sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozytyw z tego meczu to ten Fort. Fajnie wykorzystał swój czas chlopak
0
@burixgm no to fakt
8
I bartomeu ucieszony. Co za abstrakcja XD
1
Vitor juz się wdrożył. Xavi go nauczył jak znikać ;) szybko poszlo
0
Czego my oczekujemy jak tam gra Crespo ;)
2
@norbi77 to nie afera tylko mega błąd sędziego. Warto o tym pisać bo var powinien być w każdych rozgrywkach
1
@marcinK0000 w sumie racja - to są gracze którzy wydają sie stanowić na przyszłość serce tej Barcelony chyba wszyscy to czują. Jeśli zaczniemy takich sprzedawać to już jesteśmy na dnie.
1
Nie wiem czy on w Gironie robi aż taką robotę - u nas nie przekonywał. Rodzi to pytanie (jeśli robi robote w Gironie) czy to aby nie zasługa/wina trenera ;)
0
2 razy tyle i mogą zacząć gadać.
0
@Emhyr Valverde to też nie była topka ale on i tak miażdzy Xaviego w trenerce do samej ziemi albo głębiej.
2
@Emhyr oni już od dawna nie chcą inwestować w trenera bo im się pep i enruiqe sprawdzili. Ten zarząd żyje przeszłoscią i to jest problem
0
Deco ty trenera szukaj gościu. Gdyby wczoraj nie zrobili tego karnego troche po farcie to dziś by musiały latać sprostowania że zarząd wierzy w trenera. Ile można ???? Las Palmas prowadziła gre przez większość meczu ba my przez moment to byliśmy obsrania jak z ... Gironą .
1
@Emhyr dokładnie to co on robi z tą drużyną to jest przykre. ma graczy topowych,lepszy trener zrobił by z tego maszynę. Ale Xavi ma dna! .... jako trener to bardziej arabskie chyba. Wczoraj Roque naprawe fajnie się pokazał. Jestem przekonany że za chwile uznamy go za objawienie (jak Xavi mu da grać) w 1-3 meczach. A później INDOKTRYNACJA trenera zrobi swoje.
0
Zawodnik meczu h nas to na moje oko Roque ;). To dość śmieszne bo grał kilka minut
0
Oby roque ich dobil
7
Niech się nie cieszą tylko autobus stawiaja
0
Ciśnienia strzelec nie wytrzyma
0
@macio_944 biorąc pod uwagę to co mamy teraz a to co oni oferowali to ja jednak się śmieje... przez lzy
4
Ależ Xavi rozpierdzielił tą drużynę brakiem doświadczenia. Masakra dawno nie widziałem takiego rozgorycznia wśród kibiców. Sam nie mam ochoty ogladać tego zespołu. I tylko śmiać się chce jak przyzwyczajeni do mega sukcesów psioczyliście na Valverde i Rakitica. A tego pierwszego zwolnili jak miał mega wyniki bo styl słaby XD. Dziś tych 2 panów by wystarczyło na to Las Palmas ;)
3
Biedroń i jego zakłamana zielona ideologia. stan umysłu - nakazać ludziom spalinowego auta to spoko ale odjąć sobie .... no jak. Niebezpieczny człowiek. Powinno się takich w klatkach w psychiatryku trzymać
https://www.facebook.com/watch?v=379306831129702
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP1 jedna z piękniejszych bramek w historii tego sportu
3
@Ojciec5tkidzieci no troche go zgasili ;P
1
Warzywniak lepszy od wzoru Hajto ... no no ;)
1
@MichuZ44 Wiesz chodzi też o to że kolor skóry ma duże znaczenie jeśli chodzi o dobór ubrania. Ludziom w ciemnej karnacji zawsze jest do twarzy w jasnych kolorach ale już w jasnej karnacji niekoniecznie ;) Jeśli chcą coś sprzedawać w krajach północy powinni skupić się na odpowiednich modelach do promowania produktu w tym regionie świata - nic więcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Ciężko się to czyta co my za szroty chcemy ściągać od kilku lat ....
36
rzucają się na gracza Girony a prawda taka że przyjdzie do nas i będzie grał wielką kupe. Girona ma wielki sezon ale to nie dzięki graczom (no też ale nie są to gracze którzy odmienią Barcelonę) tylko trenerowi. Garcia grał tam zawsze i jakoś wielkiego boom'u nigdy na niego nie było. Trener robi robote i paru grajków dzięki nie mu zgarnie lepsze kontrakty i zniknie ot co.
0
Komentarz usunięty
0
@Toretto następne zaintersowanie niemców :
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/niemcy-pisz%C4%85-o-polsce-rz%C4%85d-musi-uwa%C5%BCa%C4%87/ar-AA1lVYfs?ocid=msedgntp&cvid=29ceecaa3fc74049af4c4f12e07abfd2&ei=87
skąd t osieniby buerze? wyjaśnisz?