1

W pizdu. 49 stopni na Słońcu w październiku XD
Andaluzja to jednak inna liga zupełnie XDD

1

@Kidd VER
VER
RB
VER
VER LEC ALO
VER

VER
LEC
RUS
ALO
OCO
HUL
ZHO
TSU
ALB
NOR

6

Przynajmniej głąb nie dyskutował

2

A to wszystko oznacza, że MŚ w 2034 będą w Azji lub Oceanii, czyli czuję mocno Arabię Saudyjską

5

Ale jaja XD



0

Nie polecam klubu piłkarskiego Granada Club de Fútbol. O 12.00 miała ruszyć otwarta sprzedaż biletów na mecz z Barceloną. Jest 12.40, a sprzedaży nadal nie ma :/

0

Jaka, według was, jest najbardziej znana polska piosenka? W sensie takim, że jakby puścić ją tym ponad 30 milionom Polaków, to by wiedzieli o jaką piosenkę chodzi. (Nie muszą znać dokładnie artysty czy tytułu, po prostu kojarzyć piosenkę ze słuchu). I mówię tylko o piosenkach wykonywanych przez artystę/zespół, a nie np. Hymn Polski.
Według mnie jest to Boys - Wolność

2

@BorzyKrzys spotyka się z Travisem Kelce - zawodnikiem Chiefs i pojawiła się na dwóch jego meczach

6

Efekt Taylor Swift


@fart @Mistrzu888 @kamil295 @Adran360 @Vitoo @Jagr @jakub87 @Verema @czółkovsky @marcinK0000

6

Dzisiaj początek Playoffów MLB! Pierwszy mecz już dziś o 21 ;)



@Jagr @czółkovsky @fart @Roni/VEB @Piorun @Kessie @Adran360 @mekston

10

Swifciary zaczynają się uczyć zasad futbolu amerykańskiego XD (nie wiem czy chce napływu nastolatek do tego community XD)


@fart @Jagr @Vitoo @BartqRKO @TaughtMule @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @jakub87 @czółkovsky

2

Motor Lublin drugi raz z rzędu żużlowym Mistrzem Polski! ❤️


0

@MesQueUnClub96 wynika to, o ile się nie mylę, z tego, że żołnierze amerykańscy przebywający w Niemczech spopularyzowali ten sport. No i może jest to jedyny taki przypadek w Europie, to na kontynencie sport jest coraz bardziej popularny, na mecze NFL w Niemczech nie ma nigdy właściwie możliwości biletów kupić, a niedługo możemy zobaczyć mecz NFL w Hiszpanii.
Nie wspominając oczywiście o meczach NFL w Londynie, które są tam rozgrywane już z 15 lat

1

@qbuteq Futbol Amerykański to drugi najpopularniejszy sport w Niemczech u ludzi w wieku 14-49 lat. Try again :*

8

Rhein Fire mistrzem Europejskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego! Finał wygrali przy zapełnionym własnym stadionie (31 tysięcy ludzi) ❤️



@fart @TaughtMule @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Verema @Jagr @Vitoo @BartqRKO @czółkovsky

3

Gwiazdą przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show będzie Usher


6

@Coltrane grzeje ławę w Gironie

21

Ostatnie 15-20 minut tego meczu na żywo ze stadionu to był absolutny sztos. Takiej atmosfery dawno nie widziałem. Po meczu Barcelony i to nie na Camp Nou to się w życiu nie spodziewałem. Coś pięknego ❤️

1

@pioz123 za bramką ale na samej górze

9

Pozdrawiam z Montujïc. Kiełbasy do góry i golimy frajerów!!! ❤️

7

Obejrzeć Alonso na żywo z trybun. Marzenie ❤️

6

Pozdrowionka dla La Ramblii z La Ramblii ❤️
Do zobaczenia na Montujïc ;)

1

@Kidd VER
VER
RB
VER
VER NOR SAI
3

VER
SAI
RUS
ALO
OCO
HUL
BOT
LAW
ALB
NOR

0

nie rozumiem czemu znowu wszystkie 3 stroje niekontrastujące. Przecież tych trzecich będzie można używać w tych samych meczach co drugie, a z takim Getafe znowu trzeba będzie Senyerę wyciągać

15

Nie ma to jak losowo w samolocie dostać miejsca przy wyjściu awaryjnym ❤️
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, do zobaczenia w sobotę na Montujic ;)

5

Hamilton dzisiaj wyprzedza ekskluzywnie poza torem widzę

0

@maniak33333 wczoraj w kwalach bardzo słabo, a to jest tor, gdzie wyprzedzanie jest cholernie trudne

0

Ansu musisz.......

1

Sepp Kuss zwycięzcą hiszpańskiej Vuelty! Piękna historia ;)
Na podium jego koledzy z drużyny - Vingegaard i Roglić. Całe podium Vuelty dla Jumbo-Visma, a do tego hat-trick jeśli chodzi o Wielkie Toury. Giro poszło na konto Roglicia, Tour dla Jonasa, a teraz Vuelta dla Kussa ;)


0

Ale jaja. Oba RB poza Top10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?