15

Ktoś usiłuje zniszczyć La Masie.Wypadałoby wiedzieć komu tak bardzo na tym zależy.

3

Chyba nie przejąłeś się komentami "znafcuf" z internetu? Bez względu na sytuację ci,którzy nie cierpią Barcelony zawsze znajdą sobie powód by podyskutować.Zwykle jakość tych wypowiedzi powoduje,że omijam szerokim łukiem takie polemiki.

1

http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Une-operation-anti-pique-lors-d-espagne-angleterre/588957
Madryle sposobią się na portalach społecznościowych przeciw Pique.Również w Alicante przywitają go gwizdami...

2

Spece od przygotowania fizycznego.Ale przecież to ta sama ekipa,która działała w zeszłym sezonie.W każdym razie zaczyna to być niepokojące.

4

Ależ kogoś bolą osiągnięcia Barcelony.Boli,że mimo tylu przeciwności losu,sankcji zakazów,nakazów,nagonek i afer Barca potrafiła dźwignąć tryplet.Tam ktoś chyba 24 godziny na dobę główkuje co zrobić by uprzykrzyć życie i działaczom klubowym i piłkarzom jak również samym kibicom drużyny.Takie przynajmniej można odnieść wrażenie.To już nie jest wku.wiające to jest smutne i zaczyna być męczące.

1

już gotowy od 2 lat

38

Czyli co? Qatar Stadium? Niech zdechnę jak mam doczekać takiej chwili.

2

Wiesz dobrze,że dopiero gra w I składzie Barcelony dokonuje właściwej weryfikacji.Nolito dał się kuż poznać w LLiga i tu się zgodzę ale ten Gerson to kolejna niewiadoma z Brazylii.Talent ma z pewnością ,technika użytkowa tez na wysokim poziomie ale jak się wkomponuje to się dopiero okaże.
Pedro 28 lat dopiero co skończył.Przed chłopakiem jeszcze kawałek kariery.

3

To dobrze ,że tak doświadczony i zasłużony Użytkownik tej strony mi to uświadamia.

2

Szkoda,Pedro to Pan Piłkarz i nawet jeśli forma nie jest najwyższa to zawsze daje z siebie wszystko.Za 32 miliony takiego gracza znaleźć będzie cholernie ciężko jeśli w ogóle to możliwe.Należy do tej grupy tzw "niezastępowalnych".Off top.Jeśli ktoś tu jest ze Starachowic,proszę o kontakt na PW.W sprawie ewentualnego wyjazdu na mecz z Bilbao dla ścisłości.

0

Przepraszam za offtopic.Jeśli ktoś jest ze Starachowic,proszę o kontakt na PW.

2

Laporta miał bilans +9.Więc 6 mniej od Barto ale bez Qataru na koszulkach.Gdyby nie ten nieszczęsny Qatar,Barto byłby w tyłek -15.Zbytnia pewność siebie zgubiła Lapcia.Ale Laporta jeszcze wróci.

2

Co za skromność...Daj Boże jak najwięcej takich średniaków a o poziom piłki się nie martwię.

4

Mamy nadzieję,że tylko wypożyczenie.

7

2

A mnie żal było Ghany bo dali z siebie naprawdę wszystko i zagrali emocjonujące spotkanie.

1

Zupełnie z innej beki


Bracia Ruffo

4

Widzę,że nie bardzo jest sens pisać szczerze co się myśli na ten temat,bo w najlepszym przypadku zostanie usunięty komentarz...
Ale prawda jaka jest każdy wie.W cywilizowanym miejscu takie rzeczy nie maja miejsca.

8

El Pistolero powinien dać w łapę,wtedy może urzędnicy FIFA podjęliby pewne kroki.

1


Rafinha z wczorajszego spotkania.Trzeba mu przyznać,że umie się zastawić.

5

Rafinha podsumował golem swój całkiem dobry występ,pokazując LE,że zasługuje jak najbardziej na minuty.

2

Busi ma jeden zwód a i tak wciąż ogrywa nim przeciwnika.

1

Ale soccer tam średnio kochają.Teraz się przyglądam na trybuny i wrażenie z początku spotkania trochę mylne.Trybuny jakieś "przerzedzone".No chyba,że poszli na ...hot dogi...
Jakby przyjechał Ney + Leo to pewnie ludzi byłoby jeszcze więcej.
A tak na marginesie,to miło patrzeć jak Rafinha sie rozwija.

1

Ile ludu na meczu,bądź co bądź o pietruszkę.Imponujące

2

Najlepiej wyprzedać całą młodzież i za trzy lata Barca będzie wyglądać jak Man City

3

Może najpierw jakieś wypożyczenie by zobaczyć czy robi postępy,rozwija się czy nie.Z drugiej strony w I-szej drużynie nie może występować 30 graczy a każdy rwie się do gry w 1 składzie ,żadnej cierpliwości.Chcą być gwiazdami i zarabiać grube miliony w wieku 19 lat.Zero pokory i mnie jako kibica to drażni.Spadli,więc zamiast pchać się na siłę do pierwszej ekipy,gdzie brak dla nich miejsca ,powinni zakasać rękawy i robić wszystko by wrócić do Segunda A.

1

Abdennour jak najbardziej ale co do Llorente to mam wątpliwości.No chyba,że mu forma wróci w LLiga.

1

I słusznie myślą w sprawie Pedro.Kupowanie teraz napastnika w miejsce Pedro mijałoby się z celem. Nie mógłby grać do stycznia a tak to może któryś z młodych się pokaże z dobrej strony.Twarde stanowisko przy negocjacjach to też istotna sprawa.Znalezienie kogoś na jego poziomie za te pieniądze będzie bardzo trudne,jeśli w ogóle możliwe.
A w sprawie Adriano,negocjując z Romą jego sprzedaż,Barca powinna mieć na uwadze postawę i oczekiwania rzymskiego klubu w sprawie Benatii.

3

Ja tylko wspomnę,że to kolejny świetny artykuł Bystrzyckiego i podzielam tym razem punkt widzenia autora zarówno w kwestiach wyborczych jak i rozgrywek.RM w I-rundzie nie musi działać wcale na niekorzyść Barcelony.Nowy trener,nowe zadania ,nowa taktyka,nowe pomysły.Poza tym to runda wiosenna jest zwykle tą decydującą,co pamiętamy z ostatniego chociażby sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?