Matko... Ile razy jeszcze napiszecie, że klub był źle zarządzany, że to przez Neymara, że źle wydane pieniądze, że nic z tego nie będzie, że Messi się nie nadaje na kapitana i nie umie już kopać w piłkę, że niepotrzebnie jednak zwalniali Valverde, że zarząd wszystkiemu winien, że to już nie ta Barcelona, że nie ma kim grać, że wszystko na chodzonego, że brak zaangażowania, że gdyby nie to, to tamto, że klub w kryzysie? Każdy musi dorzucić swoje 3 grosze i wielką mądrość - spece od wszystkiego a kariery porobione tylko w Fifie. Te wywody to w większośći zlepki poprzednich komentarzy i informacji od pseudodziennikarzy. Zamiast ciągle narzekać może jedź tam i zmień sytuację? Masz wszelkie informacje przecież. No tak sorry zapomniałem... gówno możesz zrobić. Ochłońcie, trochę wiary, będzie lepiej. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
@koksik2700 ten z wielką kosą z nawiedzonego domu? tez się z nim męczyłem;d o ile pamiętam tam tych jego wafli trzeba było ubijać i on wtedy słabł. Kozak gierka, obecnie jestem w trakcie przechodzenia podstawki bo nie skończyłem dawniej dodatku Krew i Wino.
@Jakchcesz wiem ocb ale po pewnym czasie idzie je wyczuć. jak zniknie i się pojawi to robisz unik - on zawsze dwa razy wali a potem zamuł i go walisz na ryj :D:D:D oczywiście w kręgu yrden :)
@PatrykBarca takie posty trzeba olewać niech sobie piszą. Im więcej komentarzy i atencji tym chętniej piszą. Ja mam głęboko w zadzie kto zawinił, czekam na najbliższy meczyk:)
0
@NeroTFP kurde dopiero się przyjrzałem dokładnie, ale ten Rutkowski ma dziwną twarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Szicek10 Szczerze to oprócz pary Atalanta Valencia, wszystko wydaje się być bardzo ciekawe.
2
@MikusBarca kupiłem dzisiaj masło i chleb, a potem jeszcze dżem.
12
5
@speed1 oferta nieaktualna, dziękuję i pozdrawiam.
0
@kerouac EUREKA!
1
@Mario96w wiem, może ktoś się opamięta aczkolwiek też wątpię;d
1
Matko... Ile razy jeszcze napiszecie, że klub był źle zarządzany, że to przez Neymara, że źle wydane pieniądze, że nic z tego nie będzie, że Messi się nie nadaje na kapitana i nie umie już kopać w piłkę, że niepotrzebnie jednak zwalniali Valverde, że zarząd wszystkiemu winien, że to już nie ta Barcelona, że nie ma kim grać, że wszystko na chodzonego, że brak zaangażowania, że gdyby nie to, to tamto, że klub w kryzysie?
Każdy musi dorzucić swoje 3 grosze i wielką mądrość - spece od wszystkiego a kariery porobione tylko w Fifie. Te wywody to w większośći zlepki poprzednich komentarzy i informacji od pseudodziennikarzy. Zamiast ciągle narzekać może jedź tam i zmień sytuację? Masz wszelkie informacje przecież. No tak sorry zapomniałem... gówno możesz zrobić.
Ochłońcie, trochę wiary, będzie lepiej.
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
0
@bixmix eeeeeeeeeeeeee miii groowaałem
2
@KamQiX Ja tego Strejlaua to słuchać nie mogę ogólnie... to samo mam ze Szpakowskim i Żewłakowem... kocopoły takie gadają
0
Włączam po robocie meczyk realu, włączam akurat na 4 bramkę :)))
2
@KamQiX ja miałem ale pies mi zjadł :/
1
@ForcaMilosz @kulka mogłem się tego spodziewać... ;d
0
@klopx nie zryjesz mu beretu do końca?:D
0
Zamawiał ktoś z Was może dla wybranki tego misia z róż?
Spoko to ?
Czy MIŚ 25cm nie jest za mały?
0
@itmustbejoke Leo kiedyś nie powiedział, że jeśli już odejdzie z Barcelony to tylko do klubu w rodzinnym Rosario?
0
@IronSanHybrid fajna dupa, szkoda, że się zesrałem #janeczka
1
@macio_944 jego agenta widziano wczoraj w biurach Redów. Transfer kwestią godzin.
0
@BarcaInfo hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
0
@Gappeq wspaniała produkcja, uwielbiam. Nawet ostatnio wstawiłem cały tekst na rambli;d
0
@Terrored i to jest najlepszy wybór:) ja mam u siebie w szufladzie 24 letniego Kasjusza i dalej działa (dokładnie ten Binladenowski model).
0
@koksik2700 ten z wielką kosą z nawiedzonego domu? tez się z nim męczyłem;d o ile pamiętam tam tych jego wafli trzeba było ubijać i on wtedy słabł. Kozak gierka, obecnie jestem w trakcie przechodzenia podstawki bo nie skończyłem dawniej dodatku Krew i Wino.
6
Rudy już na początku odpadł :(
0
@matirix20 Może nie dużo ale moim zdaniem gorszy aczkolwiek też ma swój wyjątkowy klimat. W3 jest jednak sporo młodszy.
1
Ja to się boję że Ramos i spółka w klasyku urządzi sobie polowanie na napastników Barcy aby tylko utrudnić nam życie w dalszej części sezonu :/
1
@Jakchcesz wiem ocb ale po pewnym czasie idzie je wyczuć. jak zniknie i się pojawi to robisz unik - on zawsze dwa razy wali a potem zamuł i go walisz na ryj :D:D:D
oczywiście w kręgu yrden :)
0
@Jakchcesz Upiory? pff, Yrden, olej i sajonara upiorku.
0
@PatrykBarca takie posty trzeba olewać niech sobie piszą. Im więcej komentarzy i atencji tym chętniej piszą.
Ja mam głęboko w zadzie kto zawinił, czekam na najbliższy meczyk:)
0
Jak to w życiu, czyli ogólnie.
Raz się wiedzie dobrze, albo bywa niefortunnie.