@JohnA ja na Furii byłem kiedyś z qmplem i braciakiem sami na sali. Dodam, że wcześniej spaliłem z owym kolegą wąsa. Było zajebiście bo mogliśmy piać i komentować film bez obawy, że ktoś się oburzy :)
@NaFazieHitman byle były wyniki, mogą grać do messiego byle to wszystko było efektywne i efektowne przy okazji:) Mają najleszego grajka w historii więc niech go wykorzustują:) Jakbym miał kopać dół i dostałbym szpadel to nie robiłbym tego łapami;d Nie ukrywam, że też mam taką nadzieję co Ty. Czasami brakuje tych strzałów.
@barteq otóż to, pomoc a pomoc bezinteresowane to zupełnie dwa bieguny. Też mnie wq**ą te modelki itp jak wrzucają posty, że komuś pomogli. Byle pokazać jakie to oni mają wilkie serce :)
Równie mocno denerwują mnie osoby, które wrzucaja filmiki/zdjęcia jak ktos katauje jakieś zwierze itp jakbym k*** nie wiedział, że taki szit ma miejsce. Tylko psują człowiekowi dzień kreując się na mega wrażliwe persony. Zwykłe cześki co by nawet palcem nie kiwnęły będąc świadkiem czegoś takiego...
@MesQueUnClub_87 możliwe;d jednego jestem pewien. W dzisiejszych czasach kłamstwo to prawda a prawda to kłamstwo więc obecnie się w to nie angażuję jakoś bardzo. Mam nadzieję, że ani ja ani moi bliscy nigdy nie będą musieli umierać w czyimś interesie.
@MesQueUnClub_87 wyobrażam sobie tą sytuację: gość siedzi w pokoju z czerwonym przyciskiem i co? ręka mu się omsknęła i mowi coś w stylu " o kurła", "o kurła nie ten przycisk" ?:d toć to musi być cała procedura namierzenia itp jak można to zrobic przez pomyłkę?:d O ile rzeczywiście to było zestrzelenie, nie wiem bo nie śledzę tematu akurat teraz.
@Ratamahatta prawda jest taka, że każdy ma głęboko w dupie to co się wtedy działo i obecnia dba tylko o swój własny interes. Czasami powie coś politycznie poprawego ale taka jest prawda. Świat się już dawno skończył.
0
@sopelinho ja obstawiam, że koniec świata i ogólnie całego uniwersum, a już na pewno na forum ;d
1
@PeteR10 no teraz to mnie zaimponowałeś Janusz :)
0
@JohnA ja na Furii byłem kiedyś z qmplem i braciakiem sami na sali. Dodam, że wcześniej spaliłem z owym kolegą wąsa. Było zajebiście bo mogliśmy piać i komentować film bez obawy, że ktoś się oburzy :)
1
@NaFazieHitman byle były wyniki, mogą grać do messiego byle to wszystko było efektywne i efektowne przy okazji:) Mają najleszego grajka w historii więc niech go wykorzustują:)
Jakbym miał kopać dół i dostałbym szpadel to nie robiłbym tego łapami;d
Nie ukrywam, że też mam taką nadzieję co Ty. Czasami brakuje tych strzałów.
1
@Dziki15 myślałem że widziałem już najgłupsze pytanie na tym forum;D
0
@kingmati414 kto to jest ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaFan1998 ta niech na forum pracuj.pl sobie idą a nie... rekrutery J***E:D
1
@sonek na bank lepsze niż Twoje;d
0
@Grubson06 Romero się skończył na newsach o Neymarze:d
3
@MarioVeB! byłem, polecam
1
@macio_944 nie wiem czemu ale od razu zacząłem przechylać głowę ^^
0
@IronSanHybrid takich to mi nawet nie szkoda ^^
0
@Roxi jedno jest pewne, Lechu kariery w branży filmowej nie zrobi.
1
@barteq otóż to, pomoc a pomoc bezinteresowane to zupełnie dwa bieguny. Też mnie wq**ą te modelki itp jak wrzucają posty, że komuś pomogli. Byle pokazać jakie to oni mają wilkie serce :)
Równie mocno denerwują mnie osoby, które wrzucaja filmiki/zdjęcia jak ktos katauje jakieś zwierze itp jakbym k*** nie wiedział, że taki szit ma miejsce. Tylko psują człowiekowi dzień kreując się na mega wrażliwe persony. Zwykłe cześki co by nawet palcem nie kiwnęły będąc świadkiem czegoś takiego...
0
@Piotruś-BARCA Alba to jest zabawny;d do każdego fika a od każdego by pewnie dostał po ryjcu.
1
@NaFazieHitman zrozumiałbym ich gdyby mieli zamkniętą przestrzeń powietrzną a tak to agrument o kant dupy wytrzeć;d
0
@MesQueUnClub_87 możliwe;d jednego jestem pewien. W dzisiejszych czasach kłamstwo to prawda a prawda to kłamstwo więc obecnie się w to nie angażuję jakoś bardzo. Mam nadzieję, że ani ja ani moi bliscy nigdy nie będą musieli umierać w czyimś interesie.
1
@MesQueUnClub_87 wyobrażam sobie tą sytuację: gość siedzi w pokoju z czerwonym przyciskiem i co? ręka mu się omsknęła i mowi coś w stylu " o kurła", "o kurła nie ten przycisk" ?:d toć to musi być cała procedura namierzenia itp jak można to zrobic przez pomyłkę?:d
O ile rzeczywiście to było zestrzelenie, nie wiem bo nie śledzę tematu akurat teraz.
0
@Ratamahatta prawda jest taka, że każdy ma głęboko w dupie to co się wtedy działo i obecnia dba tylko o swój własny interes. Czasami powie coś politycznie poprawego ale taka jest prawda. Świat się już dawno skończył.
0
@FcBarcaVamosMyClub ja mam wersję Barcelońską ale leży w folii już 2 lata nieotwarta;d
1
@Avada Kedavra człowiek komar :>
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
My tu Hi Hi Ha a w 2019 roku zmarł ślimak Dżordż.
https://noizz.pl/zwierzeta/oto-gatunki-zwierzat-ktore-wymarly-w-2019-roku/rk693s5
Najgorszy gatunek na świecie niestety wymrze jako ostatni :(
5
@Odesseiron gdzieś czytałem, że w grę Wiedźmin 3 obecnie gra więcej osób niż po samej jej premierze :) statystyka ze Steam
3
@lucas/catalan jak dla mnie zbyt słodki :)
2
@IronSanHybrid choćbyś trząchał 3 tygodnie, i tak ostatnia kropla w spodnie.
Btw nie wiedziałem, że więcej niż 3 razy to już walenie kapucyna ;d
3
@KamQiX pamiętaj, nie ma spiny, są drugie terminy :) Wesołych!
1
@Rewolucja123 kurde nie mogę pozwolić żeby moja kobieta to zobaczyła bo jeszcze będzie takiego chciała...
#cutenessoverload
0
@Tomek54321 Panie żebym ja to jeszcze pamiętał :( ale chyba było spoko bo gdy tylko pojawię się w Zakopanem to wszyscy mi się kłaniają :)