12Frost12
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Griezman to imo jeszcze inny typ pilkarza, jego roli nie ogarniesz xd
3
Ludzie nie ogarną nigdy, że nie ważne czy tam zamiast Lewego będzie stał nawet sam Harry Kane, to i tak nie będziemy grali wrzutek, czy takich głębokich podań na napastnika, bo Barca gra zupełnie inny futboll, niż to co w Bayernie. U nas przydałby się piłkarz o profilu Alvareza, który świetnie radzi sobie w rozegraniu i podaniach.
0
@Arden Jak mu nie stwarzają okazji to jak ma się odbudować xd. Mam wrażenie że u nas Nawet Haaland by wyglądał identycznie.
0
Czemu teraz nie podał do Lewego?
0
O co chodzi z tym Nukes? W csa Leszek będzie grał?
0
Leszek Orłowski? TOP!
4
Te City miałoby szanse jedynie z Totkami xd
0
Finał Real - Bodo. Nie zapraszam do dyskusji.
0
@FCB24 Gdyby wczoraj De Jong mial grac na takie tempo, to by mu musieli tlen podawać XD
0
Ale mamy farta xD
0
@EzioAuditoreDF A mnie irytują głupi hiszpańscy sędziowie tacy jak Montero i co z tym zrobimy? :)
0
Ferran jak Messi, hamulcowy xddd
1
Montero to według mnie najgorszy sędzia ligi hiszpańskiej xd
4
Taktyka na konia trojańskiego. Wypuszczasz Ferrana, uśpienie gry, a tu nagle bach wchodzą lepsi. Genialny Flick! Zaimponował mi.
1
Flick w szoku ze Ferran zle zagrał. Do teraz też sam jestem w szoku XDD
0
za takie partidaso ferrana to myślę że obowiązkowo należy mu sie najbliższe 50 spotkań w podstawowej jedenastce! Flikens w niego wierzy!
0
@sokot Ciężko sie opanować jak taki gówniany sędzia ci prowadzi spotkanie xd
0
@sokot Akurat Montero to najgorszy pies, więc się mu nie dziwię. Do dziś pamiętam brak czerwa dla Asensio za wejście w piszczel Pedriego.
0
@Criss18Barca To po co go wystawiają na 9? xd Rashforda też mogą tam wystawić.
1
Torres nawet piłki nie umie przyjąć, a Flick go wystawia. To tak jakby siatkarz pilki nie umiał odbić, gdzie w naszej repce siatkarze przyjmują bomby po 100km/h. Dla mnie żenada.
1
@LAMC_10 To jest dla mnie minus Flicka, że nie jest w stanie zastąpić gościa, który nie jest w stanie nawet opanować piłki XD Mamy grać jednego mniej, bo nimomy napastników? Serio?
0
@LAMC_10 Rashforda? Kogoś ze szkółki?
0
tak serio, po co Flick wystawia Torresa, wytłumaczy mi ktoś? (proszę o pominięcie głupot w stylu, nie ma kogo innego dać albo że Lewy za stary xd)
0
Widzieliście jaką Vini sztuczkę wczoraj próbował zrobić w meczu z Celtą? Po jego "genialnej" próbie rainbow flicka nad obrońcą cały stadion zawrzał! Kochają go w tej Hiszpanii!
0
Brawo dla sędziów XD raz Marciniak, raz te miernoty które anulują jak widać cennego gola.
1
Udaje gość którego nie piwinno być w tym meczu XD Kolejna cegiełka sędziów.
3
ja pierdole to rak widać że sędziują przeciwko nam że to już nawet śmieszne nie jest
5
Jebany Madrycki pies w żółtej koszulce.
1
Jeśli Barcelonie uda się zrobić remontadę z Ferranem "CO JEST" w ataku, to Atleti stanie się większym przegrywem niż PSG po słynnym golu Roberto.
1
Feran co jest XDDDD