0

Masz rację w zupełności,madrycki.

24

Niech zabiorą tytuł,puchar LM,CdR i zawiozą do Madrytu a ZP niech wręczą cr już dziś.Może ta krucjata sie skończy

2

Kolejny skandal i tak bez końca.Jak nie FIFA to UEFA ,jak nie UEFA to Santos.Czy są jakieś władze w tym klubie?Czy tak bez końca każdy sobie będzie mordę wycierał najlepszą drużyną na świecie?

4

Czeski film.

14

No toż to kobyła,nie ubliżając koniom.

1

Ceer to ma dopiero problemy.Jak nie Bale to Benitez.A jeszcze jego mały syn jest fanem Leo.Skończy w wariatkowie któregoś dnia.Podobno mały Ronaldo pytał matkę ceera ile Leo ma ZP.A ona na to,że "twój tatuś ma 3 ZP i 4 ZB i koniec tematu Leo".W tej rodzinie wciąż jakieś kompleksy mają,mimo takiego majątku i takiej sławy.
A pomijając plotki to bardzo podobają mi się obserwacje Fernandeza.

1

No tak ,aż ciekaw jestem jak się pozbierają po tym falstarcie.

1

Najgorsze jest to,że ta durna i złośliwa wobec Barcelony organizacja może przychylić się do wniosku Santosu.Bo to jeszcze jeden powód by utrudnić życie klubowi.

2

Do przewidzenia.Będą "przeginać pałę" dopóki nie rozleci się to towarzystwo korupcyjne.

2

Van Persie-ten to jest łączony chyba w ramach żartu.Jego obecny poziom nie pozwala mu nawet zagrać w Barcelonie B

0

Przecież to jakaś paranoja.

2

Informacja,która na pewno cieszy.Mam nadzieję,że już do końca sezonu Varma będzie do dyspozycji Lucho.

3

No tak,wystarczyły dwa potknięcia a już wszyscy chcą wygrywać z Barceloną.I to na Camp Nou.

3

Neymar to jeszcze dzieciak,nie dorósł do roli jaką pełni Leo na boisku ( abstrahując już,że jest niezastąpiony).Choć z pewnością z ogromnym talentem i ogromem możliwości,to jednak mentalnie nie jest na to gotowy.Ważne jest też to,że w szatni zostało niewielu Barcelonistów z krwi i kości a to ma duże przełożenie na motywację,moim zdaniem.Jest Leo,Sergio i Pique,któremu brak powagi Puyola,Xaviego czy choćby Victora.Dobrze ,że trener to zatwardziały cule

2

Procent niewykorzystanych sytuacji Suareza martwi,szczególnie w kontekście wydanych na niego pieniędzy.Oczywiście jest autorem bardzo ważnych trafień dla Barcelony w zeszłym sezonie ale to nie był zakup na jeden sezon.Liczę,że Urugwajczyk odnajdzie drogę do bramki bo kosztował niewiele mniej od ceera.Przykre jest to,że ławka rezerwowych jest bardzo uboga.Czasem jak ci ktoś na plecach siedzi łatwiej o motywację i mobilizację

0

Ok,tak przypuszczałem.

2

Paradoksalnie to ten transfer Pedro do Chelsea może stanowić gwóźdź do trumny w jego karierze.Jeśli The Blues nie zaczną piąć się w ligowej tabeli,jeśli na boiskach europejskich też nie będzie za dobrze,to Roman może pogonić Cygana ,choć na razie rada klubu ustaliła,że Mou zostaje.Ale jeśli odejdzie to następny trener nie musi być entuzjastą Pedro w I-szym składzie.Wtedy Pedro z pewnością będzie żałował tej decyzji.

4

65 lat temu Kubala zadebiutował w Barcelonie

3

A na poprawę formy te jest pozwolenie? Na to kibice czekają z niecierpliwością.

2

Powinien bez zastanowienia zostawić ten klub i unikać jak ognia VG.Ciągle mam nadzieję,że Victor się jeszcze odnajdzie w wielkiej piłce.Życzę mu tego z całego serca.

1

Taki drobiazg: czy jesteś pewien,że im częściej stopa styka się z ziemią tym szybciej człowiek biega? Wiem,że im kontakt stopy jest krótszy tym bieg jest szybszy (Bolt).Bo weź ,na przykład dwóch ludzi,z których jeden to gość mierzący 1,60 a drugi 1,85.Ten drugi ma rzecz jasna dłuższe nogi ,wiec jego kontakt z ziemią będzie rzadszy.Ten,który ma nogi krótsze będzie się stykał z ziemią znacznie częściej .Ale czy musi to oznaczać,że ten mniejszy będzie biegał szybciej? Poza tym zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.Co więcej,po przeczytaniu tego tekstu wzbogaciłem się o pewną wiedzę ,za co jestem Ci wdzięczny.
Im więcej wpisów,które niosą za sobą pewną wiedzę tym lepiej.

6

Szkoda,bo to był pierwszy obrońca rezerw,na którego liczyłem.

3

Pax,szacunek za ten tekst.Ale czy myślisz,że to coś zmieni w świadomości tych,dla których Leo "człapie"?

5

Krycha większy twardziel jak te wszystkie Irlandczyki do kupy pozbierane.

0

Tu nie ma przeproś.Teraz trzeba koniecznie strzelić trzeciego a okazje ,ktorych się nie wykorzystuje lubią się mścić.2-1 można zacząć bronić w 85 minucie i to też jest ryzyko z drużyną zdeterminowaną jak Irlandia.Choć ja odnoszę wrażenie,że dziś prezentują się dość średnio.Keane lubi sobie strzelić gola pod koniec meczu choć z Polakami jeszcze nie trafił.
Oglądam na jakimś angielskim streamie bo polskie mocno tną.Na Wawrzyniaka komentator mówi "Wawiśniak"

5

I to jest kolejny właściwy ruch Enrique.Choć stoperów jest wielu to tak naprawdę tylko jeden jest klasowy,w odpowiednim wieku.I do tego jak mu się naprawdę chce.
Masche-31 lat na stoperze trochę z konieczności.Miewał świetne spotkania,walczak ale czas leci,szybkość już nie ta,błędów coraz więcej.
Mathieu-Widać wszystkie cele osiągnięte.Ale w wieku 32 lat się nie dziwię.
Bartra-częściej gra w kadrze jak w Barcelonie.Wciąż nie wiadomo czy może to być stoper klasy światowej.Jeszcze półtora roku temu wyglądał słabo,początek sezonu z LE pokazał jak wielki postęp poczynił.Ale nie przełożyło się to na regularne występy.
Vermaelen- każdy zna możliwości ale też jego podatność na kontuzje.Nie można mieć gwarancji.No i "30" już na karku.
No i ten,który powinien być szefem wszystkich szefów w defensywie."Młody",silny,kontuzje się go nie imają ale co z tego jak musi dzielić treningi w piłkę z pokerem i byciem celebrytą.
Nie ma jednego stopera,który nie pozostawiałby znaku zapytania.
Tylko znalezienie takiego gościa też proste nie jest.Jeśli już taki się znajdzie to kosztuje "furę siana".Zobaczymy jak Luis poradzi sobie z tym zadaniem.

1

Zdecydowanie Verratti.Plus Bazoer bądź Tielemans,jako,że to młodzi zawodnicy i bardzo rozwojowi.Takie jest moje zdanie.Paul Pogba jest diabelnie drogi ( Marco niewiele tańszy) ale kto wie czy właśnie na niego nie postawi Barca jeśli obniży nieco swoje wymagania.Wszak pieniądze do klubu płyną strumieniami.Spekulować można do woli,zobaczymy co życie przyniesie ?

1

Miejsce tego zawodnika to środek obrony.Inna rzecz,że ten transfer był ,delikatnie mówiąc,nieprzemyślany.20 baniek to spora suma pieniędzy,za którą można było sprowadzić o wiele młodszych ,bardziej perspektywicznych i zaangażowanych graczy

3

W pierwszej połowie to jednak było bicie głową w mur.Swoją drogą w 1993 roku byłem w Luxemburgu na meczu ich drużyny narodowej z Holendrami.Było chyba 4-0 dla Holandii ale kibice tego Księstwa potrafią niezłą zadymę skroić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?