0

e tam, taka se;d

5

Neymar nie wie, że w życiu trzeba ponosić konswkwencje swoich czynów i decyzji. Jego skupiony na pieniądzach ojciec zapomniał przekazać mu jednej z najważniejszych lekcji. Teraz juz wie, że pieniądze to nie wszystko. Przynajmniej "płacze w Mercedesie" :) Szacunek za wszystko co zrobił dla tego klubu, życzę mu jak najlepiej ale jego powrotu nie chcę. Piłkarsko zawsze będę go podziwiał ale Barca to więcej niż klub. Niech idzie do Realu, chce zobaczyć jak przed meczem sciska dłoń Leo a z jego oczu będzie można tylko wyczytać "wiem, dałem dupy".
Btw. myśle, że ten artykuł to jakaś farsa a Ney ma wszystko w gdzieś bo podciera się petrodolarasami:D

1

hahahahahaah^^ nie byla Ci pisana:)

1

Jeszcze się zdziwisz:) gość dopiero co przyszedł do klubu, zagrał ledwo pare meczów a juz się nie nadaje... troche cierpliwości. Barca zrobi z niego inteligentnego gracza o to się nie boję. Btw jak dostawał szanse to nie uważam żeby je jakoś wybitnie marnował, no ale przecież nie strzela 8 goli na mecz bo kosztował gruby hajs...

0

Jezu ilu tu rozpieszczonych pelikanów co narzekają na brak magii...

0

obiecuję poprawę

0

... troche dystansu przyjacielu;/ prowokacja? w ogole nie mialem zamiaru prowokować ale ok :)

1

Komentarz usunięty

7

Ten to jest dopiero:D cieszę się że mu się spodobało na Ziemi i został

3

jak miał wolne to zwiedzał? i co w tym złego? wrócił na trening?:D

25

zgadzam się z Tobom :)

0

bez kitu że też na to nie wpadł...

0

zgadzam się, 90 min to za dużo ale to takie ciche życzenie:)

1

Dobrze prawi, polać mu!

1

Ja uważam że powinien zagrać od pierwszej minuty i zostać ewentualnie zmieniony niż wchodzić w mecz z ławki. Ogolnie chciałbym żeby zagrał całe spotkanko i przyfasolił jakąś brameczkę :))

1

Dajcie mu urlop to se chłopak do Hurgady na wakacje poleci ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sebixie mam 27 lat... Wtf:D

0

Nigdy nie zapomne tej bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?