La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

5

#TeGupieGry

"11 marca 2020 roku szeregi firmy Rockstar Games opuści Dan Houser, współtwórca marek Grand Theft Auto i Red Dead Redemption. Niestety, nie ujawniono powodów tej zaskakującej decyzji.

Na dwa dni przed publikacją najświeższego raportu finansowego koncernu Take-Two Interactive sieć obiegła zaskakująca wiadomość – po ponad 20 latach z Rockstar Games odchodzi Dan Houser, jeden ze współzałożycieli firmy. Dan zarządzał przedsiębiorstwem wspólnie ze swoim bratem, Samem. Razem z byłym szefem studia Rockstar North, Leslie Benziesem, odpowiadali oni za największe firmowe marki, w tym Red Dead Redemption oraz Grand Theft Auto."

Mam nadzieje, że gry Rockstara jakoś mocno nie ucierpią na tym. Szkoda. Razem z bratem, stworzył studio-legendę, która wydała gry-legendy. Szacun.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 jego agenta widziano wczoraj w biurach Redów. Transfer kwestią godzin.

1

@macio_944 Szkoda, współtwórca marki która jest poza zasięgiem jakiejkolwiek innej w branży gier wideo. Ale nie wydaje mi się żeby gry mocno ucierpiały, tam taki sztab osób pracuje że można by zaludnić nimi niewielkie miasteczko :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?