0

To nie byl karny?

0

@Mankind no kurwa, ile razy piłkarz przy rzucie wolnym z tego miejsca zostaje absolutnie bez krycia xD nie wierzę że Liverpool jest tak słaby

0

Kurwa jak można tak odpuścić piłkarza, czemu to się zawsze dzieje w tą stronę że to piłkarz Realu ma takiego farta XD

4

@Comfortable_ nie, wolałbym 4-0 dla przeciwników Realu

4

Two retards fighting

0

Trent to jest parodysta

0

Jak to można zjebac

0

Dobra panowie tu trzeba uspokoić

0

@macio_944 niech grają wszystko xD

2

Camavinga co za placek XDDDDDDD

0

Camavinga hahah

0

Ten Bajcetic to dobry placek jest xD trochę taki Kessie

1

Dobrze że strzelił. Kibicuje mu ze względu na narodowość, oby się odblokował

0

Spłacił się w końcu XD co za gol

0

@Medium ja się dowiedziałem dziś że real gra z Liverpoolem, zupełnie miałem to w dupie xD

2

Oezu, znowu Real z Liverpoolem w Lidze Mistrzów?
Oni nie grają ze sobą jakoś co roku?

1

@Rewolucja123 jak Alba będzie w składzie to nawet nie odpalam xD

0

Lewy dzisiaj z golem

1

@joloskyy Puyol? Ale nie dam sobie ręki uciąć

0

Dałbym tego Torre/Kessie zamiast Kounde, chłop musi trochę świeżości złapać

1

@barteq dobrze gra, moim zdaniem sprawdza się jako zastępca Dembele. Ciekawe czy Xavi ogarnąlby jak ich dwóch wystawiać razem.

0

Brawo chłopaki, w końcu przycisneli

0

Ale to jest śmieć xD

2

Alba powinien być zmieniony w 1 minucie.

1

Jeszcze Roberto XDDDDD pograne mamy

4

Bez Pedriego to po meczu

1

O nie, Pedri z kontuzją....

0

MATS KRÓLU ZŁOTY

3

Balde in w II połowie

0

Nie mówcie mi że coś się stało pięknemu Andreasowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?