15

Rapha to jest top kapitan takiego nie było od czasu Puyola

0

@Laminedependencia
W hipermarkecie dają Negreire pod obrus hahahaha

0

@ArcziArtt
Taaaaa hahahahhhahaa

21

Najgorsze w takich zawieszeniach jak ten kretyn ze sklepu który zostaje zawieszony na 6 meczów w których i tak by nie zagrał go był kontuzjowany, to powinni jakoś inaczej rozwiązać w sensie jesteś kontuzjowany kara nadal jest podtrzymana wyzdrowiejesz wtedy kara jest odbywana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@maroon
Sorki ^⁠_⁠^ ale jak pisze tą nazwę to telefon zaczyna głupieć

1

@maroon
W Polsce kiedyś był taki duży hipermarket który niefortunnie nazywa się jak taki klub

1

@ranger3120
Hahahha no tak hipermarket

5

Przeczytałem właśnie news i nie mogę się przestać śmiać ^⁠_⁠^ mianowicie Jorge Felix Dias z gazety AS napisał że sklep rozważa zarządzanie ogromnej rekompensaty finansowej w sprawie Negreira

0

No mam nadzieję że na najbliższy mecz u nas będzie już można wpuścić 60 tyś

9

Szkoda Simonsa że nie został trochę dłużej w tamtych czasach napewno dostał by szansę

6

Najbardziej chyba szkoda że Moriba się połasił na kasę bo w tamtym czasie było ciężko więc o minuty nie było by wcale trudno więc mógł się bardzo rozwinąć, szkoda też tego Bravo by choć chyba jakoś oszałamiająco się nie rozwinął

2

@JacekM
Hahaha ja jestem nikim tam są mądre głowy od takich rzeczy ^⁠_⁠^

7

I przyjdzie PSG czy City zapłacą 20 mln i tyle go słyszeli, oczywiście nie mówię że u nas bedzie się super szybko rozwijał i za 2 lata będzie topową 9

25

Zacznijmy że ten cały winicjusz powinien być już dawno w cyrku za te swoje popisy''

4

Moim zdaniem to było najlepsze sędziowanie w ostatnich latach przez hiszpańskiego arbitra, nie ma się do czego przyczepić spokojnie może dostać ocenę 9/10

2

Haha i elegancko, dzisiaj już nie ma dziennikarzy którzy mają sprawedzone informacje, teraz są ludzie którzy pracują byle jak napiszą cokolwiek byle napisać i potem się to kończy jak widać robi z siebie błazna

0

@Aragorn33
Mogli by spaść jak Celta

1

@Popitek12
Mam nadzieję że nawet 2026 nie będzie

0

Wiadomo kto pokazuje te mecze?

5

@TheKlucha i to w centrum

4

Następny poj.. kibic sklepu

3

Chyba lepiej żeby go Erik zastapił na PO a może już Araujo wróci odmieniony

8

Dani zobaczysz powtórki to zobaczysz że arbiter miał rację

12

@FCB24
Jak patrzę na Balde to by się przydała rotacja klubowa

0

Chyba pachwina ale pewności nie ma

0

@MagdJanko
No przyszedł z Interu

0

I jeszcze Kounde wypada

1

@FLYP
Tak są bardzo częste, choć chyba na C+ bardziej

0

@MajkiYB
Ja nie wiem czasami jest tak frustrujący, tyle razy co wypuścił tą piłkę tak beznadziejnie to głową boli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?