sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że nie ma Gaviego przynajmnie by humor poprawił tym jak wkórwia białych swoją grą ;P Mieli by materiału do Real TV na kilka odcinków pewnie A tak to sędzia im drukuje i im sie tematy skoncza
0
@Aragorn33 To był karny. jesteśmy hujowi a Xavi nie powinien tu być trenerem
0
@zeko0 i jedno i drugie to karny. Jak mamy sie przypierdalać to do Xaviego raczej.
1
@tomek8756 powinni ją nakarmić takim daniem które rzucała zwierzętom. Tępa kórwa.
6
Text Xaviego po meczu ... "jak zaczeliśmy łapać rytm sędzia dał karnego w niezrozumiałej sytuacji przeciwnikom - nie rozumiem tego" XD. ide o zakład że takie coś pierdolnie
10
Xavi obrzydził mi ten klub i swoim pierdoleniem i tym jak hujowo prowadzi tą drużyne. I nie pisze tego przez wkórw meczu. Naprawde nie mam ochoty oglądać ich nawet jak grają z jakimiś końcówkami tabeli bo i tak wie że bądą grać gruz a co dopiero z Realem. Ale xavi oczywiscie w formie że jest 50 na 50 szans noooo kórwa jasne złote usta ogrodnika. Mam dość takich farmazonów w klubie z taką historią. To że on tu jest trenerem wraz z tą hołątą z arabii to jest sranie z góry na to czym jest Barcelona.
0
@jedrek7000 jak nie wiesz to zapytaj Denzela :)
14
ja tam się nie przypierdalam do Viniego dzisiaj - chłop robi wiatrak z naszej ekipy. Denzel to parodysta i on musi odejśc jak najszybciej
1
Może jednak opierdolić tego Araujo jednak do Bayernu ... może weźmie ze sobą też Denzela. To on niby chował viniego do kieszeni zawsze ?
0
Zawsze jak gra brca to zastanawiam się czy warto się napić. Albo będe miał ujowego kaca albo miłego. Dzisiaj wiedziałem że nie można dotykać alku ... ale się złamałem :(
0
@bartekvisca chyba ma hajs po starych
1
dojebią nam 5:0 a Xavi wyjedzie na biały koniu i bedzie pierdolił o pozytywach
0
@pt9 w sumie oby .....
0
szybko poszło.
8
@draxidox Niemcy się z kacapami juz zaczynają układać pokątnie - a co za tym i dzie i Tusk za chwile będzie. Ciekawe czy będą wtedy krzyki że onuca
1
@JohnA może inaczej - czasy młodego Messiego ;) ale i stary im jaja w imadło wkładał
6
na głównej na śmietankowej:
"RealMadridTV o arbitrze na finał z Barçą: Pozbawił Real Madryt mistrzostwa"
Ale to były piekne czasy jak Messi zmiażdzył im to wyebane ego do wielkosci ziarnka piasku na plaży
0
Dzisiaj może być dzień przelania goryczy jeśli chodzi o Xaviego. Jeśli Osasuna zrobi z nas worek treningowy to już chyba będzie czas na przebudzenie dla Laporty
1
@LM10GOAT ostatnio tak
0
@jaras121. Przecież za ten wkręt piętą na nakładce to powinien wylecieć z boiska to było celowe + niebezpieczne + wymuszał decyzję (nurkował jednym słowem)
12
Rudiger jaki pajac stanał mu na nodze i aby udać że to on został sfaulowany to jeszcze wkręcił piętął swoją nakładke (co musiało być mega bolesne) i upadł tak akrobatycznie jak Krystyna za najlepszych czasów. Ale irytujący półmuzg. Pamiętam jak nie mógł dogonić FDJ i napitalał go po plecach z łokci. to jest taki zryty gość że masakra
19
miło że któryś Madryt odpadnie :)
1
Haha wiedziałem że on to zamieni w sukces juz wczoraj :). Niemozliwy jest :)
0
@arasz1819 arauyo z poprzedniego sezonu sam by poskładał do kieszeni ten zespół i jego zapędy pod bramka. A dziś? ... no chyba oglądałeś mecz
1
@arasz1819 no jednak nie Araujo potyka się o własne nogi od kilku spotkań. Inigo szpital a Chtitensen też odstaje. Obrona strasznie odpadła z topki
1
@Mow_mi_Douglas nie tylko obrona. Oni nie powinnj nawet przejść pomocy
4
Czekam na konfe Xaviego i tekst że zagrali zajebista 1 połowę:)
0
Szkoda bo liczyłem ba niego . Jak grał to był kozak
0
Tak czy siak odczucia.... hujowe !!!!! Xavi won
0
Trochę naciągany ale spoko