1

Pewnie tu chodzi o zasadę,że lepiej zapłacić i obejrzeć jak nie obejrzeć wcale albo w necie,że rozgrywki w ogóle wracają do tv.

1

Ukaranie innego piłkarza nie jest tu chyba żadnym odnośnikiem.Komisja zastosuje karę przewidzianą w regulaminie,w tym przypadku do 3 spotkań i nie za wiele będzie można zrobić.Tym bardziej,że ostatnio wszyscy czerpią radość z karania Barcelony.

2

Przeczytaj od początku do końca ten artykuł
http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html

1

I o to chodzi.Jak nic nie pomaga to pisać do Strasburga,tym bardziej jeśli jest przekonanie o błędzie popełnionym przez UEFA.

3

Lubię tego gościa,mimo tego co gada

1

Cóż,z pewnymi rzeczami będziemy musieli się pogodzić.Te kwoty we współczesnym futbolu przerażają.
W poście nie odnoszę się w żaden sposób do Kataru,chciałem jedynie ukazać,że Laporta też radził sobie dobrze z klubem a przecież przejął Barcę w opłakanym stanie.Bartu nie jest więc cudotwórcą mając potężnego sponsora po swojej stronie.A jak to wygląda od środka,tego pewnie się nie dowiemy.Tak czy inaczej Laporta miał swój czas i go nie wykorzystał.Ja chciałbym aby klub był w dobrej kondycji finansowej,kadrowej,by nie było afer i żeby był szanowany.A jakie nazwisko będzie nosił szef,jest mi obojętne.Może nie jest mi do końca obojętny sponsor ale jak napisałeś,z czegoś trzeba żyć.Był czas na konkrety,Laporta go nie wykorzystał.Jeśli kocha klub powinien pomagać.Tylko tak odzyska zaufanie socios i kibiców

2

Laporta kończył z bilansem dodatnim ,bodaj + 9mln.Obecny zarząd kończył z 15 mln na +.Laporta nie miał Kataru .Jest o bilansach klubu na stronie .Artykuł pojawił się w "okolicach" wyborów.

5

Tak chyba należy to czytać.Myślę jednak,że nie ma takiego trenera na świecie,który chciałby dysponować tylko 14 sprawnymi graczami.

1

Mam nadzieję,że nic poważnego u Sergio.

1

Komentarz usunięty

2

Tak Suarez powinien nap...
A za co Masche dostał tę czerwoną?

4

Gdyby nie nazwiska,nie pomyślałbym,że to gra Barcelona.Organizacja gry na słabym poziomie.Obrona już nas przyzwyczaiła do swoich wybryków.
Jedynie Sergio prezentuje się na poziomie.A ten Sandro to jakieś nieporozumienie.Nie wiem co Lucho w nim widzi ? Z pewnością zna go lepiej niż my i jest jakiś powód,dla którego wystawia go do składu.Ale póki co sam piłkarz nie potrafi się odnaleźć.

0

1

Chyba błąd w tytule.Nie chodzi o to by utrzymać dystans a by go skrócić.Utrzymać dystans oznaczałoby,że dziś drużyna musi stracić punkty.Chyba nie w tym rzecz?

2

Kosmiczne,ale wyjazdową to Madrytowi niezłą zestroili.Ja bym nie założył ( pomijając,że żadnej bym nie założył)

7

Rodzina Ledermana miała wytoczyć proces światowej federacji.Ciekaw jestem jak się to potoczyło.Czy Lederman ma jakiekolwiek szanse by powrócić do gry.To samo pytanie dotyczy Patrice'a

1

http://www.cope.es/docs/2015/10/21/19370001_94_36_0.pdf
Jak ktoś potrafi po hiszpńsku-link do akt w sprawie

1

Smutne.U mnie od pokoleń ktoś umiera na raka.Paskudna choroba.Wiele sił kosztuje i rodzinę i samego chorego a na koniec to i tak niemal pewny wyrok.I ta świadomość jest najgorsza.

2

Bardzo dojrzałe podejście.Czekamy tyle ile będzie trzeba.

1

Trudno zachować zimną krew w obliczu kolejnej kontuzji.Po prostu szlag człowieka chce trafić.Pomijam,że brak jest szczęścia w tym sezonie.Bo czasami nieskuteczność tak trzeba tłumaczyć.

1

Rozumiem Twoją odpowiedź ale przy okazji chciałem Ci przedstawić mój punkt widzenia na tę sprawę.Mam szczerą nadzieję,że ten wniosek do TAS wpłynie i nie są to tylko słowa zarządu.UEFA na odwrót interpretuje sytuację.Dążenie do niepodległości nie jest niczym złym i posługiwanie się symbolami związanymi z tymi dążeniami nikogo nie krzywdzi.Chociaż ja żyjąc w środowisku nacjonalistów mam swój pogląd na sytuację.
Zobaczymy jak kibice zachowają się na kolejnych spotkaniach LM.

2

Mam nadzieję,że to nie tylko słowa i zarząd wniesie oskarżenie do TAS.

2

Tylko,że to zaczyna być frustrujące dla samego kibica.Piłkarze tego po sobie nie pokazują ale w nich też pewnie się gotuje.Nie wspomnę o LE.

2

Ja rozumiem,że rozgrywki ligowe nie są pod taką obserwacją jak europejskie.Ale są również transmitowane przez tv,przekaz idzie w świat.
Dla mnie to systematyczne temperowanie Barcelony,karanie dla zasady.Zapytajmy piłkarzy Leverkusen kogoś z zarządu "Aptekarzy" czy w jakikolwiek sposób zostali dotknięci tą "manifestacją".Zapytajmy kibiców będących przed telewizorami,oglądających ten mecz...

0

Śmiałem się z tego z godzinę...

0

2

http://www.corsenetinfos.corsica/photo/art/grande/7576770-11695676.jpg?v=1426548267
Takie transparenty są na każdym spotkaniu Bastii.Bastia gra w Ligue1 i nie słyszałem,by za takie transparenty była kiedyś karana.A zapewniam nie piszą tam pluszowych misiach.

2

Bartu boi się kolejnych sankcji ale jak widać one i tak są nakładane,niezależnie od postawy klubu.Powinien więc coś zrobić a nie nadstawiać tylko drugi policzek.Albo niech zabroni kibicom przynoszenia flag,co byłoby absurdem ( wszak to Autonomia Katalońska) albo niech oprotestuje choć te decyzje i pokaże,że Barca ma szefa.Niebawem będą kary za hymn a potem będą karać dla zasady.Bo jakieś madryckie ś.erwo nie może przeboleć sukcesów Barcelony.

1

Chłopak przeplata świetne interwencje babolami.Czasami bywa też bardzo agresywny i potrafi osłabić drużynę.Ja jestem ciekaw jaka jest sytuacja Inigo Martineza.Ten wariant ,przynajmniej mnie,wydawał się bardziej interesujący.

1

Czytałem o tym na L'Equipe,że Barca ma zapłacić ponoć 10 mln.Ale uznałem to za żart.Oczywiście dalej uważam,że katalońskie media piszą bo nie mają o czym pisać,nie mniej to kolejne źródło które informuje o tym transferze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?