0

@MiKoFCB no nic. na szczęście za 3h mam urlop i spierdzielam do Turcji na dwa tyg.

0

@Colon skromnego to aż miło posłuchać.

0

1

My mamy tarczę antyrakietową czy nie? Pytam z ciekawości ale coś kojarze, że od 2020 miała być?

0

ja pierdziele, wypłem Monstera (nie pijam nawet kawy) na raz i jeszcze te emocje... zaraz mi serducho wystrzeli...

1

@nammah ja to samo przyjacielu:))) jeszcze 6h i dwa tygodnie opalanka z drinkiem w ręku. Udanego wypoczynku!

0

@qbsonFCBarca zluzuj gacie... chodziło mi o wydawce....

0

@norbi77 czysty akt rasizmu.

0

@antoniabc żeby nie było, ja do nikogo nic nie mam i życze im jak najlepiej ale nie chcę, żeby moje dziecko uczyło się o tym w szkole albo żeby było mu to przedstawiane jako coś normlanego. Od uczenia równości powinni być rodzice. Mimo, że mogę sie wydawać zacofańcem w tej materii bo tego nie rozumiem, nigdy nie będę uczuł swojego dziecka agresji wobec drugiego człowieka ze względu na jego przekonania/orientację. Jak mój syn przyjdzie z chłopakiem do domu to z trudem to zniosę ale zaakceptuję. Działania tych środowisk wywołują moim zdaniem więcej złego niż dobrego. Mówienie o równości wobec kontrowersyjnych mniejszości powinno odbywać sie subtelnie a nie na paradach i marszach. Przynajmniej w naszym kraju.
Btw. promojąc równośc wobec LGBT automatycznie promuje się samo zjawisko LGBT :(

7

@l0Messini może jest może nie jest. Pewne jest jedno - to nie jest normalne i nie widzę powodu żeby to promować. Fetysze też raczej nie są uznawane za choroby itp ale raczej nikt nie nawołuje do chodzenia w skorzanej masce z biczem w ręku do szkoły.

1

@Socjopata ładnie wleciał. Ciekawe czy finalnie dostał mandat i ile na suszarce było :d

0

@kamilo0066 zgadzam się, za mało wywiadów zdecydowanie. Mnie Manson nie rozczarował ale może to przez charakteryzację i fakt, że mało prawdziwych wywiadów z nim obejrzałem. Może końcówka troche uratuje ten sezon:)

1

MINDHUNTER Sezon 2 [NO SPOILER]

Berkowitz i Manson wyglądają prawie 1:1...
Zostały mi dwa odcinki do końca i ogólnie bardzo dobrze mi się ogląda ale chyba pierwszy sezon jakoś bardziej mi siadł.
Co Wy sądzicie o kontynuacji?

0

Boże jaki tu spokój :)

0

@barcelonaLM port lotniczy to jeszcze bym powiedział ale lotnisko?;d

1

@Katalonczyk1995 gratulacje!

0

@matteo83 OOOOLE!!!

0

@sebasek99 moze COCOsowa;>

0

@Granto spoko jest?;d ja lecę 9tego

1

@KamQiX no tak ale po co?:D to do niczego nie prowadzi :) zeby nie było, róbta co chceta ale mnie to bawi trochę bo to takie pisanie dla pisania:d niech każdy sobie wierzy lub nie, po co się o to spierać? Ja nie odpowiem :)

3

Kiedy czytam dyskusję na tematy religijne:

https://tenor.com/view/popcorn-watching-gif-5457118

Śmiech na sali i pozdrawiam każdego kto w ogóle wdaje się w takie wymiany argumentów chcąc udowodnić swoją rację lub kogoś upokorzyć/zlinczować...

0

@Fabik87 daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamn son!!

43

Przychodzi baba do lekarza a tam Nejmar

0

@Kuczek możliwe ale przez to ciągłe oglądanie okres dojrzewania chyba przegapiłeś :) stary chłop a zaczepki w internecie szuka :)

0

@Kuczek uderz w stół a nożyce się odezwą :)

46

Komentarz usunięty

2

@konrad1661 proponuję wysyłać wiadomość bezpośrednio a nie zaśmiecać rambli... Czy poklasku szukasz?

0

@-barca4ever- polecam Youtube to mp3 converter;d

0

@Odesseiron po ostatnim zdaniu przestałem czytać:D

0

@Odesseiron powiedz że Igor żyje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?