1

Podobno 30 ml + Bartra

1

Bardzo dobry ruch LE.Dani to wciąż najlepszy na swojej pozycji,konkurencja sprawi,że Lucho na najważniejsze spotkania będzie miał Alvesa w najlepszej formie,bo Dani miejsca w składzie nie odpuści.A jeśli coś będzie z Alvesem nie tak jest Vidal,równie błyskotliwy.Tak powinna funkcjonować silna kadra.

3

Marzeniem każdego piłkarza jest gra w klubie o bogatych tradycjach,w kubie silnym.Refleksje w takiej sytuacji,możliwe.Ale mogło być też i tak:

>>Przyjechali ludzie z wielkiego klubu FC Barcelona,tam wszystko jest na najwyższym poziomie.Więc może dostrzegli we mnie coś o czym nie wiem ja sam,czego nie wiedzą ludzie do tej pory ze mną współpracujący.Jest szansa a więc moge spróbować,nie kosztuje mnie to zupełnie nic.Właściwie tyle co do tej pory czyli codzienna praca na treningach.Może warto im zaufać ?

1

Na zdrowie.Ja też lubię wracać do takich cudownych wydarzeń,więc przy okazji sam obejrzałem po raz kolejny.

1

Ja ze względu na swój wiek jestem trochę z tyłu z takimi sprawami,myślałem,że można sobie obejrzeć coś ciekawego.No nic,przynajmniej wiem co to jest Filmweb.Dzięki.

1

Można sobie wejść i tak oglądać bez przeszkód,czy są jakieś wymogi?

2


A tu masz całą ceremonię ale ponad 2 godziny oglądania

2


tylko krótkie streszczenie ale to chyba najistotniejsze

1

1


3

Francuzi mówią "magnifique"

1

Łagodny jest ponoć uraz Leo natomiast uraz Alby jest ponoć poważniejszy.Ale to nieoficjalne wieści z TT.Alba trochę na własne życzenie nabawił się tej kontuzji,Przy takiej przewadze i pełnej kontroli powinien odpuścić.No ale to cały Jordi,idzie do końca

5

Oczywiście czerwona Iraizoza ustawiła w pewien sposób mecz ale dziwi mnie postawa Athleticu,po którym Barca przeszła jak walec.

1

Miazga.Co najciekawsze,że oni grają na totalnym luzie.Cos nie tak z Baskami

1

1

4

Magia ,po prostu.

1

Bajeczna akcja Ney-Suarez.

1

Ponoć można się spodziewać,że Juve zażąda nawet wyższej kwoty,spekuluje sie o 150 milionach euro.Cena za Marco Verrattiego to 60-70 milionów euro.
Dla mnie te ceny to jakieś szaleństwo.

1

Jednego ,uczciwego sędziego w tej lidze nie ma,w głowie się nie mieści.

3

zawsze z przyjemnościa sie go ogląda.A pomyśleć,że byłem kiedyś sceptycznie nastawiony do tego transferu bo uważałem,że fizycznie sobie nie poradzi.Jak dobrze się czasem pomylić w życiu.

7

Od tego są sędziowie,by piłkarze nie mieli obaw wychodzić na boisko.Piłka nożna to widowisko dla milionów widzów.Jeśli piłkarze Athleticu chcą pokazać wyższość nad Neymarem,niech udowodnią to jakimś świetnym odbiorem piłki,przechwytem a nie brutalną siłą.To nie jest sport walki.
Niestety sędziowie zwracają większą uwagę na to co ktoś powiedział niż na ostre zagrania rywali,które mogą przynieść ubytek na zdrowiu.A przecież mają skuteczne instrumenty w postaci kartek.Dla mnie to jest niezrozumiałe,że młody piłkarz nie może cieszyć się grą,pokazać w pełni swój kunszt techniczny bo jakiś kretyn uznaje ,że zagranie plami jego honor i ucieka się do paskudnego faulu.Klub również w takiej sprawie powinien zająć zdecydowane stanowisko

1

No to teraz rozjaśniłeś mi temat.A termin ,w którym dokonano sprzedaży wszystko tłumaczy,bo przez jakiś czas byłem odcięty od świata.Dzięki

1

Tylko,że Sport popełnił błąd.Może ktoś już o tym pisał,nie sprawdzałem.Poprzedni rekord ZP też należał do Messiego a nie ceera.A to zestawienie chyba właśnie o tym traktuje,o biciu rekordów.Messi wcześniej miał swoje cztery ZP niż ceer 3.Tym samym pobił swój własny rekord

6

Najpierw przeczytałem ( czytając,myślałem kto to pisał i przyszedł mi do głowy właśnie @pax) a później zobaczyłem kto jest autorem.
Super robota @pax,nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni.Dzięki serdeczne za tę ciekawą i wciągającą lekturę.

1

Fajny materiał,dzięki serdeczne.

1

Z soboty na niedziele okolo 2 godziny zaczyna sie studio.Wcześniej jego poprzednie walki w tym z Adamkiem i Ty Cobbem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?