12Frost12
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karny dla Rayo, strzela Vinicius.
0
żółta?????????????
0
Sprzedać Araujo, kupić Araujo!
0
I to sa te detale, które Real potrafi a Barca nie, czyli wypierdolić się tak, że sędzia "gwiźnie" wapno.
3
Gdyby tam byl męczennik aka viniciius aka rasizm aka nukruje gdzie się da to karny murowany xd
0
A może tak grubego wprowadzić? Nie chodzi mi o Nazario, ale o Lapcia. Można jakaś bramka strzelona brzuszkiem?
1
Zdjąć wszystkich, wprowadzić wszystkich!
0
Raphinia? Czemu on tu jeszcze gra? Strzał imienia Ferrana Torresa, do sprzedania! (próbuję sie dopasować do rambli, dobrze mi idzie?)
1
Sprzedać Lewego! Jeszcze nie strzelił! Ferran lepszy!
1
@macio_944 Nie zapomnij dodać, że wszystkie 15 wygrał dla Realu potężny, ale jakże skromny chłopak - Vinicius Żuniah.
2
@Laminedependencia Ajjj.... Bolesne, szczególnie ten drugi osobnik.
0
@Virusk3 On to sie prędzej połamie niż przełamie xddd
2
Cos mówiliście o wielkim Polaku? Porownywaliscie go do Ferrana ta? Wychodzić z nory!
0
O tym mówiłem XDDD
0
60% naszych piłkarzy ma problemy z techniką przy prostych sytuacjach + "fantazja" młodych przy niektórych sytuacjach (piętka Yamala). To sprawia, że nie mamy za bardzo szans w tych rozgrywkach.
4
Real Madryt - Bayern Monachium (07-04-2026).
Wynik 3:0.
Strzelcami bramek: Clément Turpin (32 min), Szymon Marciniak (40 min), Hernandez Hernandez (61 min). Tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Mbappe jakby zostal ciągnięty nawet w środku boiska, a jakby wywalił się w polu karnym, to i tak by to sprawdzali XDDD Godzinę później hahaha
0
pięknie brzmi te "jego rodak" xd
0
Rodak sędziego strzelał XDDDD
0
To na pewno przypadek, że tyle pomyłek na korzyść Realu, prawda? Ja w to wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kamil.FCB10 A później z PSG XDDD Będzie powtórka słynnego meczu z Casemiro xd
4
Ja się boje o Bayern i PSG. Z taką piękną grą sędziów to Real na bank bawarczykow i psg przejdzie xD
2
Lewy się po nochalu drapie, cyk 3 mecze zawieszenia. Vini prowokuje, jakąś bekse robi to jeszcze sędzia z nim w przerwie piąteczkę przybije xdd. Wiadomo inne rozgrywki, ale to dosadnie pokazuje w jakim miejscu znajduje się obecnie sędziowanie xd.
12
Poprawiłbym mu chętnie, w ten brzydki ryj. Zdecydowanie najbardziej znienawidzony piłkarz jakiego widziałem.
0
Ale piękny obrazek xd
1
@norbi77 To już nawet nie jest snucie teorii spiskowych, oni po prostu mogą więcej. Trzeba się z tym pogodzić xd
1
Wcześniej byla ręka Realu to nawet nie sprawdzili XDDDDD
0
@Gacu95 To fakt, też to kojarzę, że wystawiali go nie na tej pozycji co grał domyślnie.
0
@Arden Tylko zobacz jakie piły w Bayernie dostawaał. Tam też potrafił spartolić setki i łatwe okazje, ale dostawał tych piłek i wrzutek tak dużo, że ładował te gole. Barcelona tak nie gra i nawet Haaland byłby u nas ogórkiem.
1
@Hosh Griezman to imo jeszcze inny typ pilkarza, jego roli nie ogarniesz xd