0

Szkoda że nie ma Gaviego przynajmnie by humor poprawił tym jak wkórwia białych swoją grą ;P Mieli by materiału do Real TV na kilka odcinków pewnie A tak to sędzia im drukuje i im sie tematy skoncza

0

@Aragorn33 To był karny. jesteśmy hujowi a Xavi nie powinien tu być trenerem

0

@zeko0 i jedno i drugie to karny. Jak mamy sie przypierdalać to do Xaviego raczej.

1

@tomek8756 powinni ją nakarmić takim daniem które rzucała zwierzętom. Tępa kórwa.

6

Text Xaviego po meczu ... "jak zaczeliśmy łapać rytm sędzia dał karnego w niezrozumiałej sytuacji przeciwnikom - nie rozumiem tego" XD. ide o zakład że takie coś pierdolnie

10

Xavi obrzydził mi ten klub i swoim pierdoleniem i tym jak hujowo prowadzi tą drużyne. I nie pisze tego przez wkórw meczu. Naprawde nie mam ochoty oglądać ich nawet jak grają z jakimiś końcówkami tabeli bo i tak wie że bądą grać gruz a co dopiero z Realem. Ale xavi oczywiscie w formie że jest 50 na 50 szans noooo kórwa jasne złote usta ogrodnika. Mam dość takich farmazonów w klubie z taką historią. To że on tu jest trenerem wraz z tą hołątą z arabii to jest sranie z góry na to czym jest Barcelona.

0

@jedrek7000 jak nie wiesz to zapytaj Denzela :)

14

ja tam się nie przypierdalam do Viniego dzisiaj - chłop robi wiatrak z naszej ekipy. Denzel to parodysta i on musi odejśc jak najszybciej

1

Może jednak opierdolić tego Araujo jednak do Bayernu ... może weźmie ze sobą też Denzela. To on niby chował viniego do kieszeni zawsze ?

0

Zawsze jak gra brca to zastanawiam się czy warto się napić. Albo będe miał ujowego kaca albo miłego. Dzisiaj wiedziałem że nie można dotykać alku ... ale się złamałem :(

0

@bartekvisca chyba ma hajs po starych

1

dojebią nam 5:0 a Xavi wyjedzie na biały koniu i bedzie pierdolił o pozytywach

0

@pt9 w sumie oby .....

0

szybko poszło.

8

@draxidox Niemcy się z kacapami juz zaczynają układać pokątnie - a co za tym i dzie i Tusk za chwile będzie. Ciekawe czy będą wtedy krzyki że onuca

1

@JohnA może inaczej - czasy młodego Messiego ;) ale i stary im jaja w imadło wkładał

6

na głównej na śmietankowej:

"RealMadridTV o arbitrze na finał z Barçą: Pozbawił Real Madryt mistrzostwa"

Ale to były piekne czasy jak Messi zmiażdzył im to wyebane ego do wielkosci ziarnka piasku na plaży

0

Dzisiaj może być dzień przelania goryczy jeśli chodzi o Xaviego. Jeśli Osasuna zrobi z nas worek treningowy to już chyba będzie czas na przebudzenie dla Laporty

1

@LM10GOAT ostatnio tak

0

@jaras121. Przecież za ten wkręt piętą na nakładce to powinien wylecieć z boiska to było celowe + niebezpieczne + wymuszał decyzję (nurkował jednym słowem)

12

Rudiger jaki pajac stanał mu na nodze i aby udać że to on został sfaulowany to jeszcze wkręcił piętął swoją nakładke (co musiało być mega bolesne) i upadł tak akrobatycznie jak Krystyna za najlepszych czasów. Ale irytujący półmuzg. Pamiętam jak nie mógł dogonić FDJ i napitalał go po plecach z łokci. to jest taki zryty gość że masakra

19

miło że któryś Madryt odpadnie :)

1

Haha wiedziałem że on to zamieni w sukces juz wczoraj :). Niemozliwy jest :)

0

@arasz1819 arauyo z poprzedniego sezonu sam by poskładał do kieszeni ten zespół i jego zapędy pod bramka. A dziś? ... no chyba oglądałeś mecz

1

@arasz1819 no jednak nie Araujo potyka się o własne nogi od kilku spotkań. Inigo szpital a Chtitensen też odstaje. Obrona strasznie odpadła z topki

1

@Mow_mi_Douglas nie tylko obrona. Oni nie powinnj nawet przejść pomocy

4

Czekam na konfe Xaviego i tekst że zagrali zajebista 1 połowę:)

0

Szkoda bo liczyłem ba niego . Jak grał to był kozak

0

Tak czy siak odczucia.... hujowe !!!!! Xavi won

0

Trochę naciągany ale spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?