0

@macio_944 czyli napieprzanie swojej matki (Braun) to twoim zdaniem słabsza akcja niż zgaszenie świec gaśnica ? ... oooook :) Braun przekroczył wszystkie granice ale matke można napieprzać to nie przekracza granic XD. Rozumiem twoje oburzenie ... btw masz matke ? tzn taką którą można jeszcze lać ?

0

@lucca87 tą wyliczanką nie dociągnołeś nawet do pełnej jedenastki a taki klub jak Barca oprcz mocnego składu (całego!!) powinien mieć mocną ławke nie uważasz ? Ale trener to moim zdaniem główny problem.

1

@michal26 to nie jest na pograniczu tylko już dawno poza tą granicą.

0

@pioz123 Pytanie jeszcze jak u niego z charyzmą w szatni i posłuchem. To istotne być może nie ma tego czegoś co powoduje ze zawodnicy zrobią dla trenera wszystko. Gundo już raz wyszedł przed szereg zdaje się.

0

@pioz123 też mam obiekcje do jego tekstu ze mamy słaby skład (choć braki jednak są olbrzymie). Ogólnie uważam że to Xavi jest słaby jako trener.

0

@Pedri16Future Felix to gracz którego trudno ocenić. Z jednej strony ma ten flow szybkość i magie przy nodze ale noż kurde skuteczność ..... Podobny przypadek do Dembele tylko że w szpitalu nie siedzi

0

Kowal o Barcelonie. Smutne ale prawdziwe :(

https://www.facebook.com/watch?v=419070943782014

3

Sprzedać za ponad 100 i zatrudnić Flicka

0

@Borneo jeszcze raz po polsku proszę.

1

Komentarz usunięty

4

@RosjaninBut zaraz się zlecą ci od "naukofcóf" co przyjeli 10 jak TV kazało i ci powiedzą ze to fejk bo nie umarli XD

1

Najgorsze jest to że z tym "trenerem" najlepsi gracze (a mamy naprawde kilku z TOPU) zaczną szukać swojej kariery poza klubem - i to nie będzie aż takie dziwne posunięcie z ich strony. Laporta z tą miłoscią do Denzela ostro mnie już wkórwia a szanowałem go za to jak wyprowadził klub z szamba.

20

@bulo ale miło żę to powiedział reszta młotków pierniczy non stop że powstaną silniejsi a Xavi to juz w ogóle odleciał z tej galaktyki w wywiadach

0

@semafor dokładnie tak jak napisał.

0

Jak Xavie nie poukłada tej drużyny ... a nie poukłada t oza chwile najlepsi zaczną szukać swojej kariery poza klubem - przykład Araujo.

0

@Kamiloza91 spoko .... nerwy :(

0

@macio_944 "czy niektóre mecze z Realem gdzie Xavi świetnie potrafił przygotować zespół"

czekaj ile on miał dobrych meczy z Realem poza tym superpucharem ? (JEDNYM!!!) do któreg osię non stop do porzygu odwołuje w wywiadach.

0

@Kamiloza91 ludzie ogarnijcie sie to nie jest gorszy moment .... to jest równia pochyła. Za chwile TOP4 nam ucieknie.

0

@macio_944 Na ten moment jest od niego gorszy i dalej w to brnie.

0

@Pedri16Future to możliwe ale Setien dostał pare miesiecy a ten nas morduje już drugi sezon i konca nie widać

4

Jakby teraz zrobić konkurs na najgorszego trenera Barcy ostatnich 30 lat to serio Xavi się ostro napierdala z Ludwiczkiem i tym od krów o tytuł mistrza. ... i ma spore szanse na sukces

0

@RoberDzik wymiana Araujo na Tuhela

0

@Emhyr oooooooooooooooo skurwesyn

1

ale ale ... kontuzji chyba rzadnej. No to sztab medyczny za Arabi sie poprawia ....

5

Dno i wodorosty nie chce sie ich oglądać dopóki jest Xavi jest trenerem. Może jak im na tik tokach folowersów spadnie o kilkaset tysiecy to sie ogarną.

3

Xavi by miał troche godności to by sam poprosił o odejscie. Zlali nas sromotnie. Kibicuje Barcelonie od kiludizesięciu lat i nie pamiętam aż takiej dominacji białych

1

@michal26 daj spokój to nie ten dzień - oni nam nakelpią dziś więcej. A to i tak nic nie da bo wyjedzie Denzel do reporterów że widział pozytywy a Laporta że wierzy w trenera

0

Komentarz usunięty

1

w sumie człowiek nie przyzwyczajony że to nam robią manitę. ...ale dobrze !!!! niech w końcu przejża na oczy

0

@TR3YWAY a daj Pan spokój ale poprawiam się jakby co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?