12Frost12
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mastantuono zwyzywał sędziego, że nie wyrzucił Rudigera z boiska XD
0
Murzynek Vini w Madrycie mieszka xdd. Pięknie się patrzy jak sie denerwuje xd
35
Powiem dyplomatycznie, jebać Rudigera.
5
Przecież to co zrobił Rudiger to zawieszenie na 3-4 mecze.
0
@Who_you_mam aaa to wszystko wyjasnia.
3
6 minut doliczył? Jakieś przerwy były, czy sędzia ma problemy natury psychicznej? Pytam, bo dawno nie widziałem tylu doliczonych w 1 połowie xd
0
Pedri nie reaguj, sędzia dobrze robi.
0
@Chimera Dalej szanuj to że sędziowie nas dymają. Pozdro.
0
@Czyhrynski Rapha raczej drugiej nie wyłapie, to nie obrońca. Niech wie że odjebal, czasem trzeba dosadnie przetłumaczyć. Taka logika.
0
@Czyhrynski Niech nas przekręcają jak z Gironą nie? :)
0
@Azi Takiego który zwróci uwagę jak kretyn nie panuje nad meczem. Idz tam się dalej w życiu wykorzystywać to daleko zajdziesz kolego.
2
Brawo Rapha, takiego kapitana nam trzeba, a nie jakiegoś bezjajecznego De Jonga.
0
@D10SLEO No i w końcu trzeba z tym coś zrobić.
0
@Proxi Karać za błędy sędziego. Nie ma znaczenia czy zawieszenie czy nie. Jeśli jest kretynem i trzeba z nimi walczyć to wszystkimi środkami.
9
Co tu taka nagonka na Raphe? Wczensiej był faul, a te patałachy znów nic nie widzą. Mają nam pluć na twarz i mamy udawać, że deszcz pada?
1
Flick mocny taktyk jak daje na takiego rywala średniaka na lewej obronie. Później będzie musiał za niego Cancelo wprowadzić, żeby ratować mecz. Bez sensu decyzja.
0
Balde w składzie? Gratulację, mamy przegrany mecz.
7
Każdy ma jakieś zboczenie. Vini np. lubi dymać chorągiewki XD
1
Niech sie natanczy chłopak, bo w następnej rundzie Real robi wypad xd
0
Kto dziś sędziuje w naszym meczu i kto na VAR? Jest się czego obawiać? Z drugiej strony co za czasy, że musimy się obawiać nie przeciwnika, a tego kto sędziuje mecz XD
3
Jeśli macie dziś słaby humor, to przypominam, że Real przegrał dziś swój mecz, a kapitanem Realu w tym meczu był Vinicius Junior.
1
Stay humble :D :D
1
Jak tam Vini? Może podbiegnij do chorągiewki i zatańcz śmiejąc się prowokująco do kibiców XD
0
XDDDDDDDDDDDD KARMA NA TYM BRAZOLU Z KOPAKABANY. BE HUMBLE MADROLU!
0
Jak to footroll mówił, on sie tylko cieszył z bramki XD
5
XDDDD rasista sędzia
0
renki nie widzem poraz drugim
1
chlop se piłkę ręką przytrzymał ale gramy dalej XD
0
@Bykunn Ten prowokacyjny uśmieszek i szczerzenie tej jego mordy. Najbardziej irytujący piłkarz 21 wieku.
8
Tak proszę państwa wygląda ofiara rasizmu! Naprawdę, opanujcie się ludzie!