- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
1
Wiedźmin 3 misja z Wilkołakiem.
Dzięki za wpisy. W końcu udało mi się to przejść :)
1
@matirix20 Ciężki bydle było nie? Choć i tak upiory najgorsze w W3 chyba
2
@Jakchcesz dla mnie najgorsze alpy i bruxy xd
0
@Jakchcesz banalny był bo mam level 34 chyba i wróciłem do tej misji a ona ma poziom bodajże 14 ????
0
@matirix20 pod jakie drzewko talentów szedłeś tak z ciekawości?
0
@matirix20 Wszystko właśnie zależy kiedy do tego się podejdzie ;P
0
@Jakchcesz Upiory? pff, Yrden, olej i sajonara upiorku.
0
@qbsonFCBarca tak, ale mnie denerwowało to że one znikały często, pojawiały się za Tobą i odrazu seria ciosów leciała, trzeba było dobrze wyczekać aż skończą i uderzyć zanim znowu znikną. Ja grałem na tym najcięższym poziomie to było to wyzwanie
1
@Jakchcesz wiem ocb ale po pewnym czasie idzie je wyczuć. jak zniknie i się pojawi to robisz unik - on zawsze dwa razy wali a potem zamuł i go walisz na ryj :D:D:D
oczywiście w kręgu yrden :)
0
@matirix20 też się męczyłem z tym niemiłosiernie, chyba zacząłem jednego dnia po południu, a udało się go załatwić dopiero następnego dnia rano (oczywiście z przerwą na sen) :)
1
@Jakchcesz https://prnt.sc/qxvgux
0
@matirix20 jaki poziom trudności?
1
@Brusu Średni. Nie jestem jakimś doświadczony graczem w takie gry. Trochę tylko Skyrima liznąłem.
1
@Jakchcesz dla mnie najgorszym bossem byl upiór w dodatku serca z kamienia na drodze ku zagladzie. Ten z obrazu co sie regenerowal. Ja pierdziele.
0
@qbsonFCBarca zajrzyj do mojej odpowiedzi.
1
@Jakchcesz w drodze z poroncem byl ciezki etap.
0
@koksik2700 ten z wielką kosą z nawiedzonego domu? tez się z nim męczyłem;d o ile pamiętam tam tych jego wafli trzeba było ubijać i on wtedy słabł. Kozak gierka, obecnie jestem w trakcie przechodzenia podstawki bo nie skończyłem dawniej dodatku Krew i Wino.
1
@qbsonFCBarca Chodzi mi o tego. :)
On jest w dodatku Serca z Kamienia.
Na drodze ku zakładzie, dla mnie to był koszmar.