0

https://fb.watch/l_zyvd51ME/
Tego jeszcze nie było, żeby ksiądz handlował ćpaniem.

4

W przyszłym sezonie też Barca będzie zainteresowana Silvą. Przyjmijcie do wiadomości, Silva dla Barcelony to na dziś mission impossible.

3


Gość po deportacji z Francji za wspinanie po wieżowcach i odbyciu karencji, wraca i robi Montparnasse w świetle księżyca. Nie zainteresowanym polecam obejrzenie choćby końcówki tego wspinania.

0

Ciekawe co z tego młodego Felixa wyrośnie?

0

@Greenalley Prywatnego doradcę, od czego? Od ustawienia, poruszania się w określonych strefach? To trener decyduje o tym, jak piłkarz ma być ustawiony, w jakich strefach operowac.
Za przygotowanie fizyczne natomiast odpowiada u niego gość, który pracuje z francuską kadrą sprinterów, Salah Ghaidi. Choć ten gość nigdy nie miał pod opieką piłkarzy. Pomaga mu fizjoterapeuta francuskich lekkoatletów, Jean Baptiste Duault.
O żarcie dba kucharz Anthony Audebaud, który współpracował z wieloma knajpami z Michelinem na koncie. Teraz zajmuje się tylko Dembele i po to przeniósł się do Barcelony.
To kogo on ma jeszcze zatrudnić? Jak się uprze mijać 10 piłkarzy rywala i 5 swoich, nie widząc przy tym lepiej ustawionych kolegów, to żaden cudotwórca mu nie pomoże.

0

2

@bulo I słusznie, krótko i treściwie.
Człowiek się gimnastykuje, stara się nie przekraczać pewnych barier, szuka argumentów, dobiera słowa, żeby nie urazić i co? I ch.., jak krew w piach. Są tacy, którzy swoich bredni będą bronić jak własnego dziecka. Dlatego czasami takie krótkie informacje są najlepsze.

1

@Czerwo64 Może rzuć okiem na prasę katalońską. A te zamieszczone wyżej tweety Polaku to "polaczki" pisały?
Bez względu na to jak gra Barcelona, newsy na tej stronie o piłkarzach, którzy grali kiedyś w kolorach Blaugrany pojawiały się zawsze. Były nawet informacje o debiucie Gomesa.
Czy zatem piłkarz, który stworzył kawał pięknej historii tego klubu, który ma miejsce w szeregu obok takich postaci jak Kubala, Cruyff czy zmarły niedawno Luis Suarez, nie zasłużył na to, by i o nim napisać? Jeśli w jakikolwiek sposób ten news wydaje Ci się zbędny, a Twoje samopoczucie na tym cierpi, przeskroluj, bo komentarze w pogardliwym tonie nie służą nikomu.

0

Ciekawe, dlaczego Xavi nie zostawił Riada, a zostawił Faye?

0

Jest Faye, brak Chadiego. Xavi komuś przysługę robi?

0

@MalanFCB Skąd masz taką wiedzę, że ma problemy z kondycją i taktyką?
Kiedy zdążyłeś to zauważyć? Gdy wchodził na 5 minut? Ogrywając młodego pilkarza, dajesz mu zwykle 15, max połowę i nie wspomnę, że jest to element, który najłatwiej nadrobić. Taktycznie w ogonach, których grał prezentował się przyzwoicie. Nie wiem po co wymyślać alternatywną rzeczywistość

0

Chłopak powiedział dwa słowa za dużo, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. Teraz trzeba będzie się kajać przed kibicami, zarządem i kibicami.
Co wymyśli magik Laporta, by mieć u siebie Felixa?

0

Z jednej strony bez sensu, ale z drugiej niech on złapie te 2000 minut to już będzie dobrze. Pytanie też, czy Michel chciałby go wystawić z tak silnym rywalem.
Rozwoju to mu raczej nie zahamuje, choć ja chciałbym zobaczyć go jak sobie radzi z Barceloną.

0

@Piotr,1985 Ty powinieneś pamiętać, gdy pisałem po tryplecie, że nie istnieje żaden projekt sportowy, że to co robi Barto to improwizacja, że facet marnuje najlepsze lata Leo. Byłem zjechany do spodu, aż mi głupio było się wychylić ponownie, tak bardzo Barto był hołubiony. I jeszcze ten miliard.

1

@ChampionLW I ustawianie swoich przy korycie. Często (jak na mnie) o tym piszę.
Ale oddając klub w ręce prywatne jesteś z kolei skazany na "widzimisię" jednego gościa. Myślę, że oferta od tego faceta ze Stanów, by kupić 50 procent klubu za 3 miliardy byłaby sensowną, gdyby zamiast 50, wynegocjować 49, tak by był udziałowcem mniejszościowym. Tylko, że ja o formach własności i zarządzania tak dużymi podmiotami nie mam zielonego pojęcia. Dlatego prosiłem kiedyś Błażeja Gwozdowskiego by pochylił się na zagadnieniem. Bardzo sobie cenię jego wiedzę i sposób w jaki ją przekazuje. Chętnie poznałabym alternatywę dla obecnego systemu.
Choć przykłady z Madrytu czy Monachium pokazują, że można sprawnie zarządzać klubem będącym "własnością" socios.

1

Niech się chłopu wiedzie. Piłkarz pracowity, może i bez błysku i wielkiego talentu, ale solidny. Skoro już przyszedł to trzeba trzymać kciuki i oby mu zdrowie dopisało.
A jak ustawić go Xavi to już zmartwienie trenera.
Zobaczymy już niebawem, jaki pomysł ma na niego Xavi.

0

@luka1995 Owszem, jesteśmy. Stadion się buduje...

0

@Barcaa12 To byłby najlepszy transfer.

2

@Donio 80 baniek ale chyba mydlanych. Tak jak P$G dawało za Ivana, czy United, które chciało płacić Umtitiemu 15 milionów.
Rozumiem, o czym piszesz, ale oni nie potrafią zepchnąć piłkarza w sile wieku, który rozegrał 2000 minut w PL na przyzwoitym poziomie. Nie potrafią Lengleta opchnac za 8-10 baniek, gdy ekipy z dołu tabeli wydają po 20-30 na piłkarzy w połowie tak dobrych jak Francuz.
City najchętniej to by nam kolejnego Torresa wstawiło za 55 mln, gdyby mialo. Nie znam powodów, ale jakieś muszą być, że Barca sprzedać nie potrafi i to nie od dzis.

3

Kolejny Romero. Ale dobrze, że sobie zostawił choć 10 procent na "nie".
Do tej pory byłem przekonany, że Felix to piłkarz skrojony na Barcelonę i jego pójście do Atleti to był ogromny błąd.
Ale widzę też jak bardzo ten piłkarz jest nierówny.
Atleti w prezencie go nie odda i postawi takie warunki, których Barca nie będzie w stanie spełnić, albo wydymają Barcelonę jak z Giezmannem. Zresztą, ja tego zupełnie nie widzę.

3

Redaktor Guziński na swojej robocie zna się jak mało kto. Dzięki zatem za przedstawienie sylwetek młodych piłkarzy i trzymajmy kciuki by większość z nich przebiła się do pierwszej drużyny.
A może byś tak Piotrek napisał, kogo wśród tej młodzieży Ci brakuje i kogo Xavi powinien jeszcze ze sobą zabrać. Czy rozsądne w Twojej opinii jest pominięcie Riada i Pedroli? Istnieje spore prawdopodobieństwo, że tych piłkarzy Barcelona straci, jeśli odejdą na wypożyczenie w obecnej sytuacji kontraktowej. Czy pominięcie Nico było błędem, czy Xavi postąpił słusznie? Ciekaw jestem Twojej opinii na przedstawione wyżej tematy

1

@escarabajo Jestem spokojny, ale tej Twojej wrzutki nie zrozumiałem, bo od jakiegoś czasu unikam Borka jak ognia. Nie lubię arogancji, a Borek zrobił się arogancki. Kiedyś lubiłem go słuchać, bo przyznać mu trzeba, że głos ma skrojony do komentowania. Od kiedy jednak zaczął się bawić w promotora pięściarskiego, wiele stracił w moich oczach. Nie dlatego oczywiście, że się tym zajął. Znajomość z Grabowskim zdecydowanie źle na niego wpłynęła.

1

@escarabajo Nad czym? Nie interesuje mnie koszykówka, co w tym dziwnego dla Ciebie? Nie śledziłem nigdy rozgrywek, a jeśli już tak bardzo symbolicznie, to raczej Bazersom "kibicowałem".
Tutaj znanych osób przewija się trochę, co mam stać za każdym razem i czekać, żeby komuś zdjęcie zrobić? Mam 55 lat na karku i takie polowania już nie dla mnie.

0

@fart Nie interesuje mnie koszykowka w ogóle, a gdy grał Jordan to kibicowałem trochę ale Drexlerowi i spółce. To był jednak epizod. Teraz czytam, że to jego prywatny yacht. Dobrze trafił bo u mnie od kilku dni ponad 40 na termometrze. Dwa lata temu młodszy Kliczko tu odpoczywał.
Jest trochę ludzi i nie ma żadnych barierek. Schody wyciągnięte do brzegu i tylko dwóch gości pilnuje, by nikt nie wlazł. Ale spokój, nie ma żadnej dziczy, ludzie po prostu chcą zrobić mu jakaś fotkę i tyle. Jeśli chciałbym coś zobaczyć, to jaki jest wielki. Ale czekać do usranej śmierci to nie w moim wieku.
Żeby zobrazować sytuację jak jest na zewnątrz... U mnie klima ustawiona jest w chałupie na 26 stopni i w domu jest chłodno, a godzina już 20.

9

Dziś do mojego małego miasteczka zawitał bardzo zacny gość. W Bonifacio zacumował yacht biało granatowy o nazwie MBrace z Michaelem Jordanem na pokładzie. Byłem akurat motocyklem w porcie po fajki, ale bez telefonu. Około 60 osób czekało by zrobić jakąś fotkę, ale facet się nie spieszył z wyjściem. Niestety, nie moja działka, nie mój idol i wracał nie będę. Pod yachtem dwa podstawione Mercedesy vany, choć na włoskich blachach, a nie francuskich. Ciekawe, czego on szuka w takiej dziurze. Bonifacio jest pięknie położone i ma wokół masę pięknych wysepek. Ale to miejscowość, która poza sezonem liczy zaledwie 3 tysiące mieszkańców (w sezonie z turystami jest 10 tyś).
Przypłynął pod banderą Wielkiej Brytanii.

0

Czytam dziś, że pod Pułtuskiem jakiś gość był tak nachlany, że zasnął na torach, a po jakimś czasie przejechało nad nim Pendolino z prędkością 200/h. Facet był zupełnie nieświadomy sytuacji i tak pijany, że nawet przejeżdżający nad nim pociąg go nie obudził. Najlepsze jest to, że facet ma tylko delikatne obtarcia.

0

To coś słabo go cenią. Nikt nie oczekuje, że dadzą za niego stówkę, czy nawet jej połowę, ale te 30-25 baniek to jest rozsądna kwota.

6

Przyznam szczerze, nie rozumiem z tego nic. Nie wiem po co, dlaczego i czemu ma służyć to emocjonalne wystąpienie.

3

U mnie tak skromnie dziś 44 stopnie. Ale to i tak nic, na sąsiedniej Sardynii 48. To jest drugie lato z rzędu z tak wysokimi temperaturami. Chyba do Szkocji czas się wyprowadzić.

0

Co z tego, że się wszyscy znają jak łyse konie, wszak to kiedyś była jedną ekipa, skoro za Ferrana wydusili ostatni grosz.
Nie ma sentymentów jeśli w grę wchodzi kasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?