0

@krzychu1526 jak ja gardzę takimi laskami:D wymiętolić tylko i wyrzucić z chaty taką można;d "gdzie się podziały tamte dziewczyny ?"

0

@Boberson wiadomix :)

0

@Striker pewnie masz rację;d

0

@zmiter912576 Nawiedzony dom na wzgórzu - mi się podobał. Jeśli się zdecydujecie to zwracajcie dużo uwagi na drugi plan bo często można tam zobaczyć zjawy, które pojawiają się w serialu :)

0

@Rewolucja123 uważaj bo zaraz Cię pocisną, że nie wiesz co to honor i wartości... ;d też czekam na powrót, fajnie jakby się udalo :)

0

@masq w biznesie nie ma miejsca na emocje, ufać to można bratu albo matce :)

0

@SeeleyBooth kurna nie mam robocie głośników przy kompie ale domyślam się, że miło go powitali ;d

0

@lukas10 jak widzę te wpisy "napluł na herb", "napluł na klub" to mi się śmiać chce :D

0

@Boberson "Tu się nie ma co p*******ć, siata na łeb i do piachu".
A tak całkiem poważnie. Dla mnie jest chore, że typ który zadaje ileś tam ran kłutych 10 letniej dziewczynce w ogóle będzie chodził po tej planecie i ja będę go poniekąd karmił.
Kara śmierci powinna być przywrócona w przypadku zabójstw z wyjątkowym okrucieństwem i premedytacją.
Wtedy taka k*** by się może zastanowiła.
Ciężki temat.

0

@DanielVeB ludzie to są jednak mega dziwne zwierzęta ^^

0

@LuckyFCB Panie kochany niektórzy nigdy nie dorastają i w pewnych kwestiach zawsze będą niedojrzali. Nie zmienisz tego. Skupcie się na samej piłce a nie na całej tej polityczce. Nie wiesz w jakich warunkach dorastał itp (podobno w biedzie) i jak Ty byś się zachował gdybyś zarabiał tyle kapusty (zakładam, że byłbyś super prawym człowiekiem a próżność była by Ci obca). Ludzie budują sobie obraz człowieka na podstawie informacji z gazet podczas gdy nic tak naprawdę o nim samym nie wiedzą. Nie twierdzę, że jest super ale to nie moja dola żeby kogoś oceniać, wisi mi to.
W żadnym wypadku nie jest to atak na Ciebie o czym świadczą zwroty grzecznościowe :)

0

@Striker "flesz na gale i wbijamy" :) piękne lata, zaczynałem grać w 1.5, skończyłem na 1.6 i uważam, że prawdziwy kanter skończył się właśnie na tej wersji ale rozumiem jak młodsi się ze mną nie zgodzą.

0

@Wittgenstein że miałeś srake i musiałeś się 10x wracać do domu :)

1

@Danny Gaucho Zapomniałeś wspomnieć, że w okołorównikowych wodach można spotkać bardzo rzadki i agresywny gatunek tych zwierząt - uruk hai.

1

@rayqi szanuje. Dla fana barcy to grail jak to się mawia w środowisku stritłerowców

0

@Odesseiron Tak samo nie możesz zagwarantwać, że będzie odwalał w Barcelonie. Może jakby to za moje pieniądze go sprowadzali to bym sie zastanawiał ale Panowie nie przesadzajcie... swiat się nie skończy, klub tak samo. Koniec końców piłka nożna to sport a nie polityka. Sam długo się zastanawiałem czy bym chciał powrotu czy nie. Po dłuższym zastanowieniu jednoznacznie stwierdzam, że chcę i wcale się tego nie wstydzę. Jeśli chodzi o wartości itp. to ich przestrzegam w życiu i co mnie obchodzi ktoś inny:) Niech wszyscy którzy tak mu wszystko wytykają będą tacy prawi i w ogóle to będzie dobrze. Ja go też nie bronie czy coś ale weźcie Wy się sobą zajmijcie a o klub to się nie martwcie, to jest marka i biznes a nie jak niektórym się wydaje zbiór wartości. Może kiedyś tak było ale czasy się zmieniają i chyba nie trzeba nikomu normalnemu tłumaczyć, że światem rządzi kasa.

0

@Xwowrak póki nie porywają ludzi i nie zmuszają ich do pracy to nie widzę w tym nic złego. Tamci chyba wiedzą za jaką stawkę pracują, a jak dają się dymać to juz ich sprawa;d

1

Zostań spawaczem głębinowym albo poświęć życie na ratowanie zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt.

0

@Odesseiron przez tydzień to tak

0

@Criss18Barca @pawelfcb2010 dzieki Panowie:)

3

@Chwytliwy mają kupę kasy, robią to co lubią, nie powiedziałbym, że to przegrywy :d

0

@NeroTFP od pewnego czasu nie oglądam już skoków ale czy Noriaki nie jest ostatnim z czasów Małysza, który nadal skacze?:>

0

@Chaoss racja. Jak desant od morza to Rayan, jak z powietrza to Kompania;d

5

@Kcprlxx hyhy boki zrywać

0

@Chaoss chyba trzeba obejrzeć Szeregowca po raz nie wiem już który;d

0

@szymonekk Szymon tu są eksperci od wszystkiego:) smiało mogłeś od razu zadać to pytanie

0

@Socjopata no dobre pianie ^^

0

@Arkon Prawdziwego faceta nie denerwują rzeczy na które kompletnie nie ma wpływu :)

0

@lucas/catalan Niepodważalnie. Żyją i umierają na swoich warunkch...

0

@mientusek1407 to chyba tym bardziej powinni się właśnie cieszyć?:D niech się cieszą co Ci to przeszkadza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?