pax

1

Alba dzisiaj nie istniał w ofensywie. Ataki praktycznie szły tylko i wyłącznie jedną stroną, Alba miał 4 dogrania w pole karne i wszystkie niecelne. W obronie Alves wracał, ale jego strona była asekurowana tak jak drugą kilka razy ratował Mathieu. Ile Villareal miał kontr ?? jeden groźny strzał w słupek po dośrodkowaniu.
Alves nie jest moim idolem, piszę to wszystko pokazując jedynie kłamstwa na jego temat.

pax

2

6 kluczowych podań, każda wrzutka stanowiła zagrożenie w której obrońcy ratowali się wybiciami, wystarczy nie nienawidzić zawodnika Barcelony, do czego się przyznałeś.

pax

1

To w jaki sposób z statystyk które podałeś w całym meczu ma 13 niecelnych podań w tym 14 niecelnych dośrodkowań ??

pax

1

To kwestia obiektywizmu. Chcę aby redakcja traktowała wszystkich równo, po meczu z elche napisali, gdy Alba nie miał ani jednego kluczowego podania a jego dogrania w pole karne lądowały u obrońców to napisali, że podanie dobre ale koledzy mu się pochowali za plecami obrońców, dzisiaj Alves miał 19 dograń w pole karne , żadne nie było w trybuny, czekam aż redakcja napisze że podania były dobre ale Alvesowi koledzy się pochowali za plecami obrońców.

pax

1

Jedno pytanie, czy dośrodkowanie to podanie ??

pax

6

Oceny za mecz z Villareal prestiżowego portalu whoscored, z którego redakcja bierze wszystkie statystyki.
Messi 8.5
Alves 7.7
Busquets 7.7
Alba 7.3
Ramirez 7.3
Rafinha 7.2
Pique 7.0
Rakitic 7.0
Mathieu 6.8
Bravo 6.6
Pedro 6.4
Neymar 6.3
Haddadi 6.2
Xavi 6.1
U nas redakcja i tak wyhejtuje Alvesa, gimboforum się przyłączy – na świecie Alves jest doceniany i powinien mieć ocenę 7,5-8, u nas będzie miał 6.
Ani jedna wrzutka w trybuny - 6 (słownie sześć) kluczowych podań

pax

1

6 kluczowych podań, ani jedna wrzutka w trybuny - wszystkie były groźne.

pax

1

U niego pewnie tylko to że Alves jeszcze żyje.

pax

2

Najlepszy oczywiście Messi - za wzięcie ciężaru gry na siebie, potem Alves - wszystkie wrzutki dobrze bite, wszystkie w pole karne - 6 kluczowych podań, Alba nie istniał w ofensywie ale solidny w defensywie, rakitić bardzo sałbe rozegranie, brak dobrych podań do przodu, brak zmiany tempa gry, Pedro, rakitic słabiutko już lepiej prezentował się Rafinha, blok obronny nieźle gdyby nie niepewności Mathieu i Alves bardzie mógłby zamykać swoje skrzydło przy stałych fragmentach. Chociaż w sumie kolejny mecz przeciwko autobusowi.

pax

1

Alves 6 kluczowych podań, nikt tyle dzisiaj nie miał, policz kluczowe podania Rakiticia, albo lepiej w ogóle policz dogrania rakiticia w pole karne, baaa, policz dogrania do przodu.

pax

1

Alves 6 kluczowych podań

pax

1

Alves 5 kluczowych podań, jak na razie najlepszy w ofensywie. Zero wrzutek w trybuny.

pax

1

A jak gra - świetne odbiory ma

pax

1

notuję notuję

pax

1

Alba na razie 4 dogrania w pole karne
7'- prosto do obrońy
54-po ziemi prosto do bramkarza
55'- przelot przez całe pole karne
58'-prosto do bramkarza
I tak dostanie najwyższe oceny od redakcji

pax

1

ale komentator nie widzi fatalnego rozgrywania rakiticia i strat pedro

pax

1

Twoje hejty w normie. Alves jak na razie dwa kluczowe dogrania - nikt nie ma więcej. twoja nienawiść do Alvesa jest już legendarna.

pax

1

Nic nie rozgrywa, gra do tyłu albo w szerz boiska, widziałeś prostopadłą piłkę, w jego wykonaniu, albo chociaż próbę takiej piłki ??

pax

2

Najsłabszy Rakitic, w ofensywie prawa strona nie istnieje, o Albie dwa razy w komentarzu było słychać, Messi biega, rozgrywa, strzela, Alves biega i wrzuca - wszystkie dogrania w pole karne, dwie kluczowe piłki, ale za dużo ma dograń - to powinien robić Rakitic ale tego nie robi. Pedro słabo, Rafinha większość czasu niewidoczny.

pax

1

Meczu nie oglądasz, Alves wypluwa płuca na boisku.

pax

1

co złego na boisku robi Alves ??

pax

3

Jak na razie najsłabszy Rakitic, więc do tyłu lub w poprzek niż do przodu.

pax

1

dlaczego Alves ??

pax

1

Ciekawe czy redakcja napisze że Alves miałby asyste gdyby Messi nie schował się za plecami obrońców. Tak pisze gdy Alba niedokładnie poda.

pax

1

kilka dobrych klepek z messim i dobre podaniem dołem do munira w 6 minucie. On wrzuca bo rakitic nic nie gra

pax

1

A co robi ?? Dobrze gra a biega za trzech

pax

1

hejt za nazwisko i tyle

pax

1

tzn. ?? biega , walczy, odbiera, kreuje sytuacje, co robi źle ??

pax

1

A co robi źle, że go wyzywasz ??

pax

1

Jak dla mnie Alves za dużo wrzuca - jednak z tego co widzę to wina Rakiticia który nic nie kreuje, zero piłek prostopadłych, zero szybszego rozciągnięcia na skrzydła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?