minuty nie było by wcale trudno więc mógł się bardzo rozwinąć, szkoda też tego Bravo by choć chyba jakoś oszałamiająco się nie rozwinął
2
@JacekM
Hahaha ja jestem nikim tam są mądre głowy od takich rzeczy ^_^
7
I przyjdzie PSG czy City zapłacą 20 mln i tyle go słyszeli, oczywiście nie mówię że u nas bedzie się super szybko rozwijał i za 2 lata będzie topową 9
25
Zacznijmy że ten cały winicjusz powinien być już dawno w cyrku za te swoje popisy''
4
Moim zdaniem to było najlepsze sędziowanie w ostatnich latach przez hiszpańskiego arbitra, nie ma się do czego przyczepić spokojnie może dostać ocenę 9/10
2
Haha i elegancko, dzisiaj już nie ma dziennikarzy którzy mają sprawedzone informacje, teraz są ludzie którzy pracują byle jak napiszą cokolwiek byle napisać i potem się to kończy jak widać robi z siebie błazna
0
@Aragorn33
Mogli by spaść jak Celta
1
@Popitek12
Mam nadzieję że nawet 2026 nie będzie
0
Wiadomo kto pokazuje te mecze?
5
@TheKlucha i to w centrum
4
Następny poj.. kibic sklepu
3
Chyba lepiej żeby go Erik zastapił na PO a może już Araujo wróci odmieniony
8
Dani zobaczysz powtórki to zobaczysz że arbiter miał rację
12
@FCB24
Jak patrzę na Balde to by się przydała rotacja klubowa
0
Chyba pachwina ale pewności nie ma
0
@MagdJanko
No przyszedł z Interu
0
I jeszcze Kounde wypada
1
@FLYP
Tak są bardzo częste, choć chyba na C+ bardziej
0
@MajkiYB
Ja nie wiem czasami jest tak frustrujący, tyle razy co wypuścił tą piłkę tak beznadziejnie to głową boli