0

@Amok97 Jak śpiewała słynna polska piosenkarka: "Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń"

1

@Kapitan hawk morde jego niech pokażą a nie dają mu śmieszne 4 miechy i 5 kafla ^^
Gość wyjdzie jescze bardziej wq***y i się wyżyje na kolejnym zwierzęciu...

0

@Dejwol nawet mi się nie chce tłumaczyć :d

22

@dariooo ale Alvesa to Ty szanuj Panie kolego

0

@messi564 givenchy

0

@Colon nom już w Gran Torino widziałem ale w Przemytniku (zdaje się, że taki tytuł to miało) to już mega dziadziuś, aż mi się go szkoda momentami robiło:d

1

@kamil7-97 z takim podejściem bym sobie odpuścił. Pomijając fakt, że tu ktoś kolekcjonuje pomysły z motywem messiego na dziarę...
Wejdź na pinteresta i tam szukaj

0

@Colon akurat dla mnie Clint Eastwood zawsze był stary;d jestem 91

0

@damianex10 chętnie bym podstawił tej Pani swój mikrofon.

0

@BoogieWoogie Sraulibaly... Pytasz się to Ci odpowiadam, może dla mnie taki jest wymarzony według moich preferencji?
Zadałeś pytanie i Ci odpowiedziałem (ostatni raz) a że Ci się nie podoba to Twoij problem.
Że każdy się spuszcza nad Van Dijkiem to nie znaczy, że ja też muszę :)

0

@BoogieWoogie
ter Stegen
Alves-Pique-Umtiti-Alba
Messi -de Jong-Arthur
Dembele Suarez Neymar

I trener który by nad tym zapanował, szczególnie nad prawą stroną boiska :d

5

@BoogieWoogie po FIFA > PES przestałem czytać

0

@mesi8191 żeby dembele został

0

@kkbarca Wiesz, mi się wydaje, że za dużo tu mamy księgowych. Ludzie są tak zaślepieni interesami i pieniędzmi klubu (firmy), które do nich nie należą, że zapominają co w tym wszystkim co tak naprawdę jest ważne - football. Tłumaczenie, że od tych pieniędzy zależy przecież przyszłość klubi itp. jest dla mnie śmieszne. Taka instytucja doskonale wie co robi i na ile może sobie pozwolić ale "eksperci" lepiej wiedzą jak wydać pienądze aby tylko spełnić swoje zachcianki i wizje na temat klubu (ten nie, wolę tego)...

1

@Kajtek77 następną poproszę w temacie II wojny światowej, najlepiej coś z D-Day :)

0

@kerouac remaster Vice City? zmodowane to widziałem ale jakaś oficjalna wychodzi?

0

@olejtm wolisz go oglądać w Realu ?

0

@l0Messini fajne, dobrze że nie Brajanek :D

0

@Kvothe07 jak nasz Malkominho :(

0

@kkbarca było było, 13h temu ;d ogólnie jestem fanem piłki, cała ta otoczka i to jak ktoś się zachowuje poza boiskiem mnie nie interesuje ale jakby Neymar przeszedł do Realu to bym się zagotował ;d

0

@Mati90fcb też bym chciał jeszcze jakiś transfer ale w sumie po samym Neymarze będę ustatysfakcjonowany.
Obronę powiedzmy, że mamy solidną jeżeli Umtiti wyzdrowieje. W pomocy Arthur (tylko więcej polotu i odwagi w podaniach bo tempo potrafi kontrolować) i de Jong. O ataku po transferze Neymara nie ma co się rozpisywać :)

0

@Grzesior667 #kolesiostwo #komunaciągleżywa ;d

0

@Mati90fcb owszem to sporo jednak jak ich stać to niech dają;d (nie ujmując Kutińjo) byle Dembele został - wtedy skrzydła mamy obsadzone ładnie

0

Neymar sobie relacyjkę na insta z Benzyną wrzucił ^^

0

@sebasek99 czytałem do końca...

0

1

@Odesseiron w takim wypadku będą znowu w jednej klasie z POwcami.

0

@MesQueUnClub_87 @Jakchcesz wybaczcie Panowie, że się wtrącam w tą fascynującą dyskusję. Moim zdaniem można powiedzieć, że Ziemia jest płaska, ale kula ziemska jest okrągła.

0

@Souldier też mnie to bawi...

0

@erykkanciano1233 nic tylko mu zazdrościć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?