1

@VamosRakieta ja to nie wiem jak to jest:D tyle lat już gram w piłe, na orklikach zawsze kopiemy się po kulasach i nigdy nic mi nie było;d
nawet jak grałem w okręgówce to nic mi nie było a ten na treningu znowu coś sobie zrobił?:D tosz to anemik rzadziej łapie jakies urazy :D
mam nadzieję, że to jakiś wkręt.

3

Myyszo Je Leń!

3

@Chwytliwy "Jak to w życiu czyli ogólnie. Raz się wiedzie dobrze albo bywa niefortunnie"

1

@NeroTFP można umierać.

0

@hihohihox podejrzewam, że żadne z powyższych.

0

@Goruul 11ste zdjęcie bankowo jest ze Skellige a nie z Ameryki.

1

@KamQiX z telefonu pisze i emotka mi się na znaki zapytania zamieniła... WTF:d

0

Ale totki mają spoko te bluzy i kurteczki ????:D

0

@Kengo po dobrym koksie nic Cię nie powali a co dopiero jakiś wirusek:D:D

2

Nie srajcie żarem bo to grozi pożarem...

0

@karszun jak już kupuję to Berlinki

0

@MesQueUnClub_87 mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach ludzie łatwiej ulegają presji społeczeństwa;d wielu już mam znajomków przed 30stką po rozwodach albo zerwanych zaręczynach:d

0

@jacob345 tak to potem jest jak balonik się za bardzo pompuje ;d
mnie na ten moment nie przekonał indywidualnie.

1

@Piotr89Sand niestety to prawda :)

0

@student97r coś mi się obiło o uszy, że w Warszawie na boisku przy Metro Wilanowska ma powstać pomnik Kobiego:)

0

@Piotr89Sand a Ty co obrońca uciśnionych?:D oczywiście, że nie ale jest też coś takiego jak zaufanie w pracy / dobrze wykonywana robota / współpraca itp itd.
"szanujmy się" ? można by to powiedzieć temu szefowi
Edit: oczywiście jak częściej znikał przed czasem to wiadomo. Natomiast jeśli wyrywkowo sobie to śledzi to słabo i to miałem na myśli.

0

@Bruttal współczuje szefa jak patrzy na kamerach o której wychodzicie;d

0

@NeroTFP dzięki, teraz muszę kupić nowy monitor...

0

@Odesseiron pierwszego i ostatniego najpiękniej pocisnął :)))

0

@Resoviak123 to byłby czysty idiotyzm...

2

@ShowMe lubię słuchać Mario :) Mario to jest gość.

0

@Kengo tosz to fejk^^

0

@amanter this shit is fu**d up son...

0

@amanter damn boi...

0

@krzychu1526 królowa feministek:D

0

@amanter co to kurła jest?...

0

@czosnekfcb Himalaya Dental Cream - zajebista pasta;d

8

Mało co mnie denerwuje. Jedną z tych rzeczy są osoby wstawiające te znicze [*]...
Ja rozumiem, jak ktoś na serio interesuje się koszykówką, sportem, Bryant był jego idolem albo jest realna szansa, że ktoś bliski zmarłego to zobaczy i może lżej zrobi mu się na serduchu.

Jak widzę te "modelki" albo zwykłych łaków, którzy nie wiadomo jak rozpaczają po jego śmieri i wstawiają te znicze to nóż mi się w kieszeni otwiera:D

Refleksji i przemyśleń na temat śmierci kogokolwiek powinno się chyba dokonywać samemu w głebi duszy a nie na siłe dzielić się ze światem swoją "wrażliwością". Może się mylę ale dla mnie to sztuczne i niepotrzebne.

Tak to se zapalą znicza w internecie a za minutę idą się pośmiać z jakiejś bzdury chwilę wcześniej dając znać jak to im ciężko na serduszkach.
Może myślą, że nikt nie czyta wiadomości i tylko patrzy na ich relacyjki czerpiąc z nich wszelkie informacje? Nie wiem.

TFU!

Edit: musiałem to z siebie wyrzucić... ;D

1

@Rewolucja123 6/7, max 8

1

@Kengo dzisiaj chyba obudziłem się w alternatywnej rzeczywistości...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?