0

@Alan_fcbfan ewentualnie podanie posłane będzie w aut dla rozmaitości xD

0

Ale tam jest dużo strzałów na bramkę, dużo lepiej się to ogląda niż każdy jeden mecz Barcelony

8

Czterech na Messiego, to się nigdy nie zmienia

0

@kuz no właśnie

0

To jest ten sam Pau Lopez co grał w La Liga? XD

0

Ależ Leo dzisiaj żyje

1

Jedyne co cieszy to że nie było blamażu typu 4:0, 5:0 czy 5:1.

2

Tęsknię za Danim Alvesem..

0

Takiego piłkarza nam brakowało, gra gówno ale topowa 9 to jednak topowa 9

0

Ale po jaką cholerę gracie górą tą piłką xD

0

XDDDDDDDD super wrzuta Robercik

1

To co? Otwieramy się i w pizde na 2-3? XD

6

Ta, bo z Messim nie byliśmy frajerami w LM. Było dokładnie to samo, stanie w miejscu

2

Dlaczego my nie możemy przestać być frajerami

0

Dobra nara xddd

0

@Gibbon_FCB Jak my nie potrafimy nawet Interu ograć u siebie to my nie mamy czego szukać w LM nawet ze szczęściem

0

No Shakira no party

0

Średnia wzrostu jak w gimnazjum a ci wrzutka za wrzutką xD

2

Lewy pod formą, dawać Fatiego

0

Chryste Panie Ter Stegen co broni

0

@Transu96 raz do roku to wiesz co

9

Niezli eksperci xD Busquetsowi na strzał z dystansu xD

1

Szkoda tego Alonso, mam nadzieję że się rozbuja bo zawsze go lubiłem

4

Jak dobrze że przestałem się przejmować fartem Realu jakies 3 lata temu, nie wytrzymałbym xD

3

a taki był płacz po co tylu obrońców xD

0

Ale nam dzis nie siedzi no kurde

2

Leclerc zwycięstwo, Real w pizde i cudowny weekend

0

@pt9 dokładnie tak

0

Znając Benzemę w ostatnich kilku latach to za tydzień będzie grał

7

Neymar typowy Brazylijczyk, jak mu się chce to top światowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?