15 lutego 2023, 22:28
1
Mam nadzieję że Chelsea to wygra, chce zobaczyć komentarze tych wszystkich co pierdolą w kółko o tych milionach xD
15 lutego 2023, 22:20
2
Ale Felix jest dobry jak nie jest uwiązany reżimem taktycznym.
15 lutego 2023, 22:13
@Nazio87 przecież tu mieszka xD
15 lutego 2023, 22:11
0
Havertz to tam pasuje jak kij do oka
15 lutego 2023, 21:28
@ptrx myślę że z De Jongiem by to dobrze chodziło w tej niższej drugiej linii. Ale w sumie racja, trochę byłby to transfer na wyrost, w stylu Bartomeu
15 lutego 2023, 21:26
@Dundersztyc chyba real, 80 baniek na placka Czuameniego xD
15 lutego 2023, 21:24
Ale bym chciał takiego Bellinghama u nas. Gdybyśmy mieli kasę :(
15 lutego 2023, 21:18
@Zimny luz mordo
Komentarz usunięty przez użytkownika
15 lutego 2023, 21:13
@Zimny pierwszy raz oglądasz piłkę?
Reece James czy Hakimi?
15 lutego 2023, 21:08
@MesQueUnClub96 chyba dla bajerniarzy
15 lutego 2023, 21:07
@LukaszFan po 15/16 nigdy nie uwierzę w mistrza na 100% wcześniej niż w maju
14 lutego 2023, 21:44
3
@MesQueUnClub96 po co? Niech się kopią po nogach
14 lutego 2023, 21:08
Polsat chuje oddajcie LM w poważne ręce. Najlepiej do Canal+
13 lutego 2023, 13:17
Widział ktoś jakieś info co z Coquelinem? Zerwane w końcu więzadła?
12 lutego 2023, 22:59
Bez porażki od października
12 lutego 2023, 22:57
To kto MVP? De Jong czy Araujo?
12 lutego 2023, 22:32
Kierowniku, poratuj zmianami
12 lutego 2023, 22:22
Kocham gościa .
12 lutego 2023, 21:40
@Emhyr na 99% to pomysł Xaviego
12 lutego 2023, 21:37
7
Chyba poszło więzadło :((
12 lutego 2023, 21:36
Kessie się napatrzył na Busquetsa chyba patrząc na te zachowania xD
12 lutego 2023, 21:33
9
Araujo jest przechujem
12 lutego 2023, 21:32
@michal26 to było oczywiste. Przecież nie zapomniał jak się gra
12 lutego 2023, 21:29
ALE MAM BANANA NA TWARZY
12 lutego 2023, 21:27
Jeszcze się nie zdążyłem przyzwyczaić do braku wylewów w obronie xD
12 lutego 2023, 21:21
@FCB24 Ferran jest beznadziejny nawet przy moim starym
12 lutego 2023, 21:20
Jak patrzę na absolutnie każdego skrzydłowego na świecie to nie mogę wyjść z wrażenia że Neymar u nas był w stanie robić aż takie liczby. Wiadomo, miał Messiego, ale dla typowego skrzydłowego 20 goli w sezonie to fantastyczny wynik
12 lutego 2023, 21:16
Panie Robert skończ się przypierdzielać do Raphini, dobrze wybrał.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Mam nadzieję że Chelsea to wygra, chce zobaczyć komentarze tych wszystkich co pierdolą w kółko o tych milionach xD
2
Ale Felix jest dobry jak nie jest uwiązany reżimem taktycznym.
2
@Nazio87 przecież tu mieszka xD
0
Havertz to tam pasuje jak kij do oka
1
@ptrx myślę że z De Jongiem by to dobrze chodziło w tej niższej drugiej linii. Ale w sumie racja, trochę byłby to transfer na wyrost, w stylu Bartomeu
0
@Dundersztyc chyba real, 80 baniek na placka Czuameniego xD
0
Ale bym chciał takiego Bellinghama u nas. Gdybyśmy mieli kasę :(
0
@Zimny luz mordo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zimny pierwszy raz oglądasz piłkę?
0
Reece James czy Hakimi?
0
@MesQueUnClub96 chyba dla bajerniarzy
1
@LukaszFan po 15/16 nigdy nie uwierzę w mistrza na 100% wcześniej niż w maju
3
@MesQueUnClub96 po co? Niech się kopią po nogach
3
Polsat chuje oddajcie LM w poważne ręce. Najlepiej do Canal+
0
Widział ktoś jakieś info co z Coquelinem? Zerwane w końcu więzadła?
2
Bez porażki od października
0
To kto MVP? De Jong czy Araujo?
2
Kierowniku, poratuj zmianami
2
Kocham gościa .
0
@Emhyr na 99% to pomysł Xaviego
7
Chyba poszło więzadło :((
0
Kessie się napatrzył na Busquetsa chyba patrząc na te zachowania xD
9
Araujo jest przechujem
1
@michal26 to było oczywiste. Przecież nie zapomniał jak się gra
1
ALE MAM BANANA NA TWARZY
2
Jeszcze się nie zdążyłem przyzwyczaić do braku wylewów w obronie xD
0
@FCB24 Ferran jest beznadziejny nawet przy moim starym
0
Jak patrzę na absolutnie każdego skrzydłowego na świecie to nie mogę wyjść z wrażenia że Neymar u nas był w stanie robić aż takie liczby. Wiadomo, miał Messiego, ale dla typowego skrzydłowego 20 goli w sezonie to fantastyczny wynik
1
Panie Robert skończ się przypierdzielać do Raphini, dobrze wybrał.