1

@robert12181 tylko czekałem aż ktoś wrzuci ten piękny fragment:D

0

@buddy tylko bez napalania!

0

@DaPi Acura/Honda NSX w starej budzie lub Toyota Supra również w starej budzie :)
Jednorazowy przejazd? Lamborghini Diablo

0

@Wichurek ja z równie urokliwej górniczej doliny;]

0

@Colon od przyszłego sezonu "Los Pollos Hermanos" sponsorem Barcelony

0

@MesQueUnClub_87 a ja jutro i poniedziałek wolne hyhy

3

@barpol11 przepaliłem sobie styki w bani...

0

@Sabrina_spellman
Jak podają Ci swoj numer po tekście " Bilecik do kontroli" to sie nie liczy :d

0

@SeeleyBooth zanudze się w robocie ale na ramble na bank nie wejde przez miesiąc;d

4

@ViscaBarca123 książkowy przykład jak neleży "zbić pjone".
Nie za mocno nie za lekko, nie za wysoko, nie za nisko, idealny balans, tak w sam raz bym powiedział.

7

@COU_11 patrząc po Twojej profilówce wątpie żebyś mógł nim zostać ^^

0

@Ermitano wybacz mi brak manier ;d wyobraziłem sobie gościa w długich przetłuszczonych włosach ^^

0

@matirix20 w II dawno nie grałem ale z sentymentu wskazuję włąśnie na tą część;d to chyba w 2ce było słynne wolololo:D gdzieś kiedyś słyszałem, że jeden z pierwszych memów w internecie dotyczył właśnie tego tekstu (jak nie pierwszy) :D

0

@matirix20 niedługo ma wyjść 4 część i remaster 2ki i 3ki (o ile te dwa ostatnie już nie wyszły). Jak dla mnie najlepsza strategia ever którą dodatkowo darzę ogromnym sentymentem:)))

0

@matirix20 age of empires

0

@neymarjr_143 to na bank ale wiesz, mi chodziło żeby dzielili barwy klubowe;d Jednak samym meczem charytatywnym już będę usatysfakcjonowany

2

@FCMichalo marzy mi się żeby kiedyś zagrali razem. To by było piękne zakończenie ich kariery.

0

@TheNekro94 w gacie jak skitrasz to raczej bez przypału;d ale lepiej nie ryzykować i od lokalsów może się uda kupić.

0

@Ermitano props za Manowar. Die for metal za każdym razem gniecie mi jajca:)

1

@MichalZZZ Panie, Lenary to było dopiero szpanowanko ^^ I Fishbone, ja pierdziele piękne czasy. ja z 91ego;d

1

@MichalZZZ assetto corsa ale tylko na dobrej kierownicy.

6

@Triv44 Panie ja od 12 już udaję, że pracuję... już wolę jak jest co robić...

0

@vangoor Daniel

0

@SeeleyBooth być czy nie być? oto jest pytanie.

0

@Socjopata Gangsterzy...

0

@kuz mniej więcej jest o podróżach w czasie. Mi się dobrze oglądało mimo, że w połowie już się trochę pogubiłem ;d

1

@Ghandi dobrze gadali:D od początku miały znać swoje miejsce w szeregu:D (żart)

btw nie wiem co gorsze? poruszanie tematów religijnych/polityki na forum publicznym czy posty o Neymarze?

0

@Keenone nie oszukujmy się, skorpion zjadłby teraz połowę naszej sceny hip hoppowej. Ja go widzę na ficie z Kabe.

0

@Wilczeq jak zaczną strzelać to znaczy, że coś chowają;d

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?