15 stycznia 2023, 20:56
5
@cris2706 nie rozpędzaj się
15 stycznia 2023, 20:51
1
Co to by było bez Busquetsa na boisku xD
15 stycznia 2023, 20:49
4
Śmietankowa jak zawsze, chce człowiek wejść się pośmiać to nie działa
15 stycznia 2023, 20:48
Znowu się Barca TV odpaliło i jakiś trening ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15 stycznia 2023, 20:46
0
Najpierw Pedri, teraz Frenkie. Pięknie panowie
15 stycznia 2023, 20:45
De Jong Ty kocie!!!
15 stycznia 2023, 20:39
6
Pedri to wchodzi powoli na taki poziom że tylko szczękę zbierać z podłogi będziemy. Co za piłkarz
15 stycznia 2023, 20:37
2
Brawo Balde, Alba by miał w chuju taką piłkę
15 stycznia 2023, 20:35
Jakby Pedri był gejem to i ja bym został
15 stycznia 2023, 20:34
Ależ to Pedri i Robercik wypatrzyli
15 stycznia 2023, 20:32
Ciekawe jak się czuje "Neymar 2.0" jak go ogrywa człowiek z innej strefy czasowej xD
15 stycznia 2023, 20:30
@Rust_Cohle xd .
15 stycznia 2023, 20:27
Wymieni mi ktoś jakąś zaletę tego Camavingi?
15 stycznia 2023, 20:26
8
Proszę, ściągnij tego Busquetsa no japierdole jak można tego nie widzieć co on robi xD
15 stycznia 2023, 20:23
Busquets to jest nawet w tiki tace jest spóźniony xD
15 stycznia 2023, 20:22
Znowu te patałachy na pół ekranu. Nie chce tego widzieć
15 stycznia 2023, 20:20
@YuriRibeiro hahah
15 stycznia 2023, 20:19
Super krycie xD
15 stycznia 2023, 20:13
3
Pedri kocham cię
15 stycznia 2023, 20:12
Japierdole Busquets xD
15 stycznia 2023, 19:50
@Dzemik55 nie, najpewniej pani rejestrująca cię zapyta o PESEL, imię nazwisko i oryginalna przychodnie i tyle
15 stycznia 2023, 19:44
@Dzemik55 oczywiście że tak, ubezpieczenie działa wszędzie. Po prostu musisz się zapisać, jak zawsze
15 stycznia 2023, 19:41
@MarioVeB! Jak sobie radzi Enzo Fernandez?
15 stycznia 2023, 19:07
@Albatros 3 min
15 stycznia 2023, 19:02
Ale kot ten Nketiah
15 stycznia 2023, 18:59
Ile oni tam miejsca zostawiają xDD
15 stycznia 2023, 18:46
Hahaha Busquets, cześć, giniemy
15 stycznia 2023, 18:08
@Pogba w tamtym roku pięknie strzelił z dystansu, od czyichś pleców się odbiła pamiętam xD
15 stycznia 2023, 18:06
Ale ładują z daleka, coś pięknego. Chyba zacznę częściej oglądać Arsenal
15 stycznia 2023, 14:34
@Kiok342 Balde za Albę od początku i lux. Potem ewentualnie zmiana. Trzeba na nich iść od początku, nie ma się co bać
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
@cris2706 nie rozpędzaj się
1
Co to by było bez Busquetsa na boisku xD
4
Śmietankowa jak zawsze, chce człowiek wejść się pośmiać to nie działa
4
Znowu się Barca TV odpaliło i jakiś trening ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Najpierw Pedri, teraz Frenkie. Pięknie panowie
0
De Jong Ty kocie!!!
6
Pedri to wchodzi powoli na taki poziom że tylko szczękę zbierać z podłogi będziemy. Co za piłkarz
2
Brawo Balde, Alba by miał w chuju taką piłkę
0
Jakby Pedri był gejem to i ja bym został
1
Ależ to Pedri i Robercik wypatrzyli
2
Ciekawe jak się czuje "Neymar 2.0" jak go ogrywa człowiek z innej strefy czasowej xD
1
@Rust_Cohle xd .
4
Wymieni mi ktoś jakąś zaletę tego Camavingi?
8
Proszę, ściągnij tego Busquetsa no japierdole jak można tego nie widzieć co on robi xD
4
Busquets to jest nawet w tiki tace jest spóźniony xD
0
Znowu te patałachy na pół ekranu. Nie chce tego widzieć
0
@YuriRibeiro hahah
0
Super krycie xD
3
Pedri kocham cię
1
Japierdole Busquets xD
0
@Dzemik55 nie, najpewniej pani rejestrująca cię zapyta o PESEL, imię nazwisko i oryginalna przychodnie i tyle
0
@Dzemik55 oczywiście że tak, ubezpieczenie działa wszędzie. Po prostu musisz się zapisać, jak zawsze
0
@MarioVeB! Jak sobie radzi Enzo Fernandez?
1
@Albatros 3 min
0
Ale kot ten Nketiah
0
Ile oni tam miejsca zostawiają xDD
2
Hahaha Busquets, cześć, giniemy
0
@Pogba w tamtym roku pięknie strzelił z dystansu, od czyichś pleców się odbiła pamiętam xD
2
Ale ładują z daleka, coś pięknego. Chyba zacznę częściej oglądać Arsenal
0
@Kiok342 Balde za Albę od początku i lux. Potem ewentualnie zmiana. Trzeba na nich iść od początku, nie ma się co bać