12Frost12
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że z takim ustawieniem defensywy Flick spokojnie może odejść do włoskiej ligi. Ale by było catenaccio w jego wykonaniu. Porponuję jeszcze bramkarza ustawić na środku boiska. Wyżej tych chłopaków drogi Niemcu!
0
@Filipem W Europie na mocne drużyny (nawet nie wiem czy Atalante i Brugię można nazwać mocnymi) dostajemy w papę w ten sam sposób przez linię obrony i łapanie na spalonym, więc nie wiem za co mam mu dziękować. Jest nieodpowiedzialny takim graniem.
3
@turhiay A pomyśl dlaczego muszą faulować, no pomyśl? Czy może nie dlatego, że trenejro im karze łapać na ofsajdach i ustawia ich na środku boiska?
0
@Zieliniak Tylko trener jeszcze musi umieć tych obrońców mądrze ustawić, a nie bawić sie w pułapki ofsajdowe.
1
@kanver_ Jakoś dziwnym trafem dostajemy czerwo, bo faulujemy jako ostatni obronca. Ciekawe czemu musimy faulować kiedy napastnik jest sam na sam, no ciekawe xD.
3
@turhiay XDDDDDDD obrońcy winni, że im trener karze się ustawiać wysoko. No tak!
0
@19Riki20 Ale za Xaviego czerwo dostawał genialny Araujo. Teraz czerwo łapią też Cubarsi czy Garcia xd
0
@Encore Skończy się gdy Flick odejdzie.
0
@Filipem Za tę linie obrony mamy mu dziękować? Zobacz ile kartek łapiemy przez to xd
6
@Messiah10 To kwestia wysoko ustawionej obrony Flicka. Nie łapią na spalonych i próbują ratować falując. Nikt tak nie gra w Europie. Podziękuję genialnemu Niemcowi.
0
@Pawlak1992 Btw jak dodajesz komentarz odnieś sie jakos argumentami i nie zaśmiecaj strony.
0
@Pawlak1992 A Ty nie widzisz, jak ten trener za dychę ustawia naszą obronę? Od miesięcy nieudolnie próbujemy łapać na spalone i gówno z tego wynika. Ze słabszymi drużynami to jeszcze przechodzi, ale na lige mistrzów? Caly czas w ten sam sposób tracimy bramki. To nie obrońcy są winni, to glupota trenera. Thierry Henry sam mówił, że granie tak wysoko ustawioną linią obrony to szaleństwo z drużynami z ligi mistrzów, więc lepiej trochę posluchaj co mówią eksperci. Ten trener nam po prostu szkodzi.
1
Spokojnie, Flick za rok znów ustawi naszą obronę na środku boiska, tylko wtedy będziemy grali z Bastonim, Maldinim i może jeszcze Puyol sie załapie! Flick chyba nie umie w grę obronną, ale jako Niemiec zapisuje sie w historii - dwa czerwa w dwumeczu. Fajnie by bylo zobaczyć u nas Enrique, ale na ten moment to chyba nierealne. Może za rok złapiemy kogoś na spalonym xd. Na piwno!
0
Oby Flick odszedł. Nie moge patrzeć na tę wysoko ustawioną linie obrony. Naprawdę przy wyniku 2:2 gramy stoperami na środku boiska? Przez to dostajemy te czerwo caly czas, bo nie łapiemy na spalonych i nasi obrońcy muszą to jakoś "ratować". Sorry, ale czekam na odejście tego pseudo trenerzyny. Nawet eksperci uważają, że granie w taki sposób w obronie to szaleństwo, a od tego jest trener, żeby unikać popełniania tych samych błędów.
0
@Vegeta88 Widzisz? Zaoszczędziłem Twój czas. :)
0
@Encore Nie ma problemu.
0
@Ghandi Za głupotę. Jak najbardziej. Dla mnie to Bastoni może śmiało za niego wchodzić. 3 rok czerwo w fazie pucharowej. Cubarsi dla mnie nigdy nie był wybitnym obrońcą.
0
@Katalończyk 99 No nie wiem, dla mnie to wyglądało, jakby chciał go zatrzymać, licząc na to, że nie dostanie kartki. Trochę nieodpowiedzialnie.
1
Cubarsi za tę czerwoną kartkę z 1 meczu powinien siedzieć do końca sezonu na ławce. Dzisiaj nie ma co się łudzić, bez Raphy w ataku niestety odpadamy. Sam Lamine tego nie pociągnie (to nie Messi).
1
Mbappi przed ciosem z łokcia sobie przewrócił typa z Girony, więc nie ma co w ogóle analizować, pierwszeństwo zdarzeń.
0
Legenda głosi, że Koke nadal kogoś kopie, a policja nie reaguje... Być może jest to rumuński policjant ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ja pierdole, ale jak gościu wjeżdża łokciem w plecy Olise i nie ma karnego? Var to najebaną ekipę ma, czy dają karmę do trollowania tym zjebanym kibicom madrytu piszącym o 15 lm?
25
I tak to sie wygrywa te 15 lig mistrzów, z bara w plecy i jazda dalej XD
1
ooo nima karnego XDDD
1
Faktycznie lepsi niz psg są XDDD
0
@pt9 Pierwszy mecz z atleti w Pucharze króla?
0
@turhiay Mówię o tych słynnych kompromitacjach przez ostatnie lata.
0
@Hosh Bayernem remontada? Z levante chyba xd
1
Tym sie różnimy od Realu, że oni próbują do końca, a my spuszczamy głowy.
1
Ale ten Bayern obsrany xd Real to odrobi.