pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FutbolToMagia
Po co te kłamstwa. Jak Ci udowodnie to przeprosisz?
1
@FutbolToMagia
Jak jest za co to chwalę Semedo jak jest za co to krytykuję Roberto.
Dziwne, że przed ostatni mecz Roberto napisałem, że zagrał slabo, dla Ciebie Semedo nie ważne jak gra to minimum jest ocena bardzo dobra a tak to 8 lub 10.
Twoje kłamstwa maja krótkie nóżki.
Będę czekal na komentarz merytoryczny pod ocenami.
5
@FutbolToMagia
To jest właśnie hype i diss
Twoje oceny Nelsona Semedo
Ibiza 8
Leganes 10 (wyżej np. od Leo który strzela 2 bramki i ma asyste)
Levante 10 (wyżej np. od Leo ktory ma 2 asysty)
Athletic 7
Betis 8
Eibar 8
Twoje Oceny Roberto
Ibiza 3
Athletic 2
Betis 2
Getafe 8
Jesteś uzytkownikiem który ze wszystkich najwyżej ocenia Semedo średnia 8,5 i najniżej Roberto średnia 3,75. Całe szczęście że Leo u Ciebie w tym okresie ma u Ciebie średnią 8,66 (chłop mial tylko 6 bramek i 6 asyst a oceniony prawie jak Nelson).
Wskaż epitety z mojej strony.
Prośba o merytoryczną dyskusję to żółć? Drugi raz zapraszam do merytorycznej dyskusji pod ocenami za wczorajszy mecz.
2
@FutbolToMagia
To, że piszesz, że ktos kłamie nie oznacza, że mówisz prawdę :)
Najśmieszniejsze jest to, że dużo piszesz, ale twoje wpisy sa pozbawione jakiejkolwiek merytoryczności. Jesteś osoba najbardziej zawyżająca ocenę Semedo chyba ze wszystkich użytkowników na portalu. NIgdy nie wchodzisz w dyskusje na argumenty. Wiele razy Cie zapraszałem do dyskusji, jednak Ty wolisz wygłaszać puste slogany. Chętnie podyskutuję pod ocenami z wczorajszego spotkania. Ty będziesz miał okazję udowodnic wszystkim, że Nelson zasługuję na ocenę 8, a ja że był to przecietny mecz Nelsona. Tylko znając życie, ominiesz merytoryczną dyskusję, naprawde szkoda.
4
@FutbolToMagia
Cały czas kierujesz się tylko sympatia i antypatią.
Za ten mecz dałeś Semedo 8, - 13 start i 1 odbiór, 1 kluczowe podania, wiele strat na własnej połowie, zdarzalo mu sie nie wracac do obrony, źle sie ustawial, byl mijany przez przeciwników (a to tylko Eibar). Ty dałeś mu 8 czyli tyle ile zawodnikowi który w ostatnim meczu strzela bramkę, ma tylko 6 strat i 5 odbiorów i 2 kluczowe podania, zawodnikowi który całe spotkania biega box to box.
Więc jak to nazwiesz?
W meczu z Betisem Nelson zamieszany w starty obydwu bramek, traci piłkę na własnej połowie, jest ograny, potem strzał i karny, przy drugiej wraca w zwolnionym tempie i znowu straty, słabo w ataku a Ty mu dajesz ocenę 8 a Roberto ktory nie zawalił bramek dajesz 2.
6
@FutbolToMagia
Gdzie kłamię?? I Gdzie poprzednio ??
wypisujesz cały czas rózne rzeczy o Semedo i Roberto ale nic nie masz na ich potwierdzenie. Semedo ma ciągle problemy techniczne, ciągle ma problem z przyjęciem piłki - w przedostatnim meczu dostaje dwie super piłki w pole karne i straty w przyjęciu, we wczorajszym spotkaniu także dostaje podania z boku boiska i piłka mu odskakuje i strata.
Piszesz, że drużynie wyjdzie na lepsze jeśli zagra ktokolwiek inny byle nie Roberto, może Fati np PO. Taki masz stosunek do jednego i drugiego zawodnika.
Dajesz Semedo za mecz 8, mimo, że ma jedną pozytywna akcję w obronie i 13 strat. Błędy w defensywie, zerowy wpływ na wynik spotkania, straty na własnej połowie.
10
@th@les
Tak działa hype i diss na rambli. Są osoby które nie kibicują drużynie ale są fanboy'ami jakiegoś zawodnika i wtedy cieszą się z kontuzji gracza bo ich idol może jakoś zaistnieć. Strasznie to smutne.
0
@kamyk_23
No nie bardzo. Nelson w tym meczu grał fajnie w ofensywie ale w defensywie nie grał zbyt dobrze. Popatrz ile sytuacji i strzałów, dogran miał przez godzinę Vinicius i nie mówię tu o meczu ligowym gdzieś ośmieszył wielokrotnie Nelsona, ale o pierwszym cdr.
Popatrz na skróty na yt.
24
@Undertaker87
Czemu cieszy Cię osłabienie zespołu?
2
@FutbolToMagia
Możesz przybliżyć? W ofensywie i w defensywie na czym polega?
3
@FutbolToMagia
Szkoda że nie zrozumiałeś prostego tekstu. Napisałem że spośród 200 userow a nie spośród Twoich ocen.
6
@FutbolToMagia
Jakieś argumenty na potwierdzenie tego? Semedo wczoraj nie zagrał dobrego spotkania a Ty mu dałeś ocenę 8. Najwyższą wśród 200 userow (oprócz gościa który dał Nelsonowi 10 a Leo 1).
Ryzyko z Realem? Wszyscy pamiętamy jaki wiatrak robił Vinicius z Nelsona.
6
Busquets - dobry mecz, 10 odebranych piłek - 6 bezpośrednich odbiorów i 4 przechwyty
2
@Elosek
To co powiedziec o Arthurze czy w większości spotkaniach od 3 miesięcy o de Jongu?
6
@AdrianGajewski2005
Wstęp do wojny cywilizacji?? Dawno nieaktualne, hasła Huntingtonowskie zostały juz dawno przewartościowane, dużo wcześniej niz zamach Breivika czy Davida Coplanda. Teraz nagle piszesz o wojnie cywilizacji?? Teorie spiskowe i to o 20 lat spóźnione.
O jakiej wojnie w Europie mówisz? Nie zrozumiałem? W kryzysie chodzi o wywołanie wojny i sprzedaz broni? Teraz powiedz kto napadnie na Europę czy to Europa ma napadać? Zamachy w NIemczech? Kto ma zaatakowac Niemcy lub Niemcy maja zaatakować?
0
@takisobiektos
Wróciłem pół godziny temu z tego spotkania i naprawdę nic nie grali. Defensywa leżałal, brak zbiórek, brak ataku, jeden zawodnik u nas tylko grał, rzuty wolne na bardzo slabym procencie, masa strat. Izrael zagrał słabo, ale grał drużynowo, u nas nic nie funkcjonowało.
0
@Peciak
Nie, nie oglądam.
7
@BarcaInfo
I tak wszystkich w kwestii rasizmu zaorał DaniBananAlves :)
2
@Mathew86
Demokracja ma swoje zasady m.in.: Trójpodział władzy i państwo prawa. Obie te zasady Pis podporządkowuje. To tylko drobny przykład.
1
@13th
Zawsze mnie zastanawiało co pcha ludzi do pisania negatywnych komentarzy na temat innych użytowników, tylko jad czy jeszcze zielone herby. Dalej mnie to zastanawia :)
0
@13th
Gdzie się uwziął? Skoro bym sie uwziąl to wystarczyło komentować moje wpisy i wskazaywac moje uwzięcie się. Ty jednak wolisz napisac cos personalnego.
0
@13th
Nic nie wziąłem za przedstawianie go w pozytywny sposób po spotkaniach w których grał dobrze. Naprawde nic :)
4
"Nie tylko dlatego, że nie ma on regularności w swoich występach, ale też dlatego, że gdy już dostaje szansę, to jej nie wykorzystuje. Jego gra wygląda bardzo zachowawczo, Arthur nie podejmuje ryzyka i nie szuka trudniejszych zagrań. Bardzo daleko mu do zawodnika, który był porównywany do Xaviego Hernándeza".
Po wielu spotkań w ubiegłym sezonie o tym pisałem.
41
Afera hejterska a mówią że Polska nie jest wzorem dla Europy. Jeśli by się to potwierdziło to z więcej niż klubu niewiele zostało. Smutne.
1
@FutbolToMagia
Dużo niższe oceny?? Dałem mu 3 mecze temu 6,5 za mecz w którym w obronie nie grał lepiej od Roberto, nie strzelił bramki, nie mmiał asysty, miał w pierwsszej połowie kilka niezłych wejśc na skrzydło i dryublingów i to wszystko. Lubie jak się mnie próbuje na czymś złapać. hahaha.
Tak samo grający Semedo, ?? Gdyby tak było, tak bym oceniał. Dziwne, że przy moich ocenach i opisach stromnisz od merytorycznych komentarzy skupiajac się na mnie.
1
@Osioł
Gdzie tu kłamastwo??
15', 16' 17', 18, 19' 20' 21 takiej akcji nie było, więc tu masz pierwsze kłamstwo. Bramka była w 23 minucie. Roberto nie popełnił żadnego błędu (ty wymyślasz, że popełnił)- to kolejne klamstwo, nie został ograny, a to Pique krył zawodnika przy linii, co i tak nie bylo złe, bo piłke przejał Busquetsa i on popołnił błąd podajac piłke do przeciwnika. Po prostu seria kłmastw.
0
@Osioł
Naprawdę kłamac też trzeba umieć.
15' akcja bramkowa?? Kto wtedy strzelił bramkę ?
Podaj w jakiej sytuacji został ograny.
nie było takiej sytuacji - po co kłmać.
66' w jaki sposób asekuruje się pozycję, kryje się od przodu czy od tyłu, co mial zrobic przy strzale z pierwszej piłki.
1
@VeB92Nov
Mi sie zapamiętało brak podania Arthura do Leo gdy ten wychodzila na sam na sam 62,10. Najpierw Arthur niedokładnie przyjmuje, potem zamiast przerzucic do Leo to wchodzi w kolejny kontakt i strata.
0
@Peciak
Rozumiem czemu własnie taki wybór najlepszych. Kazdy ma swoje zdanie a czy uprzedzenia to już sam sobie odpowiedź.
4
@stone80
To, że Tobie sie nie podobaja moje oceny czy opisy nie znaczy coś jest tam nie zgodnego z rzeczywistościa. Jakos nigdy nie dyskutowałes merytorycznie, tylko personalnie. Wskaz co pod opisem chociażby teraz Roberto źle napisałem? Jednak Ty wolisz tylko obrazać.