1

Karny dla Rayo, strzela Vinicius.

0

żółta?????????????

0

Sprzedać Araujo, kupić Araujo!

0

I to sa te detale, które Real potrafi a Barca nie, czyli wypierdolić się tak, że sędzia "gwiźnie" wapno.

3

Gdyby tam byl męczennik aka viniciius aka rasizm aka nukruje gdzie się da to karny murowany xd

0

A może tak grubego wprowadzić? Nie chodzi mi o Nazario, ale o Lapcia. Można jakaś bramka strzelona brzuszkiem?

1

Zdjąć wszystkich, wprowadzić wszystkich!

0

Raphinia? Czemu on tu jeszcze gra? Strzał imienia Ferrana Torresa, do sprzedania! (próbuję sie dopasować do rambli, dobrze mi idzie?)

1

Sprzedać Lewego! Jeszcze nie strzelił! Ferran lepszy!

1

@macio_944 Nie zapomnij dodać, że wszystkie 15 wygrał dla Realu potężny, ale jakże skromny chłopak - Vinicius Żuniah.

2

@Laminedependencia Ajjj.... Bolesne, szczególnie ten drugi osobnik.

0

@Virusk3 On to sie prędzej połamie niż przełamie xddd

2

Cos mówiliście o wielkim Polaku? Porownywaliscie go do Ferrana ta? Wychodzić z nory!

0

O tym mówiłem XDDD

0

60% naszych piłkarzy ma problemy z techniką przy prostych sytuacjach + "fantazja" młodych przy niektórych sytuacjach (piętka Yamala). To sprawia, że nie mamy za bardzo szans w tych rozgrywkach.

4

Real Madryt - Bayern Monachium (07-04-2026).
Wynik 3:0.
Strzelcami bramek: Clément Turpin (32 min), Szymon Marciniak (40 min), Hernandez Hernandez (61 min). Tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Mbappe jakby zostal ciągnięty nawet w środku boiska, a jakby wywalił się w polu karnym, to i tak by to sprawdzali XDDD Godzinę później hahaha

0

pięknie brzmi te "jego rodak" xd

0

Rodak sędziego strzelał XDDDD

0

To na pewno przypadek, że tyle pomyłek na korzyść Realu, prawda? Ja w to wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kamil.FCB10 A później z PSG XDDD Będzie powtórka słynnego meczu z Casemiro xd

4

Ja się boje o Bayern i PSG. Z taką piękną grą sędziów to Real na bank bawarczykow i psg przejdzie xD

2

Lewy się po nochalu drapie, cyk 3 mecze zawieszenia. Vini prowokuje, jakąś bekse robi to jeszcze sędzia z nim w przerwie piąteczkę przybije xdd. Wiadomo inne rozgrywki, ale to dosadnie pokazuje w jakim miejscu znajduje się obecnie sędziowanie xd.

12

Poprawiłbym mu chętnie, w ten brzydki ryj. Zdecydowanie najbardziej znienawidzony piłkarz jakiego widziałem.

0

Ale piękny obrazek xd

1

@norbi77 To już nawet nie jest snucie teorii spiskowych, oni po prostu mogą więcej. Trzeba się z tym pogodzić xd

1

Wcześniej byla ręka Realu to nawet nie sprawdzili XDDDDD

0

@Gacu95 To fakt, też to kojarzę, że wystawiali go nie na tej pozycji co grał domyślnie.

0

@Arden Tylko zobacz jakie piły w Bayernie dostawaał. Tam też potrafił spartolić setki i łatwe okazje, ale dostawał tych piłek i wrzutek tak dużo, że ładował te gole. Barcelona tak nie gra i nawet Haaland byłby u nas ogórkiem.

1

@Hosh Griezman to imo jeszcze inny typ pilkarza, jego roli nie ogarniesz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?