18 grudnia 2022, 19:07
0
Jeszcze piłkarz Realu nie strzelił, pięknie xD
18 grudnia 2022, 19:06
3
Nie myślałem że ten dzień nadejdzie. Coś niewiarygodnego. Dziękuję Leo jeszcze ten jeden raz za te emocje. Nikt mu już tego nie zabierze.
17 grudnia 2022, 11:49
@The Game 10 chciałbym żeby obie przegrały, ale z dwojga złego niech już to Maroko będzie.
9 grudnia 2022, 21:22
2
Messi jest nie do opisania
De Jong dzisiaj cieniutki
9 grudnia 2022, 20:47
4
Jest potężny LUK DE JONG (◕‿◕✿)
6 grudnia 2022, 18:52
Luis wracaj tutaj do domu, do Barcelony
1 grudnia 2022, 21:24
Jedziesz Ansu!!
27 listopada 2022, 20:44
Busi pierwszy błąd l. Dopiero
27 listopada 2022, 20:26
Torres to nigdy nie uderzy z pierwszej piłki
27 listopada 2022, 14:49
@kryhaa Ale nie z Pedrim, por favor.
27 listopada 2022, 14:43
Jak rozumiem jeszcze jako tako porównania Gaviego do Bellighama i Musiali, tak stawianie Pedriego w jednym rzędzie z nimi to słaby żart xD Pedri jest już dawno na innym poziomie.
Play, Bench, Sell ❓ https://t.co/wfpisvyaPh">pic.twitter.com/wfpisvyaPh— 433 (@433) November 27, 2022
Play, Bench, Sell ❓ https://t.co/wfpisvyaPh">pic.twitter.com/wfpisvyaPh
24 listopada 2022, 21:04
Alves za tego parodyste
24 listopada 2022, 20:38
6
Kocham pana Darka. Szkolnikowski daj go więcej złamasie pisowski
24 listopada 2022, 20:34
5
Strzał jak w Barcelonie XD
24 listopada 2022, 14:03
Trzymam kciuki za dobry mecz Luisa, stary dzik niech pokaże że jeszcze to ma
23 listopada 2022, 21:20
Cudownie gra ten środek pola w Kanadzie, De Bruyne nie wie co się dzieje
23 listopada 2022, 17:21
Nagle Busquets umie grać, Enrique to jest jednak pan fachowiec
23 listopada 2022, 17:08
Jesus Maria Pedri. Co za szczęście że go mamy
23 listopada 2022, 12:54
1
Abde jak Dembele za "najlepszych" czasów
21 listopada 2022, 18:55
@Keson a nie byl wtedy trenerem van Marwijk?
21 listopada 2022, 17:20
Oezu Frenkiee...
21 listopada 2022, 14:52
Zaraz Real wyłoży na Bellighama 180 mln i elo
15 listopada 2022, 18:25
@Ptasior następny Kacper Sztuka
15 listopada 2022, 07:24
@FCB24 bardzo dobrze jeśli to ma zagrozić jakości portugalskiej kadry, nie życzę im sukcesów
14 listopada 2022, 11:24
Kto większe gówno wczoraj zrobił? Verstappen czy Ronaldo?Przyznam że mam ogromną satysfakcję bo obu nie lubię xD
11 listopada 2022, 15:09
8
Pierwszy raz kupiłem bilety na mecz reprezentacji kurwa xDDD
11 listopada 2022, 13:08
Przestańcie patrzeć na reprezentacje jak na skład zawodników. To też jest drużyna.
8 listopada 2022, 23:24
Króciutko z amatorami z La Liga.
8 listopada 2022, 23:20
@Azi ewentualnie Balde
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jeszcze piłkarz Realu nie strzelił, pięknie xD
3
Nie myślałem że ten dzień nadejdzie. Coś niewiarygodnego. Dziękuję Leo jeszcze ten jeden raz za te emocje.
Nikt mu już tego nie zabierze.
0
@The Game 10 chciałbym żeby obie przegrały, ale z dwojga złego niech już to Maroko będzie.
2
Messi jest nie do opisania
0
De Jong dzisiaj cieniutki
4
Jest potężny LUK DE JONG (◕‿◕✿)
0
Luis wracaj tutaj do domu, do Barcelony
0
Jedziesz Ansu!!
0
Busi pierwszy błąd l. Dopiero
4
Torres to nigdy nie uderzy z pierwszej piłki
2
@kryhaa Ale nie z Pedrim, por favor.
4
Jak rozumiem jeszcze jako tako porównania Gaviego do Bellighama i Musiali, tak stawianie Pedriego w jednym rzędzie z nimi to słaby żart xD Pedri jest już dawno na innym poziomie.
0
Alves za tego parodyste
6
Kocham pana Darka. Szkolnikowski daj go więcej złamasie pisowski
5
Strzał jak w Barcelonie XD
3
Trzymam kciuki za dobry mecz Luisa, stary dzik niech pokaże że jeszcze to ma
6
Cudownie gra ten środek pola w Kanadzie, De Bruyne nie wie co się dzieje
3
Nagle Busquets umie grać, Enrique to jest jednak pan fachowiec
2
Jesus Maria Pedri. Co za szczęście że go mamy
1
Abde jak Dembele za "najlepszych" czasów
2
@Keson a nie byl wtedy trenerem van Marwijk?
0
Oezu Frenkiee...
0
Zaraz Real wyłoży na Bellighama 180 mln i elo
0
@Ptasior następny Kacper Sztuka
0
@FCB24 bardzo dobrze jeśli to ma zagrozić jakości portugalskiej kadry, nie życzę im sukcesów
1
Kto większe gówno wczoraj zrobił? Verstappen czy Ronaldo?
Przyznam że mam ogromną satysfakcję bo obu nie lubię xD
8
Pierwszy raz kupiłem bilety na mecz reprezentacji kurwa xDDD
1
Przestańcie patrzeć na reprezentacje jak na skład zawodników. To też jest drużyna.
3
Króciutko z amatorami z La Liga.
0
@Azi ewentualnie Balde