Dembele, kolejny raz to mówię zejdź z tej ceny albo wywal tego agenta i zostań, tutaj jest twoje miejsce na budowanie swojej wyjątkowej - w każdym tego słowa znaczeniu - marki.
@Kozinho. Hahahah jesteście zabawni płatki śniegu. Trump by miał wywalone w jakiś kraj trzeciego świata co się mu wiecznie podlizywał. Marzyciele o Trumpie stoją w jednym szeregu z wyznawcami PiSu
0
@Pawel13sz całe szczęście, ściąganie piłkarzy z Premier League i to za taką kasę nie wychodzi nam za dobrze.
2
@KrychaFCB gdybym miał wybór to bym zdecydowanie grał Canal+, Cwiakała TOP
1
Pls Dembele zostawaj w tej Barcelonie.
1
Będzie brakować nam Dembele w takiej formie.
0
Noo chyba się rozstrzelał wariacik
1
Dobry ten nasz nowy sponsor, nie działa xD
0
@iniesta44 potwierdzone że to jest ta latająca sztuka? Bo na tym samym lotnisku od wielu lat stał nieukończony An-225.
6
Dembele, kolejny raz to mówię zejdź z tej ceny albo wywal tego agenta i zostań, tutaj jest twoje miejsce na budowanie swojej wyjątkowej - w każdym tego słowa znaczeniu - marki.
4
Znowu 4 gole, co za wspaniała seria
0
Pięknie, pięknie
0
Co się stało z darmowa-tv? Działa wam?
5
@masq upadnie Putin to Łukaszenka będzie sobie co najwyżej zarządzał własnym gospodarstwem
5
@AdamaTraore Mazepin mógłby powiedzieć to samo, nawet najprostsze oświadczenie. Tak to jego kariera się zakończy
1
@PatrychoO oby nie Spartak, za dużo stresu i zamieszani związanego z wyjazdem do Moskwy
1
@Pawel13sz XDDD chłop nie przestanie zaskakiwać
18
Potem w ocenach przeczytamy że Ter Stegen przy bramce bez szans XD
1
Świetny komentarz dziś, wiedza na wysokim poziomie.
0
Pedri jezu, siadaj nam na twarzy
0
@Adamski69 ja to samo, w końcu mamy to co ostatnio było za najlepszych czasów Enrique i MSN.
1
Rozkład jazdy jest prosty
20
Jakby Araujo był gejem to i ja bym został
0
Ogólnie strasznie ciekawy mecz
4
Ale ich jedziemy tam XD
1
Nawet się nie ruszył XDDDD
8
Co Ty Ter Stegen odpierdalasz
28
Gol z kontry i ze strzału z dystansu, co tu się odwala XD
3
CO ONI ROBIĄ WOWOOWOW
0
Pięknie!! Brawo Alba
20
Ter Stegen = Pedri xd
7
@Kozinho. Hahahah jesteście zabawni płatki śniegu. Trump by miał wywalone w jakiś kraj trzeciego świata co się mu wiecznie podlizywał. Marzyciele o Trumpie stoją w jednym szeregu z wyznawcami PiSu