1

Ten placek strzelił XDDDD

0

Gość zrobił fake wrzutke i to tyle, żeby strzelić atleti bramke? No mocna ta ich obrona XD

0

Jak ten Sorloth może być naszym katem? Gościu gra jakby przyszedł z jakiejś amatorskiej ligi seniorów XD

0

Wszystko by im się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ten ich głupi Negreira.

3

Nie zapominajmy, że w Atletico gra dobry amigos Messiego z reprezentacji - Alvarez. Więc całym serduszkiem za materacami!

0

Alonso do sierpnia. Mamy wrzesień.

0

Może i Real zmienił styl i gra lepiej, ale jak widzę ile zespoły grające przeciwko Realowi marnują okazji, to mi sie niedobrze robi. Obniżył się poziom strasznie tej ligi.. Nie wiem kto ma Realowi punkty zabrać. Może Betis, Rayo, Bilbao, Atletico (nie licząc Barcelony).

0

Za tydzień będzie idealny moment, żeby wyjaśnić tę śmieszną galę (w meczu z PSG oczywiście).

1

Najpierw sie odbila od buta dopiero od ręki, ale karny musi być XD

3

Tak sie wygrywa ligę mistrzów XDDDDD

1

Oni porównują Sociedad do Marsylii XDDDD Co oni ćpają na tej kasterce?

3

Zinedine Carvahalin hahahahhahaha

2

Ile tych lig mistrzów ma Real? Takimi akcjami jak Carvajal się to wygrywa hahahahaha. Nie dostanie czerwa bo to Real.

0

Od kiedy w piłce można z całej pyry pchać przeciwnika w plecy? To już chyba 30 raz dzisiaj. Sędzia ślepy? Nowe nie znałem.. I tak do finału ligi mistrzów XDD

2

Lepszy od Yamala asysta!

3

FC Zraszacze 2:3 FC Barcelona

1

Ależ wykończenie! Dawać zraszacze teraz!!!!

0

Hansi Flick powiedział chłopakom w szatni, że jak wygrają to dostaną zgrzewkę wojankow. Na bank tak było!

0

Piiiiij wojankaaa do bialego rankaaaa!

5

Basen niezły na stadionie XD Że też nie ma jakichś regulacji odnośnie zraszania boiska. Co oni tam pływać będą?

1

Sprzedajmy jeszcze Cubarsiego i Christensena z tym Casado i Liga Mistrzów nasza.... Sorry, ale jak dla mnie Casado jest 10 razy bardziej wpływowym graczem niż taki De Jong, przynajmniej patrząc na poprzedni sezon do momentu kontuzji.

0

Powinniśmy oddać bramkę. Bardzo mało sportowa postawa. To że sędzia nie użył gwizdka to osobna sprawa...

0

Czemu Ci komentatorzy mówią "jednego z klubów z premier league" a nie mówią jakiego??? XD

0

Donnaruma who???

0

Boli cie wielki tutenham?

1

Czy ja napisałem, że boli was wielki Rashford?

0

Boli was wielki Rashford?

0

@pride1899 Właśnie nie. Gdyby było tak jak myślisz każdy wkładałby noge i się przewracał. Piłkarze tak nie robią bo wiedzą że mogliby dostać kartkę za symulacje. Ciesz się że gracz Widzewa nie dostał żółtej :p

0

@pride1899 Ale ty wiesz że piłkarz Widzewa nie biegł przed siebie tylko celowo włożył swoją noge pod nogi piłkarza Wisły i się przewrócił? Tu nie chodzi o kontakt tylko o to co zrobił piłkarz Widzewa.

1

@Adran360 Tu nie chodzi o kontakt xd On włożył noge celowo i się wywalił XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?