0

Jak to jest że ogarniamy topowe atleti a reszta ligi (częst o z końca tqabeli) jak ostatnie głodne psy nas rozszarpują ?

2

@Hawajczyk W końcu to wygląda. przez chwile zaczął się cofać i już mi też się cofało ;). Robert powinien w polu karnym sępić i w końcu huknie jestem tego pewien niech tam mu dogrywają i będzie git

0

@partymaker Robert a w końcu robi swoje. czyli czeka w polu i ma okazje wykorzystać swoje atuty . oby tak dalej

0

W koncu pierwsza połowa za agresją i charakterem. Ale co do postawy Atletico to jednak słabo grają. Oby nasi to utrzymali bo podejrzewam że Cholo ich teraz poustawia w przerwie ładnie

7

@DonCarletto w punkt niby proste a jednak nie ogarniają. Ostatnie podanie trafia do Roberta ten najlepiej niech uderza z pierwszej bo z przyjęciem słabizna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

ale redakcja z notą dla Kounde to troche popłyneła moim zdaniem. (i chyba nie tylko moim ;))

19

Gościu ma fajny charakter a razem z Araujo to już mega mieszanka. Dzięki nim zespół ma cojones. Mi taki zestaw obrońców bardzo odpowiada.

0

Może wreście się obudzą i wyjebią Xaviego jak nie wyjdzie z grupy. TO chyba będzie dobry moment jednak.

0

@ikar34 tylko że my jestesmy tak udupieni finansowo że będzie ciężko ich zastąpić kimś sensownym. Ale ogólnie zgadzam się- tu potrzeba zacząć wietrzyć skład od łepków którzy mieli tą barcelone prowadzić.

1

Ostatni dobry trener u nas to był Valverde ale rozpieszczonym kibicom Barcelony styl nie pasował. Po nim jest równia pochyła jeśli chodzi o trenerów a obecnie to mamy i minimalizm Valverde i całą reszte braku warsztatu Xaviego. Po prostu jest lipa po bandzie. Chyba już nadszedł czas by zaczać nietykalengo generała rozliczać. Ludwiczek nie miał takiego parasola ochronnego a gwiazdą (jako piłarz) był także wielką w naszym klubie. Ja rozumiem sentyment do Xaviego ale na boga on sie nie nadaje do prowadzenie takiego klubu jak Barca (być może jeszcze sie nie nadaje i w przyszłości będzie wielkim trenerem). Miłość Laporty do Xaviego i jego ciągłe wychwalanie go mimo tego co widzimy w meczach to jest dla mnie pierwszą poważną skazą jeśli chodzi o prezydenta.

0

@tristan87 No to ładnie przerobili AC milan sędziowie wtedy XD

1

Kurde na fcb wpadł mi film z wygranego przez Liverpool finału z AC Milanem gdzie Dudek odstawiał swój dance. Patrze na te karne i kurde wtedy nie było przepisu że bramkarz nie może wyjść przed linie przed strzałem ? Przecież Dudek wychodził kilka kroków dosłownie skracając dystans ... zresztą Dida też - ale no nie tak drastycznie. Teraz to by to nigdy nie przeszło.


https://www.facebook.com/watch?v=885807812748990

0

Ja mam nadzieje żę chopaka bedzie gra a Lewy poszuka sobie miejsca obok Beckhama i Messiego

0

@Rewolucja123 Valverde był kocuerem przykucem ... ja tęsknie :(

3

Jest w tym troche racji to jeszcze dzieciak

0

Lubie tego gościa wydaje się mieć charakter.

0

@mkord gramy o 100% lepiej niż z tą pałą z portugalii. TMTEN TO NIE MIAŁ POMYSŁU i przegrał nam te eliminacje. Probierz urtował troche twarz bo byli w niezłym szambie - to może nie jest top trener ale ogarnia a wiele lepiej polskich chłopaków niż "gwiazda" która się zrodziła na grzbiecie CR7. Ogólnie zatrudnienie tamtego idioty to poziom top betonu polskiego PZPN

1

wiadome było że dadzą dupy ale jakkby Probierz był od początku to z palcem w 4 literach byśmy tą grupe przeszli na 1 pierwszym miejscu. Ale zachchiało się gwiadora z portugali XD

0

jeśli wygramy z czechami to baraże czy jak ?

1

@MesQueUnClub_87 chcą gościa zniszczyć bo chce leczyć. Dla mnie Topka lekarzy w kraju

1

@JarekS ale to raczej Real musi to "wykorzystac" ;)

3

@mate92 o to właśnie chyba od bohatera
wywiadu ;)

0

@sevs aha widać po zielonych ... ;) sam przeczytaj co napisałeś ... i pomyśl kto gada głupoty !!!

0

@Gall wiem że nie zadowala mnie to co jest teraz ... a powinno być raczej lepiej po takim czasie nie sądzisz ? ...

0

@against_modern_football no jednak nie jest to normalne moim zdaniem. za dużo takich kwasów u nas jednak nie było wcześniej ..... Może i to pokazuje złość sportową Roberta ale na boga on kwasi 10x więcej niż większość naszej drużyny od kilkunastu meczów. Tak naprawde jeśli by przyjąć takie podejscie to powinien być 1 osoba non grata (może zaraz po Oriolu) która wkórwia zespół i nie zasługuje na pione jak wyciągnie łape

1

@tbas he he dobre

13

@sevs Wygrał nam mecz ? to prawie jak Messi w prime co ? Chyba nie zdajesz sobie sprawy ze wygrał go dzięki DRUZYNIE. między innymi dzięki Yamalowi. No chyba że sam przerobił 10 ciu i strzelił brame a poźniej sam wywalczył karnego ... było tak ?
jeśli nie to skończ pitolić głupoty. Przełamał się jednym golem (karny to zrobił mu torres) po kilkunastu meczach posuchy i drewna w nogach - to jego rekord w byciu ujoowym w całej karierze tak dla ogarnięcia sytuacji dla mniej kumatych. Yamal to przy nim jest mistrz prowadzenia piły i robienia sytuacji na ten moment. Ego top i wyładowanie na młodszym (lepszym) koledze. Abstrakcją jest że tego nie widzisz.

0

@Gall oprucz LM liga była nasza - nie było autobusu na Ernesta

0

@budel17 teraz to styl już nie jest istotny chyba .... bo jedziemy jak Real przez ostatnie kilka sezonów 1000 i 1 wrzutka albo klepiemy w poprzek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?