12Frost12
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Co tak mało?
0
Obstawiam jakoś 75 min karny dla Realu.
3
Po co wy to ludzie oglądacie? Marnujecie czas. Vini znow sie wywali z Mbappe 40 razy, nie dostana żółtej za symulke, a karny wpadnie pewnie jeszcze w 1 połowie
0
Druga żółta za wybicie piłki XD No ludzie ogarnijcie się niektórzy.
2
Słuchajcie ludzie nie zgadniecie co sie stało! Włączam sobie tv, a tam Mbappe karnego strzela! Szok i niedowierzanie!
0
Zarabiasz kupe kasy, trenujesz co pare dni, a strzelasz nad bramką jak amator z ligi okręgowej. O co tu kuźwa chodzi?
3
Już nawet nieważne czy Real przejdzie czy nie, ale Benfica prezentuje tak ładny dla oka i ofensywny futbol, że będzie się ten mecz turbo przyjemnie oglądało :D
0
@tbas Też o tym pomyślałem XD. Jako grający trener.
1
zapomnijcie o 8. Gramy w play offach
0
Real ma portki pełne, bo znów 2 miejsce XD
1
kto jest liderem? No kto?
0
Real bierze la lige. Od dłuższego czasu zero stylu, nie pokazujemy się na pozycjach, więcej indywidualizmu niż zgrania.
0
Ale kretyn ten sędzia XD
0
Fajne te koszulki mają. Niby trochę Argentyna, ale też trochę Real Madryt xd
0
Z Realem to w 2 min już dają żółte i to przeciwnikom XD
0
Czy ja dobrze widziałem? Gracz Realu gra ręką, później chwilka przerwy i zagranie ręką gracza Villarealu już odgwizdane XD.
4
Jeszcze dobrze z kibla nie wyszedłem, a już przeciwnikowi Realu kartki rozdają? Mocne!
0
@StevenGastonMartin99 Yamal nie był na spalonym.
1
Naprawdę kogoś to jeszcze dziwi? Znów pomagają Realowi jak mogą. Mbappi sie rzuca przed kontaktem, a nam zabierają prawidłowo zdobyte bramki xd
0
Wam też się portki Dro?
6
Największym rozczarowaniem w życiu Flicka jest fakt, że klub pozbył się piłkarza, na którego Hansi postawił może ze trzy razy. Mocne zagranie XDDDD.
1
bark w bark i faul? Zawodowy sędzia kolejny.
2
Real musi startować tylko w Lidze Mistrzów, bo tam jest od lat sukcesywnie przepychany, dlatego inne puchary nie maja znaczenia XD
1
Spokojnie jest jeszcze liga mistrzów.. NAPIWNOO XD
2
96 min doliczyl 4 XDDDDD
3
Wyobraź sobie, że sędzia Ci pomaga z 2 ligowcem, a ty i tak dostajesz wpier*** XDDDDDDDDDDDDD
1
a sędziowie nadal im pomagają nawet z 2 ligowcem. Od kiedy piłkarz może łapać chlopa i rzucać nim jak w zapasach? Jakieś zmiany zaszły w pilce nożnej? XDD
0
Jak ja sie cieszę, że Mbappe przeszedł do Realu XD
12
Bardzo dobrze dla Xabiego, że opuścił ten marny klub. Oczyścił się tym samym z toksyczności. Bardzo mu kibicuję i życzę mu objęcia topowego klubu. Trzeba mieć gest, żeby zrobić szpaler Barcelonie będąc trenerem Realu. Mbappe pokazał jakim jest gburem. Nie zapraszam do dyskusji.
1
@Kapitan hawk Nie da się tego inaczej skomentować jak tradycyjnym "XD".