1

55 melonów...Milan chyba w brodę sobie pluje.Choć od propozycji do realizacji droga zwykle daleka.

1

Znajdą pewnie i napastnika.Toczą się rozmowy z Cavanim.A na razie VG może na Rooneya liczy?

1

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/va/Valdes-Zaoferowany-Realowi/index.html
Czy kataloński Sport faktycznie pisał takie rzeczy?

1

A może to przedłużenie kontraktu to był ukłon Pedro w stronę Barcelony by ta mogła na nim zarobić jeszcze jakieś pieniądze.Bo chyba był świadom swojej sytuacji od poczatku do końca.Wiele zmienić się nie mogło w temacie.

1

http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Victor-valdes-ne-veut-pas-quitter-manchester-united/573872
Valdes nie chce zmieniać klubu i zostaje na Old Trafford.Victor miał propozycję z Turcji od beniaminka Antalyasporu.
http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Meme-le-real-madrid-n-est-pas-toujours-elegant/573776
Real nie zawsze elegancki- pisze L'Equipe.Ciekawe,że wczoraj ten artykuł nosił tytuł : Realowi brak klasy.
Czyżby ktoś interweniował?

0

Skąd takie wieści? Do Monaco poszedł El Sharawi ale o Adamie nic nie piszą we francuskich gazetach

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

7

Socios,którzy będą głosować mają bardzo trudny orzech do zgryzienia.Laporta wnosi zbyt wiele polityki do sportu,Barto jest mało przejrzysty.Freixa ma zbyt małe przebicie a pozostała dwójka stanowi jedynie dodatek.
Jeśli prezydent będzie pracował z poświęceniem dla klubu to nazwisko nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

7

Jeśli LE nie chciał Pogby to po kiego ch..a wyjazdy Braidy z członkami sztabu,bujanie się za klubową kasę i te niby negocjacje.

2

Ten gość jest rzeczywiście mocno zmotywowany by występować w Barcelonie.Nie każdy akceptuje niemal pół roku bez gry.Czy to na niego dobrze wpłynie to się okaże ale swoją determinacją mi imponuje.

2

Mordeczka to mu się śmieje cały czas od kiedy przyszedł do Barcelony.

1

"Każdy kto w tryplecie 2015 widzi tylko gole MNS nie zna się na piłce."
Jak można takim zdaniem kończyć artykuł?
Ktoś kto sprzedawał Leo pół roku temu też się na niej nie zna.

2

Marketingowo niezłe posunięcie póki co .A Turcja nie jest małym krajem.

2

Powinien zatem odejść Kun,Di Maria,Higuain a najlepiej to cała druga linia i atak.Oni przecież także powinni być współodpowiedzialni za to co się dzieje w ekipie Albicelestes.Nie pojmuję w ogóle tej presji na Leo w kadrze.To jakiś obłęd.Ta sytuacja nie odbije się raczej korzystnie na Messim,bo kadra to jednak sprawa honorowa w pewnym sensie.Problem Argentyny jest podobny do tego z jakim zmaga się Brazylia-brak selekcjonera.Choć Canarinhos cierpią dodatkowo na deficyt wybitnych graczy

1

Porównanie sytuacji Rakiticia i Munira jest delikatnie nietrafione.Spójrz na pozycje,które zajmują na boisku.No i wiek odgrywa niebagatelną rolę.
Munir wobec świetnej dyspozycji trio nie mógł liczyć na wiele.Poza tym jest jeszcze Pedro,pomijając ich role,to jednak Pedro miał pierwszeństwo przy zmianach.Natomiast odejście Cesca,brak formy Iniesty,sytacja Xaviego,ogólnie kondycja II linii -to wszystko złożyło się na decyzje LE,który nie miał wielkiego wyboru.
No i w rezerwach Munir nieco przygasł.
Sytuacja w lidze była podbramkowa,w każdej chwili mogło wszystko odwrócić się o 180 stopni.W takiej sytuacji rotowanie Munirem było ryzykowne.
Gdyby za czasów ś.p. Tito inaczej rozegrano sprawę z Thiago,pewnie byłby kolejnym chłopakiem,któremu spełniły się marzenia.

Rafa-ja myślę,że chłopak wywalczy sobie miejsce w podstawowej "11". Co do Roberto,nie jestem przekonany ale jeśli nie zamierzają na niego stawiać,niech pozwolą odejść bo chłopak potrzebuje minut na boisku.
A jest jeszcze Sandro,Samper,Halilovic,Suarez,Grimaldo,Adama.O tych ludzi trzeba zadbać.

1

Czasem liczby nie oddają właściwie rzeczywistości.Messi Sergio czy Andres są tego przykładem.Nawet jeśli raz na jakiś czas wyjdzie ze szkółki taki Iniesta to moim zdaniem warto stawiać na LA MAsie.Nie wspomnę o Leo.

2

Twoje zdanie jest jak najbardziej słuszne.To jest również polityka,korzyści płynace z piastowania tego stanowiska przesłaniają wszystkim rzeczywistość.Każdy z nich ma przekonanie,że to on jest wybrańcem by pełnić tę misję i on ma jedyny niepowtarzalny patent na wszystkie bolączki klubu.
To wielki prestiż stać na czele takiej firmy jak Barcelona więc wszystkie chwyty dozwolone.

2

Rozumiem,że jak Barto zostanie wybrany to stołek dla Rosella juz przygotowany.
Nie wiem jak można byc dumnym z kogoś,kto skompromitował Barcelonę w oczach całego piłkarskiego świata?Z kogoś,przeciw komu toczy się wciąż proces sądowy?

2

Będzie musiał "krzynke piwa" chłopakom postawić na "dzień dobry"za te wywijanki w ostatnich spotkaniach.

0

Źródło

3

cd
Ale jak napisałeś,najistotniejsza nie jest opaska.Oprócz Leo i obrony jest pięciu innych zawodników ,z których ciężko wymienić choć jednego,który chciał wygrać ten finał.Może Di Maria,ale wiemy jak skończył.Zgodzę się z niektórymi,że "kiszenie" Teveza czy niewykorzystanie Vietto to jeden z wielu zarzutów skierowanych w stronę Martino.
Choć mnie interesuje przede wszystkim to co Leo zrobił i robi dla Barcelony.Jestem wszak kibicem Barcy , nie Argentyny czy samego Leo.A dla Barcy robi rzeczy niesamowite.
Argentyna marnuje przeogromny potencjał i nie powinna skupiać swoich pretensji tylko na Leo.

1

Majerr,mam bardzo podobne przemyślenia na temat roli Messiego jako kapitana i nawet zacząłem pisać dość długi wywód na ten temat pod artykułem "Opaska kapitańska jest na złym ramieniu" ale nie dokończyłem bo pomyślałem,że przeczytam,co Ty masz do powiedzenia.Dochodzę więc do wniosku,że nie będę powtarzał tego ,co zostało już napisane.Ale dodam od siebie,że Leo to nie jest ktoś,kto przepycha się łokciami,by go dostrzeżono.Być może gdzieś w jego podświadomości drzemią jeszcze kompleksy z dzieciństwa,które nie pozwalają mu na pełnienie roli przywódczej.Poza tym geniusze nie zawsze są świetnymi liderami,bardziej skupieni na tym co potrafią najlepiej.Ja go wciąż postrzegam jako skromnego i skrytego człowieka i prze to trudno mi wyobrazić sobie jak trzęsie szatnią.Argentyna zresztą naturalnego przywódcę na boisku już ma od jakiegoś czasu.Jefecito dobrze się spełnia w tej roli nawet jeśli opaska jest na ramieniu Leo.A to wszystko,podobnie jak w przypadku Neymara,ze względu na klasę i umiejętności.Ale nie przywiązywałbym do tego aż tak wielkiej wagi-w przypadku Argentyny-bo mimo wszystko Messi i Masche uzupełniają się w tej roli na boisku.Leo tę opaskę nosi bardziej ze względów reprezentatywnych,Mascherano zaś robi za niego właściwą robotę na boisku.

1

Może tak trenera spytać o zdanie ? Czy Benedito myślał,że to do niego będzie należało ustalanie składu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?