1

Mam nadzieję że Chelsea to wygra, chce zobaczyć komentarze tych wszystkich co pierdolą w kółko o tych milionach xD

2

Ale Felix jest dobry jak nie jest uwiązany reżimem taktycznym.

2

@Nazio87 przecież tu mieszka xD

0

Havertz to tam pasuje jak kij do oka

1

@ptrx myślę że z De Jongiem by to dobrze chodziło w tej niższej drugiej linii. Ale w sumie racja, trochę byłby to transfer na wyrost, w stylu Bartomeu

0

@Dundersztyc chyba real, 80 baniek na placka Czuameniego xD

0

Ale bym chciał takiego Bellinghama u nas. Gdybyśmy mieli kasę :(

0

@Zimny luz mordo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zimny pierwszy raz oglądasz piłkę?

0

Reece James czy Hakimi?

0

@MesQueUnClub96 chyba dla bajerniarzy

1

@LukaszFan po 15/16 nigdy nie uwierzę w mistrza na 100% wcześniej niż w maju

3

@MesQueUnClub96 po co? Niech się kopią po nogach

3

Polsat chuje oddajcie LM w poważne ręce. Najlepiej do Canal+

0

Widział ktoś jakieś info co z Coquelinem? Zerwane w końcu więzadła?

2

Bez porażki od października

0

To kto MVP? De Jong czy Araujo?

2

Kierowniku, poratuj zmianami

2

Kocham gościa .

0

@Emhyr na 99% to pomysł Xaviego

7

Chyba poszło więzadło :((

0

Kessie się napatrzył na Busquetsa chyba patrząc na te zachowania xD

9

Araujo jest przechujem

1

@michal26 to było oczywiste. Przecież nie zapomniał jak się gra

1

ALE MAM BANANA NA TWARZY

2

Jeszcze się nie zdążyłem przyzwyczaić do braku wylewów w obronie xD

0

@FCB24 Ferran jest beznadziejny nawet przy moim starym

0

Jak patrzę na absolutnie każdego skrzydłowego na świecie to nie mogę wyjść z wrażenia że Neymar u nas był w stanie robić aż takie liczby. Wiadomo, miał Messiego, ale dla typowego skrzydłowego 20 goli w sezonie to fantastyczny wynik

1

Panie Robert skończ się przypierdzielać do Raphini, dobrze wybrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?