2

„Każde dotknięcie piłki ręką przez gracza, którego imię zaczyna się na literę „F”, będzie traktowane jako przewinienie – niezależnie od sytuacji.”. Cytat z książki Szymona Marciniaka pt. "Jak przekręciłem Barcelonę", strona 58. A wy sie czepiacie dzisiejszych decyzji. Wszystko jest w literaturze zapisane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Vurt Dzielił nas człowiek, którego nazwiska nie można tutaj wymawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zakazane!

0

@kibic1899 Czy ta telewizja to Marciniak.TV? XD

5

I pamiętajcie, nie możecie gadać o sędziach, bo to znaczy, że byliśmy gorsi i nie możemy pogodzić się z porażką XD A nie czekaj... My wygralismy, a nadal narzekamy.

0

Dalej niech usprawiedliwiają sędziów, niech mówią, że dobrze robią XD Teraz było naturalne ułożenie ręki czy nie? Czy znów będą pier*****, że stykowa sytuacja, 50-50? Niech mi ktoś wytłumaczy naturalne ułożenie ręki. Gość z 4 metrów dostaje w rękę i nie ma karnego, nasz dostaje z 2 metrów i jest anulowany gol.

15

I co? Dalej będziecie pisać, że o sędziach się nie gada XDDDD Z Interem też graliśmy gorzej? Wałki jak nic xd

0

I pomyśleć, że gdyby nie Marciniak i VAR, mielibyśmy tryplet :)

2

Rafaaałek nasz kochany!!! XDDDDD

3

RAYANEEEK NASZ KOCHANY!

1

Czy przy karnym na Mbappe nie było czasem spalonego?

3

Yamal, który trolluje grupkę turystów, robiąc im zdjęcie i wmawiając, że ma na imię Rayan, to już wyższy poziom dryblingu. XD

0

@kejdzi Nie ma co sie kłócić z ludźmi, którzy tworzą własną rzeczywistość xD. Ja nie mam pretensji do naszych piłkarzy, bo zagrali świetnie. Winę za odpadnięcie ponoszą w dużej mierze sędziowie i VAR.

0

@Torto Korkami w piszczel xDDDDDDDDDDD Nie ma znaczenia czy Martin chcial zagarnąć piłkę, czy tam jaki jest jego zamiar, po prostu nie można tak wchodzić korami w nogi xDDDDD Czy chciał tak zrobić Dumfries? Może nie, ale faul jest tutaj oczywisty. Dziwi mnie, że przy wystawionej nodze korkami w piszczel ludzie nie widzą faulu. Analogicznie odpowiadając tym co uważają, że nie powinno być karnego, można przytoczyć sytuację, gdy piłkarz wybija piłkę, a ktoś przed wybiciem wkłada nogę przed wybiciem przeciwnika i jest faul. W takiej sytuacji też nie ma zamiaru faulu, ale to nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jest kontakt i koniec. Dumfries zrobił ruch w jego kierunku tą nogą, co już całkowicie potwierdza, że był tutaj faul.

0

@KamQiX Przecież Barcelona powinna wygrać 3:2 bez dogrywki. Zapomniałeś?

0

Btw tutaj jakiś użytkownik tej strony napisał, że to Martin piszczelem faulował Dumfriesa w spód korków, więc... XD

0

@CLS63AMG To tak samo z sytuacją, gdzie piłkarz wybija piłkę, a ktoś zza pleców wkłada nogę jeszcze przed tym wybiciem i jest faul xD

0

@Cobra303 Bo znacznie pomógł im var i sędziowie. Sorry, ale jak widzę, że inter dostaje rzut rożny po akcji gdzie jest oczywisty spalony, to nie możemy mówić o dobrym uczciwym meczu. PSG ma za mocną ekipę i jeszcze ławkę. Nawet jeśli dostaną sedziego po stronie Interu to i tak to pójdzie na nic, bo PSG wygra z nimi różnicą 3 bramek. Wspomnisz moje słowa.

0

@OldMc84 Zobacz sobie powtórkę, Martin chce zagarnąć piłkę, a ten z Interu od góry stopą uderza Martina w piszczel. Ty chyba z kibicami z Madrytu się na głowy pozamieniałeś xD Uderzył go piszczelem w spód korków????????

0

Naprawdę nasi piłkarze zagrali świetnie. Na minus w tym meczu sedziowie i Araujo. Wygramy z Realem to humory się poprawią, a Inter nie oszukujmy się tak czy inaczej przegra z PSG (chyba nikt w to nie wątpi).

0

@Korek365 Zaraz Ci napisze, że to fotomontaż xD

0

@OldMc84 Faul na Martinie? Gdyby odgwizdał faul nie byłoby dogrywki. Odpal sobie powtórki, boś chyba ślepy. Na kanale sporotwym nawet dzwoniący fan Arsenalu przyznał, że nas Marciniak przekręcił.

0

Marciniak może teraz wyciągnąć swoją kosmetyczkę z wizerunkiem swojego ukochanego klubu. Acerbi jego ulubiony zawodnik xD

3

Gdyby Marciniak odgwizdał faul na Martinie i rękę Interu w polu karnym to byśmy nie gadali w ogóle o dogrywce xD

0

Brawo sędziowie XDDDD

2

Nie powinno być w ogóle tej dogrywki...

15

Ile bramek trzeba strzelić żeby wygrać z sędziami XDDDDD

3

Oni sobie znów rękę grają i nic nie ma, ale dla Interu VAR już działa XDDD

0

Mi tam zwiewa ten trailer GTA. Ważne, żeby Barcelonka wygrała.

0

@bagor34 Widzę kogoś jeszcze majóweczka trzyma. Chyba nigdy w piłkę nie grałeś.

1

Z nami walczyli jak równy z równym, tutaj grają jak przeciętniaki z segunda xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?