@Objectivo ja za dzieciaka byłem takim fanem tych starych VHSiaków, że potrafiłem cały dzień oglądać Godzilla vs Mehagodzilla (czy jak on tam miał) ale szczerze polecam obejrzeć też te nowe wersje :)
@4drian0 tia, strasznie popularne w kobiecych kręgach... ale jakże mnie irytuje jak wrzucają zdjęcia na instagrama z kieliszkiem procecco na pierwszym planie... na łeb bym im to wylał:d
@Ramos9248 jak ktoś bardzo chce schudnąć to schudnie a ktoś kto tylko mówi, że chce to raczej nie:d Ci co chcą - ćwiczą, biegają trzymają dietę Ci co mówią, że chcą - kupują jakieś gówno w aptece i dalej żrą co im wleci w łapy.
@Messibestplayerintheworld na temat kontuzji Nejmara można gdybać tak samo jak na temat tego czy Cou odpali ;d Ney w LaLiga tak dużo chyba nie pauzował. Z drugiej strony wierzę w Cou... Co ma być to będzie :)
@jedrek7000 ja ze złamanym palcem u ręki (nic poważnego) czekałem w Płocku 8h. Dzieciak z gorszym złamaniem ręki, która mu dyndała jak na sznurku czekał chyba ze 4h... Przyjechała policja z żulem który miał obitą mordę - od razu go przyjęli...
@msmsms gra jest świetna ale moim zdaniem nie jest warta przechodzenia 10x :d ja ghotica 2 i noc kruka przechodziłem chyba po 4/5 razy ale wątpię żebym do 10 dobił, też czasu trochę brak:( trzeba pomyśleć nad zakładaniem rodziny :D:D
@Slawek1999 Bo mi się tak podobało, głównie ze względów estetycznych:) Literę Q czyta się KU a nie KJU / KŁU - przynajmniej w moim ojczystym języku. Na ciebie mówią SLAWEK czy SŁAWEK?:D Wiek nic nie ma do przezwiska natomiast mając tyle lat powinieneś już umieć czytać ze zrozumieniem:) PS. Sam siebie zaskoczyłem, że w ogóle wdałem się z tobą w dyskusję... Spokojnie z wiekiem każdy nabiera pokory czego ci życzę.
@Wawrzyszewski Nie wyobrażam sobie tego nawet, serio... W przypadku Bonda kolor skóry nie ma żadnego znaczenia - jeśli ktoś myśli inaczej to jest po prostu rasiolem. Natomiast kobieta psuje cały obraz tej postaci, który powstawał przez wiele, wiele lat. W ogóle gdzie wtedy pojawi się wątek dziewczyn w Bondzie (tych które zaliczał). Ja czekając na nowe "bondy" zawsze czekam też na informację jaką sarne James będzie teraz obrabiał. Edit: Już nie wspomnę o "My name is Bond, James Bond." No już dzisiaj to napisałem. Jak kobita będzie Bondem to sajonara z tą serią.
0
@Objectivo a Puig puscił bąkala chyba ?
1
@Objectivo ja za dzieciaka byłem takim fanem tych starych VHSiaków, że potrafiłem cały dzień oglądać Godzilla vs Mehagodzilla (czy jak on tam miał) ale szczerze polecam obejrzeć też te nowe wersje :)
0
@4drian0 tia, strasznie popularne w kobiecych kręgach... ale jakże mnie irytuje jak wrzucają zdjęcia na instagrama z kieliszkiem procecco na pierwszym planie... na łeb bym im to wylał:d
1
@Odesseiron w tych butach najlepiej się ją kopało:
https://magicznelata90.pl/wp-content/uploads/2016/06/korkotrampki.jpg
1
@IronSanHybrid ta muzyczka z Nieustraszonego aż mi zagrała teraz w głowie;d Grom w raju też był git ^^
5
@fanoflakers super normalnie superancko.
0
@student97r stary weź nie zwracaj w ogóle uwagi na tych gówniaków małych:D
0
@Ramos9248 jak ktoś bardzo chce schudnąć to schudnie a ktoś kto tylko mówi, że chce to raczej nie:d
Ci co chcą - ćwiczą, biegają trzymają dietę
Ci co mówią, że chcą - kupują jakieś gówno w aptece i dalej żrą co im wleci w łapy.
1
@Messibestplayerintheworld na temat kontuzji Nejmara można gdybać tak samo jak na temat tego czy Cou odpali ;d
Ney w LaLiga tak dużo chyba nie pauzował.
Z drugiej strony wierzę w Cou... Co ma być to będzie :)
0
@KamQiX @Delolen i lepiej zgona nie łap bo z bólem dupy się obudzisz :D
1
@jachuu9 14, ja go nosiłem.
1
@jedrek7000 ja ze złamanym palcem u ręki (nic poważnego) czekałem w Płocku 8h. Dzieciak z gorszym złamaniem ręki, która mu dyndała jak na sznurku czekał chyba ze 4h... Przyjechała policja z żulem który miał obitą mordę - od razu go przyjęli...
0
@msmsms gra jest świetna ale moim zdaniem nie jest warta przechodzenia 10x :d ja ghotica 2 i noc kruka przechodziłem chyba po 4/5 razy ale wątpię żebym do 10 dobił, też czasu trochę brak:( trzeba pomyśleć nad zakładaniem rodziny :D:D
2
@davor1969 słyszałem, że Nieprzemakalni Rościszewo też się nim interesują. Czas pokaże
0
@AnnaMarianna to pierwsze spotkanie?
0
@Slawek1999 Bo mi się tak podobało, głównie ze względów estetycznych:) Literę Q czyta się KU a nie KJU / KŁU - przynajmniej w moim ojczystym języku. Na ciebie mówią SLAWEK czy SŁAWEK?:D
Wiek nic nie ma do przezwiska natomiast mając tyle lat powinieneś już umieć czytać ze zrozumieniem:)
PS. Sam siebie zaskoczyłem, że w ogóle wdałem się z tobą w dyskusję...
Spokojnie z wiekiem każdy nabiera pokory czego ci życzę.
1
@BieVo to nie Ameryka że z heleną na Ciebie w uliczce czekają ^^
0
@BarcaInfo "Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka"
2
@kewin a co ta pała napisała?
0
@Sangria "ja tak jak kot 7 żyć i baluje całą noc" racja nie doczekamy się:(
8
@Barcelismo ciekawe czy Antonella sama wybierała mu koszulkę;d
0
@Slawek1999 młodzieńcze, masz złe informacje:D mówili na mnie Kubson jak ty jeszcze wrotkami pod szafę wjeżdżałeś:D
0
@kkbarca brutto to może:d
0
@Messibestplayerintheworld z Sevilla najlepsze;d
0
@Slawek1999 serio Cię to drażni? współczuję...
0
@G9 ja raz w miesiącu chodzę, nigdy się nie nudzi;d
0
@szkutnik91 jakby go zhakowali to na tyle żeby nie mógł odzyskać konta. W innym przypadku by to usunął :D
0
@BigShaq jeśli atak to powinien być jakiś komunikat lada chwila, to pracownik klubu chyba a nie gość z zewnątrz ;d
3
@Colonz piłki nożnej to pepe, ramos i "koncentrao"
0
@Wawrzyszewski Nie wyobrażam sobie tego nawet, serio... W przypadku Bonda kolor skóry nie ma żadnego znaczenia - jeśli ktoś myśli inaczej to jest po prostu rasiolem. Natomiast kobieta psuje cały obraz tej postaci, który powstawał przez wiele, wiele lat.
W ogóle gdzie wtedy pojawi się wątek dziewczyn w Bondzie (tych które zaliczał). Ja czekając na nowe "bondy" zawsze czekam też na informację jaką sarne James będzie teraz obrabiał.
Edit: Już nie wspomnę o "My name is Bond, James Bond."
No już dzisiaj to napisałem. Jak kobita będzie Bondem to sajonara z tą serią.