1

@Hosh Griezman to imo jeszcze inny typ pilkarza, jego roli nie ogarniesz xd

3

Ludzie nie ogarną nigdy, że nie ważne czy tam zamiast Lewego będzie stał nawet sam Harry Kane, to i tak nie będziemy grali wrzutek, czy takich głębokich podań na napastnika, bo Barca gra zupełnie inny futboll, niż to co w Bayernie. U nas przydałby się piłkarz o profilu Alvareza, który świetnie radzi sobie w rozegraniu i podaniach.

0

@Arden Jak mu nie stwarzają okazji to jak ma się odbudować xd. Mam wrażenie że u nas Nawet Haaland by wyglądał identycznie.

0

Czemu teraz nie podał do Lewego?

0

O co chodzi z tym Nukes? W csa Leszek będzie grał?

0

Leszek Orłowski? TOP!

4

Te City miałoby szanse jedynie z Totkami xd

0

Finał Real - Bodo. Nie zapraszam do dyskusji.

0

@FCB24 Gdyby wczoraj De Jong mial grac na takie tempo, to by mu musieli tlen podawać XD

0

Ale mamy farta xD

0

@EzioAuditoreDF A mnie irytują głupi hiszpańscy sędziowie tacy jak Montero i co z tym zrobimy? :)

0

Ferran jak Messi, hamulcowy xddd

1

Montero to według mnie najgorszy sędzia ligi hiszpańskiej xd

4

Taktyka na konia trojańskiego. Wypuszczasz Ferrana, uśpienie gry, a tu nagle bach wchodzą lepsi. Genialny Flick! Zaimponował mi.

1

Flick w szoku ze Ferran zle zagrał. Do teraz też sam jestem w szoku XDD

0

za takie partidaso ferrana to myślę że obowiązkowo należy mu sie najbliższe 50 spotkań w podstawowej jedenastce! Flikens w niego wierzy!

0

@sokot Ciężko sie opanować jak taki gówniany sędzia ci prowadzi spotkanie xd

0

@sokot Akurat Montero to najgorszy pies, więc się mu nie dziwię. Do dziś pamiętam brak czerwa dla Asensio za wejście w piszczel Pedriego.

0

@Criss18Barca To po co go wystawiają na 9? xd Rashforda też mogą tam wystawić.

1

Torres nawet piłki nie umie przyjąć, a Flick go wystawia. To tak jakby siatkarz pilki nie umiał odbić, gdzie w naszej repce siatkarze przyjmują bomby po 100km/h. Dla mnie żenada.

1

@LAMC_10 To jest dla mnie minus Flicka, że nie jest w stanie zastąpić gościa, który nie jest w stanie nawet opanować piłki XD Mamy grać jednego mniej, bo nimomy napastników? Serio?

0

@LAMC_10 Rashforda? Kogoś ze szkółki?

0

tak serio, po co Flick wystawia Torresa, wytłumaczy mi ktoś? (proszę o pominięcie głupot w stylu, nie ma kogo innego dać albo że Lewy za stary xd)

0

Widzieliście jaką Vini sztuczkę wczoraj próbował zrobić w meczu z Celtą? Po jego "genialnej" próbie rainbow flicka nad obrońcą cały stadion zawrzał! Kochają go w tej Hiszpanii!

0

Brawo dla sędziów XD raz Marciniak, raz te miernoty które anulują jak widać cennego gola.

1

Udaje gość którego nie piwinno być w tym meczu XD Kolejna cegiełka sędziów.

3

ja pierdole to rak widać że sędziują przeciwko nam że to już nawet śmieszne nie jest

5

Jebany Madrycki pies w żółtej koszulce.

1

Jeśli Barcelonie uda się zrobić remontadę z Ferranem "CO JEST" w ataku, to Atleti stanie się większym przegrywem niż PSG po słynnym golu Roberto.

1

Feran co jest XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?