1

Mastantuono zwyzywał sędziego, że nie wyrzucił Rudigera z boiska XD

0

Murzynek Vini w Madrycie mieszka xdd. Pięknie się patrzy jak sie denerwuje xd

35

Powiem dyplomatycznie, jebać Rudigera.

5

Przecież to co zrobił Rudiger to zawieszenie na 3-4 mecze.

0

@Who_you_mam aaa to wszystko wyjasnia.

3

6 minut doliczył? Jakieś przerwy były, czy sędzia ma problemy natury psychicznej? Pytam, bo dawno nie widziałem tylu doliczonych w 1 połowie xd

0

Pedri nie reaguj, sędzia dobrze robi.

0

@Chimera Dalej szanuj to że sędziowie nas dymają. Pozdro.

0

@Czyhrynski Rapha raczej drugiej nie wyłapie, to nie obrońca. Niech wie że odjebal, czasem trzeba dosadnie przetłumaczyć. Taka logika.

0

@Czyhrynski Niech nas przekręcają jak z Gironą nie? :)

0

@Azi Takiego który zwróci uwagę jak kretyn nie panuje nad meczem. Idz tam się dalej w życiu wykorzystywać to daleko zajdziesz kolego.

2

Brawo Rapha, takiego kapitana nam trzeba, a nie jakiegoś bezjajecznego De Jonga.

0

@D10SLEO No i w końcu trzeba z tym coś zrobić.

0

@Proxi Karać za błędy sędziego. Nie ma znaczenia czy zawieszenie czy nie. Jeśli jest kretynem i trzeba z nimi walczyć to wszystkimi środkami.

9

Co tu taka nagonka na Raphe? Wczensiej był faul, a te patałachy znów nic nie widzą. Mają nam pluć na twarz i mamy udawać, że deszcz pada?

1

Flick mocny taktyk jak daje na takiego rywala średniaka na lewej obronie. Później będzie musiał za niego Cancelo wprowadzić, żeby ratować mecz. Bez sensu decyzja.

0

Balde w składzie? Gratulację, mamy przegrany mecz.

7

Każdy ma jakieś zboczenie. Vini np. lubi dymać chorągiewki XD

1

Niech sie natanczy chłopak, bo w następnej rundzie Real robi wypad xd

0

Kto dziś sędziuje w naszym meczu i kto na VAR? Jest się czego obawiać? Z drugiej strony co za czasy, że musimy się obawiać nie przeciwnika, a tego kto sędziuje mecz XD

3

Jeśli macie dziś słaby humor, to przypominam, że Real przegrał dziś swój mecz, a kapitanem Realu w tym meczu był Vinicius Junior.

1

Stay humble :D :D

1

Jak tam Vini? Może podbiegnij do chorągiewki i zatańcz śmiejąc się prowokująco do kibiców XD

0

XDDDDDDDDDDDD KARMA NA TYM BRAZOLU Z KOPAKABANY. BE HUMBLE MADROLU!

0

Jak to footroll mówił, on sie tylko cieszył z bramki XD

5

XDDDD rasista sędzia

0

renki nie widzem poraz drugim

1

chlop se piłkę ręką przytrzymał ale gramy dalej XD

0

@Bykunn Ten prowokacyjny uśmieszek i szczerzenie tej jego mordy. Najbardziej irytujący piłkarz 21 wieku.

8

Tak proszę państwa wygląda ofiara rasizmu! Naprawdę, opanujcie się ludzie!



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?