1

Ale golazoooo w derbach Lizbony!

5

Pozdrawiam serdecznie ze stadionu najbliższego rywala w LM. Skauting jest czyniony

11

- Wie pani na kogo ja bym zagłosował?
- Na kogo?
- Na Gertycha.
- Dlaczego?
- Yyy... bo... on kocha nasz kraj. Polskę. ... Taaak, biało-czerwone sztandary. Widzi pani...
Jutro mamy jedenasty listopada tak, święto niepodległości? Dlaczego tutaj nie widzę żadnej flagi? Dlaczego? *****! Dlaczego? No, jakieś pytania jeszcze?
https://zapodaj.net/plik-HVZJKtHFeo

5

Mnie lekko rozśmieszyło XD


10

ale ekipę żeście zmontowali XD


3

Demokratyczna, merytoryczna władza


3

tak wyglądało ogłoszenie polskim dziennikarzom faktu, że Kacper dołączył do programu RB. Troszku się wygadał XD


1

@Kidd aj, to ominięte GP USA coś czuję, że może mnie podium kosztować :/

0

@hayek ale akurat ludzie z autyzmem są często bardzo inteligentni

1

już 5 samochodów poza stawką XD

7

Frankfurt właśnie był świadkiem musi najbardziej szalonej akcji tego sezonu NFL :O


@fart @TaughtMule @Jagr @Mistrzu888 @kamil295 @Adran360 @jakub87 @Vitoo @Verema @marcinK0000

2

tak jest! Logan jest cudowny ❤️


1

@Kidd VER
VER
RB
VER
VER LEC HAM
VER

VER
LEC
HAM
ALO
GAS
HUL
BOT
RIC
ALB
NOR

2

Powiem wam, że byłem przed chwilą pod tą konserwą Rządowych i brzydkie to jak cholera. Pozdrawiam serdecznie z deszczowej Hiszpanii ❤️

6

Texas Rangers po raz pierwszy w swojej historii zostali mistrzami najlepszej baseballowej ligi Świata - MLB. W World Series pokonali Arizona Diamondbacks w 5 spotkaniach ❤️
https://x.com/MLB/status/1719912454648373284
@Kessie @Piorun @fart @Adran360 @mekston @Roni/VEB

9

Jedyny taki dzień w tym roku dla fanów sportów amerykańskich. Wszystkie główne ligi rozgrywające mecze jednego dnia ❤️


@Jagr @fart @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @Piorun @Roni/VEB @TaughtMule @BartqRKO

9

Szykuje się pierwszy śniegowy mecz w tym sezonie NFL!


@kamil295 @Mistrzu888 @fart @Jagr @Adran360 @Vitoo @jakub87 @TaughtMule @marcinK0000 @Verema

1

@Kidd VER
VER
RB
VER
VER HAM PER
HAM

VER
LEC
HAM
ALO
OCO
HUL
BOT
RIC
ALB
NOR

0

@gumaz słabo, bo egzamin o 19 mam. Jakby normalnie zajęcia były, to bym nie narzekał

6

Poznaliśmy skład tegorocznego World Series. O miano najlepszego zespołu MLB powalczą ze sobą Texas Rangers i Arizona Diamondbacks. Przed sezonem raczej nikt nie stawiał na taki skład finału. Jak jeszcze Rangers, którzy pokonali w ALCS Astros w derbach Teksasku, byli wskazywani jako czarny koń, przez wzmocnienia przed i w trakcie sezonu, tak drużyna z Arizony raczej nie była brana pod uwagę nawet jeśli chodzi o samo wejście do Play-offów. Tych jednak mało to obchodziło i po wejściu do play-offów z ostatniego miejsca w NL, pokonali kolejno faworyzowanych: Brewers, Dodgers i Phillies. Dla Rangers jest to 3 wizyta w finałach najlepszej baseballowej ligi Świata i szansa na pierwsze trofeum, natomiast Diamondbacks meldują się w swoim drugim World Series i będą chcieli powtórzyć wynik z 2001 roku, gdzie pokonali faworyzowanych Yankees. Faworytem tej serii na papierze będą zdecydowanie Rangers, jednak drużynie z Arizony bycie "underdogiem" w tym sezonie raczej nie przeszkadzało, więc ciężko jest przewidzieć jak się ta seria potoczy ❤️


@Jagr @czółkovsky @fart @Roni/VEB @Piorun @Kessie @Adran360 @mekston

0

@Kidd fak, zaspałem. To może chociaż zwycięzcę sprintu dam - VER

4

No takiej kombinacji to się nie spodziewałem XD


1

@damianex10

1

@Azi oczywiście że są
@IrekPOL cała nitka:


1

@tristan87 @KyngPyng tak, z tego co widzę zadecydowały głosy zagraniczne

25

Oj, będzie zabawnie XDDD


9

Oficjalnie podliczona ostatnia komisja w Obwarzanku. Konfederacja i Lewica z ostatnimi mandatami. Konfa wyprzedziła w całym okręgu nr 20 Lewicę o 17(!) głosów. KO do mandatu zamiast Lewicy zabrakło 310 głosów.
Podział mandatów:
PiS: 194
PO: 157
3D: 65
Lewica: 26
Konfederacja: 18

4

@barcelonaLM w Obwarzanku została komisja, gdzie PiS ma większość, a Konfederacja jest przed Lewicą, więc raczej tam zostanie mandat dla Konfy i Lewicy

2

@Janas11224 ale ona została Senatorem

1

W okręgu 20-tym zostały do policzenia 3 komisje, a różnica między Konfederacją, a Lewicą to ok. 35 głosów, a KO traci do obu ok. 500 głosów. 2 miejsca do wzięcia na 3 kandydatów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?