0

No proszę Braun jednak nie pierniczył aż takich głupot (co do tych satanistów).

https://www.facebook.com/watch?v=2091690984496870

6

Po wynikach w 2 ostatnich meczach kryminałem jest miwienie takich głupot że byliśmy lepsi w przegranym meczu 2:4 z Girona którą normalnie ten zespół kończył w kilkanaście minut meczu (wiem że teraz to inna Girona ale mimo wszystko) plus bycie zadowolonym Po porażce z Antwerpia ostatnia drużyna w naszej grupie gdzie kiedyś Barca B jechała ns takie mecze i też kończyła je w kilka minut. Ale teraz oczywixcie to ich jedyne 3 punkty no bo skąd jak nie od Barcy. Xaviego jeszcze broni sytuacja która nie jest tragiczna ale ... wystarczy spojrzeć czego można się spodziewać za niedługo po postawie tej drużyny. Wystarczy odpadnięcie z 1:8 i kilka porażek w Ll i jesteśmy w dupie chybaze Xavi zbuduje narrację dobrej postawy po ewentualnym zwycięstwie w PK nad drużyna z niższej ligi. MASAKRA co on za głupoty wygaduje i jaki ns parasol ochronny

0

Jeśli nie wypierdolą Xaviego to zaczną odchodzić najlepsi gracze bo ta drużyna to się robi średniak z takim trenerem.

0

Spoko porażka w 1/8 i strata możliwości wygrania LL może otworzy oczy Laporcie i ogrodnik poleci już w lutym .. no chyba ża jakimś cudem łykniemy w pucharze tego giganta i znowu nadzieja wyebie poza skale.

1

Kóźwa miałem dziś nie oglądaćtego meczu bo miałem dość po ostatnich "popisach" niestety skusiłem się ....

0

@DonMatteo901 teraz tez będzie tak samo opowiadał więc co za różnica ;)

0

@Sulimo bardziej śmieszy. I tak wyszliśmy. Boli to co się ma stać dopiero ;)

3

Pojechali po 2 8 miliona euro. Kasa potrzebna i trza było wygrać :)
Namęczyli się tylko i .... wpierdol XD

1

@Pawel13sz Sezon z Xavim skończy się w lutym zapewne. więc nie masz co nadwyrężać wyobraźni ;)

0

Heh włączam minute po czasie i już a dupe. No ładnie szorują po dnie ostatnio

0

A co z FDJ ?

5

@Comentateiro "Co mnie obchodzi, to, że w Izraelu czy u Żydów jest tak a tak."

Gdyby w 45 świat myślał jak ty teraz to szprechał byś po niemiecku a jakbyś nie był dość jasny to pewnie by Cie zutylizowali w jakimś krematorium albo zafarbowali na blond i używali jako niewolnika w pracach społecznych, a żydów ... nie było by w ogóle na świecie ;). Braun to zrobił zapewne z powodu szacunku do Polskiego sejmu ale akurat trefił w sedno bo oni tam się ostro rozpędzili z unicestwianiem cywili, więc takie obrządki są raczej fo-pa dla normalnego człowieka w takim miejscu jak sejm. Ciekawe co był powiedział jakby tam coś prawosławnego odawlili ?? Też byś był taki otwarty ? Bo na ten moment Natan rozklepał więcej cywili w krótszym czasie niż Putin.

0

@pacior95 Według mnie to prędzej Lewy odpali Xaviego XD

11

Zajebiste podsumowanie przez Bosaka expose Tuska oraz poprzednich rządów PISU (i PO). Gościu naprawde wymiata tam ładnie prawde miedzy oczy


1

Xavi poleci jak odpadnie z LM a LL będzie kratka

0

@Kuba_1 Girona skończy prawdopodobnie niżej w tabeli w tym sezonie niż Barca ale masz racje nam potrzebny lepszy trener

2

Gundo lepiej to opisał niż Xavi :) no ale trener jest jeden ::P

1

Zaraz wjedzie Laporta na białym kórwa koniu z tekstem że wierzy całym sercem w ogrodnika.

0

@Rifek To po kiego wała zciągnął maske? Przeszkadzała mu czy szukał kontuzji na 3 miechy ?

0

Xavi oddaje pałeczke Gironie jesli chodzi o walke o LL z Realem madryt .. możemy mu kórwa podziękować tylko. Szkoda że za jego "trenerki" co drugi mecz to porażka ... no ale dna krówa rodem za emiratów

0

@barcelonaLM oczywiście że tak ale za całokształt odpowiada trener !!!!

0

@Tomi61661 To był megqa ważny mecz który psychicznie nas powinien ustawić w tabeli a zjabał nas niżej tyle w kwestii Xaviego

0

Girona pokonuje Barcelone u nas 4:2. Jak oni się kórwa nie zastanowia dokąd płynie ten okręt to taki Araujo wcześniej czy później przeniesie sie do Bayernu a i reszta graczy zafascynowanych Barcą z poprzednich lat zacznie myśleć o swoich karierach. Ale Xavi dalej powinien kórwa trwać jako trener ... no spoko kórwa OK!

0

To był właśnie mecz który pokazł że na LL nie zasługujemy. Nawet Real dał sobie rade z Gironą. To siedzi w głowie czy jest się zwyciężcą czy nie.

0

@Coutinho007 ale w LL miżadzyliśmy a takie Girony to były dostawki

1

@michal26 mam pecha bo nie jestem bezstronnym kibicem ....

0

@Coutinho007 moim zdaniem Valverde jeszcze był ok ale po nim to już kórwa równia pochyła iakieś miraże i mrzonki.

2

kóźwa ale wkórwia to że robi się bożków z gości którzy grali naprawde pięknie w piłke ale są hujowymi trenerami. To jest naprawde słabe. Tutaj trener powinien być angażem za miliony i umieć to robić a nie pchać sie w drogich zawodników taki niby beton Ancelotti ogarnął by nas jak ta lala. Nie jeden z Topki trenerów chciałby sie sprawdzić w Barcelonie ale kórwa nie - szawi bo ma nasze dna podrasowane u arabów noż kórwa .... idź pan w huj

0

najlepsze jest ze Xavi nie ma na co zwalić winy ... no chyba że zaskoczy jakąś sience fiction

5

co tu rozkminiać dostali wpierdol od o wiele lepszej drużyny i tyle w temacie. Teraz trzeba spuścić ogon i do budy na rozmyslenia. dlaczego Girona leje Barcelone ? sporo do rozkminienia przez laaporte bo Xavi nie ogarnia jużod dawna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?