16 października 2022, 21:27
0
@Alan_fcbfan ewentualnie podanie posłane będzie w aut dla rozmaitości xD
16 października 2022, 21:25
Ale tam jest dużo strzałów na bramkę, dużo lepiej się to ogląda niż każdy jeden mecz Barcelony
16 października 2022, 21:19
8
Czterech na Messiego, to się nigdy nie zmienia
16 października 2022, 21:15
@kuz no właśnie
16 października 2022, 21:13
To jest ten sam Pau Lopez co grał w La Liga? XD
16 października 2022, 20:50
Ależ Leo dzisiaj żyje
16 października 2022, 20:44
1
Jedyne co cieszy to że nie było blamażu typu 4:0, 5:0 czy 5:1.
15 października 2022, 22:15
2
Tęsknię za Danim Alvesem..
12 października 2022, 22:53
Takiego piłkarza nam brakowało, gra gówno ale topowa 9 to jednak topowa 9
12 października 2022, 22:46
Ale po jaką cholerę gracie górą tą piłką xD
12 października 2022, 22:44
XDDDDDDDD super wrzuta Robercik
12 października 2022, 22:43
To co? Otwieramy się i w pizde na 2-3? XD
12 października 2022, 22:29
6
Ta, bo z Messim nie byliśmy frajerami w LM. Było dokładnie to samo, stanie w miejscu
12 października 2022, 22:27
Dlaczego my nie możemy przestać być frajerami
12 października 2022, 22:24
Dobra nara xddd
12 października 2022, 22:22
@Gibbon_FCB Jak my nie potrafimy nawet Interu ograć u siebie to my nie mamy czego szukać w LM nawet ze szczęściem
12 października 2022, 22:21
No Shakira no party
12 października 2022, 22:20
Średnia wzrostu jak w gimnazjum a ci wrzutka za wrzutką xD
12 października 2022, 22:18
Lewy pod formą, dawać Fatiego
12 października 2022, 22:17
Chryste Panie Ter Stegen co broni
12 października 2022, 22:01
@Transu96 raz do roku to wiesz co
12 października 2022, 21:56
9
Niezli eksperci xD Busquetsowi na strzał z dystansu xD
12 października 2022, 21:50
Szkoda tego Alonso, mam nadzieję że się rozbuja bo zawsze go lubiłem
11 października 2022, 22:54
4
Jak dobrze że przestałem się przejmować fartem Realu jakies 3 lata temu, nie wytrzymałbym xD
24 września 2022, 15:32
3
a taki był płacz po co tylu obrońców xD
13 września 2022, 22:22
Ale nam dzis nie siedzi no kurde
11 września 2022, 14:36
Leclerc zwycięstwo, Real w pizde i cudowny weekend
11 września 2022, 00:26
@pt9 dokładnie tak
6 września 2022, 21:32
Znając Benzemę w ostatnich kilku latach to za tydzień będzie grał
6 września 2022, 21:30
7
Neymar typowy Brazylijczyk, jak mu się chce to top światowy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Alan_fcbfan ewentualnie podanie posłane będzie w aut dla rozmaitości xD
0
Ale tam jest dużo strzałów na bramkę, dużo lepiej się to ogląda niż każdy jeden mecz Barcelony
8
Czterech na Messiego, to się nigdy nie zmienia
0
@kuz no właśnie
0
To jest ten sam Pau Lopez co grał w La Liga? XD
0
Ależ Leo dzisiaj żyje
1
Jedyne co cieszy to że nie było blamażu typu 4:0, 5:0 czy 5:1.
2
Tęsknię za Danim Alvesem..
0
Takiego piłkarza nam brakowało, gra gówno ale topowa 9 to jednak topowa 9
0
Ale po jaką cholerę gracie górą tą piłką xD
0
XDDDDDDDD super wrzuta Robercik
1
To co? Otwieramy się i w pizde na 2-3? XD
6
Ta, bo z Messim nie byliśmy frajerami w LM. Było dokładnie to samo, stanie w miejscu
2
Dlaczego my nie możemy przestać być frajerami
0
Dobra nara xddd
0
@Gibbon_FCB Jak my nie potrafimy nawet Interu ograć u siebie to my nie mamy czego szukać w LM nawet ze szczęściem
0
No Shakira no party
0
Średnia wzrostu jak w gimnazjum a ci wrzutka za wrzutką xD
2
Lewy pod formą, dawać Fatiego
0
Chryste Panie Ter Stegen co broni
0
@Transu96 raz do roku to wiesz co
9
Niezli eksperci xD Busquetsowi na strzał z dystansu xD
1
Szkoda tego Alonso, mam nadzieję że się rozbuja bo zawsze go lubiłem
4
Jak dobrze że przestałem się przejmować fartem Realu jakies 3 lata temu, nie wytrzymałbym xD
3
a taki był płacz po co tylu obrońców xD
0
Ale nam dzis nie siedzi no kurde
2
Leclerc zwycięstwo, Real w pizde i cudowny weekend
0
@pt9 dokładnie tak
0
Znając Benzemę w ostatnich kilku latach to za tydzień będzie grał
7
Neymar typowy Brazylijczyk, jak mu się chce to top światowy