12Frost12
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Prestianni? TOP!
1
@Luciano99 Fenomen!
1
@MessiForeverTheBest Równowaga zachowana!
9
@Pedri16Future Ale może on powiedział, że zachowuje się jak małpa, a nie że jest małpą. W sumie w tym pierwszym przypadku się zgadza xdddd
3
HEHE BO WIECIE, VINI OFIARA RAZISMU. A Tchouameni i Camavinga to kuźwa niebiescy, bo jakoś do nich nikt się nie doczepiał xD
3
Bardzo dobrze, jestem po stronie tego z Benfiki. Rasizm to nienawiść ze względu na kolor skóry, a ten pajac tylko prowokuje.
1
@JimMorrisonFCB Podobno ta sytuacja to wymysł wyobraźni kibiców Barcelony i tej sytuacji nie było. Po prostu omamy.
9
Widzę, że niektórzy tutaj nie potrafią odróżnić dwóch tematów. Nikt nie mówi, że wynik dzisiejszego meczu to wina tylko i wyłącznie sędziów. Każdy wie jak wyglądamy taktycznie i jaką skuteczność mamy, ale ciężko się już patrzy jak ci kretyni z gwizdkiem "mylą się" na naszą niekorzyść mecz w mecz. Ja cały czas nie mogę ogarnąć tej sytuacji z De Jongiem. Gość jest ciągnięty za koszulkę przez 4 sekundy, mija jaki czas i sędzia zamiast odłożyć żółtą kartkę, to zapomina jakby nigdy nic się stało. Holender mu przypomina, a ten udaje głupiego. No kur**.... Takiego czegoś serio nie da się oglądać.
1
@Michall99 Znów wysoko ustawiona linia obrony i milion prostopadlych piłek. Flick się nie nauczy niczego. Wali w mur głową i czeka, aż zamek runie.
0
Wyobraźcie sobie, że ktoś naprawdę wierzy, że decyzje sędziów to kwestia braku umiejętności. Jak politycy potrafią brać w łapę, to co takiemu sędziemu posędziować na swoją korzyść. Naiwny to ja byłem jak miałem 5 lat. Dopóki jakieś jednostki tego nie sprawdzą co tam się konkretnie dzieje, dopóki pezes la liga będzie jawnie deklarował, że jest kibicem realu, to będziemy takie cyrki oglądać. Barcelona gra słabo, ale niech istnieje sportowa i sprawiedliwa rywalizacja.
3
Karny dla Realu Madryt!
2
Mojica jak skrobnąl Yamala to karnego nie bylo, bo wiecie hehe kwestia interpretacji.
0
@Chimera To od czego jest trener? Skoro nikt nie asekuruje albo widzi kto sie nie cofa to znaczy, że ma wystawiać te same nazwiska, bo nie mamy nikogo lepszego? Dla mnie to trochę absurd.
0
@Jakchcesz Odklejką można nazwać głupie oddawanie punktów z Brugią i Atalantą. Takie ustawienie i łatwe prostopadle piłki to kryminał. Flick popełnia ciągle ten sam błąd. Co ma za znaczenie czy jest luty czy marzec jeśli w ataku nie ma Raphy i Pedriego, to grając tak wysoko obroną nie dorobimy straconych goli. Przypomnij sobie chociażby mecz z Benfica? Ile tam bramek wpadło? Ile wpadło w dwu meczu z interem? Taka taktyka jest dobra jak masz kim atakować, a nie ze stoisz w środku boiska stoperami nie mając kompletnie nikogo z przodu. Tego twoj wybitny trener nie widzi.
0
@Jakchcesz Idealny pod jakim kątem? Taktycznym? Skoro nie ma argumentów to czemu gra na takim ryzyku? Odklejką jest to, że każda akcja w meczu z Atleti szła prawa stroną, gdzie stał Balde. Zero reakcji. Ten chlop nic nie daje od roku, ale nasz trenejro będzie ba niego stawiał bez końca.
0
@Chimera Wole juz jakiegoś młodzika ze szkółki, niz Balde, który nie potrafi wrócić do obrony.
0
Remontada by byla możliwa, ale z Enrique, a nie z gościem ustawiającym linie obrony na środku boiska. Nadal uważam że Flick to nie jest trener dla nas. Jeśli ktoś uważa, że to jest złość na trenera i "zwalnianie" go po jednym nieudanym meczu, to zawsze można sobie przypomnieć nasze mecze w lidze mistrzów. Brugge i Atalanta pozdrawiają.
0
Szkoda tego anulowania prawidłowo zdobytej bramki. W rewanżu mogło być odrobienie tylko 3 bramek. Niby jedna bramka, ale różnica by była duża.
0
Gość jest popychany i nic xd Tego naprawdę nie da sie oglądać.
0
Nie dość że gówno gramy to jeszcze sędzia robi wszystko żebyśmy ani jednej nie strzelili XD
0
@Deathwing112 Nikt nie mówi że to ich wina, ale bramka dla nas daje nam jakiekolwiek szanse
1
to już norma że nam podcinają nogi sędziowie co mecz. 4-1 dawałoby nadzieję.
1
jebac te kurwy na var
2
Oni sa obsrani nawet przy 4:1 więc muszą nas przekręcić znów XD
0
@Giwera Jestem debilem. Brugge i Atalanta też lubią naszą linię obrony.
0
@Andi18 Atalanta, Brugge coś Ci mówią? Ten trener ze swoją marną taktyką ze spalonymi, która już nie działa, bo wcześniej mieliśmy Inigo, już od dawna sie kompromituje. To nie jest emocjonalna rekacja, raczej wniosek wysnuty na podstawie wcześniejszych meczy, a ten mecz wybitnie to podsumowuje.
0
Flick tym meczem pokazał, że nie nadaje się na naszego trenera. Dobrze ktoś tu wczesniej napisał, przy braku argumentów z przodu granie tak wysoko ustawioną linią obrony i Balde, który nie wraca to kryminał.
0
dwa podania i akcję bramkową z tego robią XDD
1
Blade jedynie co dobrze robi to tańczy.
0
Blade to na ławce siedzi czy gdzie on jest? Obecnie jest to nasz najgorszy piłkarz w całym klubie.