- Wie pani na kogo ja bym zagłosował? - Na kogo? - Na Gertycha. - Dlaczego? - Yyy... bo... on kocha nasz kraj. Polskę. ... Taaak, biało-czerwone sztandary. Widzi pani... Jutro mamy jedenasty listopada tak, święto niepodległości? Dlaczego tutaj nie widzę żadnej flagi? Dlaczego? *****! Dlaczego? No, jakieś pytania jeszcze? https://zapodaj.net/plik-HVZJKtHFeo
Monika Wielichowska (KO) i Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (Lewica) przyznały u @AGozdyra, że będą głosować przeciwko kandydaturze Krzysztofa Bosaka do Prezydium Sejmu. Posłanki twierdzą, że Konfederacja nie powinna mieć wicemarszałka, bo „jest Konfederacją” i będzie „małym klubem”.
tak wyglądało ogłoszenie polskim dziennikarzom faktu, że Kacper dołączył do programu RB. Troszku się wygadał XD
CEO of Scuderia Alpha Tauri Peter Bayer reveals a new Red Bull Junior Academy signing: @Kacper_Sztuka from Poland! https://t.co/0qnm3GF18I">pic.twitter.com/0qnm3GF18I
Poznaliśmy skład tegorocznego World Series. O miano najlepszego zespołu MLB powalczą ze sobą Texas Rangers i Arizona Diamondbacks. Przed sezonem raczej nikt nie stawiał na taki skład finału. Jak jeszcze Rangers, którzy pokonali w ALCS Astros w derbach Teksasku, byli wskazywani jako czarny koń, przez wzmocnienia przed i w trakcie sezonu, tak drużyna z Arizony raczej nie była brana pod uwagę nawet jeśli chodzi o samo wejście do Play-offów. Tych jednak mało to obchodziło i po wejściu do play-offów z ostatniego miejsca w NL, pokonali kolejno faworyzowanych: Brewers, Dodgers i Phillies. Dla Rangers jest to 3 wizyta w finałach najlepszej baseballowej ligi Świata i szansa na pierwsze trofeum, natomiast Diamondbacks meldują się w swoim drugim World Series i będą chcieli powtórzyć wynik z 2001 roku, gdzie pokonali faworyzowanych Yankees. Faworytem tej serii na papierze będą zdecydowanie Rangers, jednak drużynie z Arizony bycie "underdogiem" w tym sezonie raczej nie przeszkadzało, więc ciężko jest przewidzieć jak się ta seria potoczy ❤️
Do Donalda Tuska który rekordowo szybko złamał obietnice wyborczą dołączają inni którzy w rekordowym tempie kłócą się o stołki i ustawy XD https://t.co/mm2RpRTceE">pic.twitter.com/mm2RpRTceE
Oficjalnie podliczona ostatnia komisja w Obwarzanku. Konfederacja i Lewica z ostatnimi mandatami. Konfa wyprzedziła w całym okręgu nr 20 Lewicę o 17(!) głosów. KO do mandatu zamiast Lewicy zabrakło 310 głosów. Podział mandatów: PiS: 194 PO: 157 3D: 65 Lewica: 26 Konfederacja: 18
@barcelonaLM w Obwarzanku została komisja, gdzie PiS ma większość, a Konfederacja jest przed Lewicą, więc raczej tam zostanie mandat dla Konfy i Lewicy
W okręgu 20-tym zostały do policzenia 3 komisje, a różnica między Konfederacją, a Lewicą to ok. 35 głosów, a KO traci do obu ok. 500 głosów. 2 miejsca do wzięcia na 3 kandydatów
1
Ale golazoooo w derbach Lizbony!
5
Pozdrawiam serdecznie ze stadionu najbliższego rywala w LM. Skauting jest czyniony
11
- Wie pani na kogo ja bym zagłosował?
- Na kogo?
- Na Gertycha.
- Dlaczego?
- Yyy... bo... on kocha nasz kraj. Polskę. ... Taaak, biało-czerwone sztandary. Widzi pani...
Jutro mamy jedenasty listopada tak, święto niepodległości? Dlaczego tutaj nie widzę żadnej flagi? Dlaczego? *****! Dlaczego? No, jakieś pytania jeszcze?
https://zapodaj.net/plik-HVZJKtHFeo
5
Mnie lekko rozśmieszyło XD
10
ale ekipę żeście zmontowali XD
3
Demokratyczna, merytoryczna władza
3
tak wyglądało ogłoszenie polskim dziennikarzom faktu, że Kacper dołączył do programu RB. Troszku się wygadał XD
1
@Kidd aj, to ominięte GP USA coś czuję, że może mnie podium kosztować :/
0
@hayek ale akurat ludzie z autyzmem są często bardzo inteligentni
1
już 5 samochodów poza stawką XD
7
Frankfurt właśnie był świadkiem musi najbardziej szalonej akcji tego sezonu NFL :O
@fart @TaughtMule @Jagr @Mistrzu888 @kamil295 @Adran360 @jakub87 @Vitoo @Verema @marcinK0000
2
tak jest! Logan jest cudowny ❤️
1
@Kidd VER
VER
RB
VER
VER LEC HAM
VER
VER
LEC
HAM
ALO
GAS
HUL
BOT
RIC
ALB
NOR
2
Powiem wam, że byłem przed chwilą pod tą konserwą Rządowych i brzydkie to jak cholera. Pozdrawiam serdecznie z deszczowej Hiszpanii ❤️
6
Texas Rangers po raz pierwszy w swojej historii zostali mistrzami najlepszej baseballowej ligi Świata - MLB. W World Series pokonali Arizona Diamondbacks w 5 spotkaniach ❤️
https://x.com/MLB/status/1719912454648373284
@Kessie @Piorun @fart @Adran360 @mekston @Roni/VEB
9
Jedyny taki dzień w tym roku dla fanów sportów amerykańskich. Wszystkie główne ligi rozgrywające mecze jednego dnia ❤️
@Jagr @fart @kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @Piorun @Roni/VEB @TaughtMule @BartqRKO
9
Szykuje się pierwszy śniegowy mecz w tym sezonie NFL!
@kamil295 @Mistrzu888 @fart @Jagr @Adran360 @Vitoo @jakub87 @TaughtMule @marcinK0000 @Verema
1
@Kidd VER
VER
RB
VER
VER HAM PER
HAM
VER
LEC
HAM
ALO
OCO
HUL
BOT
RIC
ALB
NOR
0
@gumaz słabo, bo egzamin o 19 mam. Jakby normalnie zajęcia były, to bym nie narzekał
6
Poznaliśmy skład tegorocznego World Series. O miano najlepszego zespołu MLB powalczą ze sobą Texas Rangers i Arizona Diamondbacks. Przed sezonem raczej nikt nie stawiał na taki skład finału. Jak jeszcze Rangers, którzy pokonali w ALCS Astros w derbach Teksasku, byli wskazywani jako czarny koń, przez wzmocnienia przed i w trakcie sezonu, tak drużyna z Arizony raczej nie była brana pod uwagę nawet jeśli chodzi o samo wejście do Play-offów. Tych jednak mało to obchodziło i po wejściu do play-offów z ostatniego miejsca w NL, pokonali kolejno faworyzowanych: Brewers, Dodgers i Phillies. Dla Rangers jest to 3 wizyta w finałach najlepszej baseballowej ligi Świata i szansa na pierwsze trofeum, natomiast Diamondbacks meldują się w swoim drugim World Series i będą chcieli powtórzyć wynik z 2001 roku, gdzie pokonali faworyzowanych Yankees. Faworytem tej serii na papierze będą zdecydowanie Rangers, jednak drużynie z Arizony bycie "underdogiem" w tym sezonie raczej nie przeszkadzało, więc ciężko jest przewidzieć jak się ta seria potoczy ❤️
@Jagr @czółkovsky @fart @Roni/VEB @Piorun @Kessie @Adran360 @mekston
0
@Kidd fak, zaspałem. To może chociaż zwycięzcę sprintu dam - VER
4
No takiej kombinacji to się nie spodziewałem XD
1
@damianex10
1
@Azi oczywiście że są
@IrekPOL cała nitka:
1
@tristan87 @KyngPyng tak, z tego co widzę zadecydowały głosy zagraniczne
25
Oj, będzie zabawnie XDDD
9
Oficjalnie podliczona ostatnia komisja w Obwarzanku. Konfederacja i Lewica z ostatnimi mandatami. Konfa wyprzedziła w całym okręgu nr 20 Lewicę o 17(!) głosów. KO do mandatu zamiast Lewicy zabrakło 310 głosów.
Podział mandatów:
PiS: 194
PO: 157
3D: 65
Lewica: 26
Konfederacja: 18
4
@barcelonaLM w Obwarzanku została komisja, gdzie PiS ma większość, a Konfederacja jest przed Lewicą, więc raczej tam zostanie mandat dla Konfy i Lewicy
2
@Janas11224 ale ona została Senatorem
1
W okręgu 20-tym zostały do policzenia 3 komisje, a różnica między Konfederacją, a Lewicą to ok. 35 głosów, a KO traci do obu ok. 500 głosów. 2 miejsca do wzięcia na 3 kandydatów