pax

3

@FutbolToMagia
Prosiłem Cię abyś wskazał gdzie ine zgadzasz się z moim opisem. Ja w twoim opisie znalazłem kilkanaście kłamstw.
Akurat do opisu konkretnych zagrań sofa i who nie mają zbytnio nic do powiedzenia, bo dotyczą całości gry a nie tylko pojedyńczych zagran . Jak ma wysoką ocenę na portalu to mam napisac że nie stracił piłki jesli stracił? Co ma jedno do drugiego.
Nie krytykowałem tu zbytnio Semedo, ale twoje kłamstwa na temat meczu. Chyba proste.
Kłamstw nie odpuszczam, nie rozumiem wezwania do ospuszczania kłamstw.
Prosiłem wskaż gdzie w opisie gry sa moję kłamstwa, a w twoim wskazałem KILKANAŚCIE.

pax

1

@Midast
Taki personalny komentarz wypadałoby napisać na priva. Już Ci wielokrotnie odpowiadałem. Sądziłem, że jako osoba w pewnym wieku będzie Cię stac na merytoryczną dyskusję a nie tylko na personalne komentarze. Pisałem już, że nie miałem czasu i długo możliwości oceniania tego spotkania i nie chciałem (i o tym pisałem ). Zostałem jednak poproszony o ocenę przez użytkownika, abym odniósł się do jego opisu jednego zawodnika (tylko jednego). (Ostatnio oceniałem 5-6 zawodników). Wypunktowałem kłamstwa w tym opisie tego uzytkownika. Tobie sie to nie podoba, że wolę prawde od klamstwa, trudno jakos z tym będe musisał żyć.
Charakter dyskryminacji? rozumiem, że jak napiszę, iż Nelson miał stratę to juz dyskryminacja.
Posługujesz się personalnymi komentarzami innych uzytkowników, każdy robi to co lubi - Ty wolisz skupic sie na personalnych atakach ja na merytoryczneju dyskusji.
Szkoda, że dziesiątki moich próśb o merytoryczna dyskusją zawsze zbywałeś woląc wylewac jad na portalu.
Nie lepiej byłoby napisać w czym sie pomyliłem? No ale to by wymagało, napisac w temacie dyskusji a nie używać sobie personalnie. Napisz co mi tu zarzucasz, konkretnie? Kiedyś Ci mówiłem, nasze wpisy świadcza o nas.
Wchodzisz w merytoryczną dyskusję?

pax

0

@FutbolToMagia
Masz rację, nie musisz, wolić obrzucać personalnym komentarzem, a prośbę o merytoryczny komentarz odrzucasz. Nasze wpisy świadcza o nas :)

pax

5

Widać, że komuś nie pasuje opis redakcji. Mnie osobiście jeden użytkownik poprosił abym się odniósł do jego opisu gry Nelsona, bo nie miałem zamiaru oceniac tego spotkania. To się odniosłem. Nie rozumiem ataku wobec redakcji, że redakcja kłamie w opisie gry Nelsona. Jak ktos zarzuca takie rzeczy redakcji to niech wypunktuje to. Napisze że w tym i w tym miejscu redakcja skłamała, że taka sytuacja nie miała miejsca a tamta była zupełnia inna itd. Tu natomiast zrobiła niepotrzebna a szczególnie niemerytoryczna nawalanka - komu na tym zależy?. Czemu ktos nie podyskutuje ze mną czy redakcją na argumenty - pokaże sytuacje które ja źle zinterpretowałem, uwypoukli moje błędy, jednak za to redakcja i ja dostajemy personalny komentarze. Został przedstawiony przez jednego użytkowniaka opis gry Semedo minuta po minucie - zakłamany, dodano mu odbiory, nie uwzględniono wielu negatywnych rzeczy, . sam dalem herba za pracę włożoną w ten opis, jednak jakośc tego opisu widać jaka jest.
NIech ktoś napisze w czym nie zgadza się z redakcją lub ze mną, bo personalna nawalanka nie służy nikomu. Wątpię aby redakcja brała te komentarze do siebie, ja również ich nie biorę tylko dbałośc o poziom portalu wymagałby pisania czegoś na pewnym poziomie. Szanujmy się wzajemnie i piszmy merytorycznie, wymieniajmy się spostrzeżeniami i przedstawiajmy argumenty.

pax

0

@FutbolToMagia
To wypunktuj 10 moich przekłamań. Dla mnie wypunktowanie 10 twoich kłamstw nie będzie stanowić problemu.

pax

0

@FutbolToMagia
NIe wazne ile personalnych komentarzy o mine napiszesz i tak wszyscy już widzą to zakłamanie w twoich wpisach.

pax

0

@FutbolToMagia
Jak mówiłem, nie ważne ile razy mnie obrazisz to nie zmieni to nic w kontekście Twoich kłamstw.
Dałeś opis, ja wypunktowałem w nim klamstwa i koniec tematu. Reszta to personalony komentarz, bo nie potrafisz sie pogodzić że znowu złapalem Cie na kłamstwie i wszyscy mają wgląd w to zakłamanie.
Wskaż gdzie zarzuciłem kłamstwo dookola, gdzie zarzuciłem klamstwo userom (dali ocenę 6), gdzie zarzucilem kłamstwo sofascore czy whoscored? Zarzuciłem tylko kłamstwo Tobie bo kłamałeś w opisie Semedo. To chyba jest zrozumiałe.

pax

1

@NGTRX
To walka z wiatrakami, ale cóż zrobić. Wolałbym merytoryczną dyskusję, ale to jest nieosiagalne. Ci userzy wolą wylewać jad ale nie napiszą nic zgiodnego z tematem.

pax

0

@FutbolToMagia
Uwielbiam twoje manipulacje i kłamstwa, sa takie infantylne. NIe tyle skrytykowałem doszczętnie zawodnika co twoje zakłamanie. Tak Ty kłamiesz. I dlatego teraz na każdym kroku mnie personalnie atakujesz.
Wskaż gdzie ja kłamię. ja wskazałem z 10 przykładów w dniu dzisiejszym, teraz czekam na Ciebie.

pax

1

@catalanian09
Jest szansa na merytoryczny komentarz czy tylko atak personalny? Bo nie zgadzasz się a nie masz nic do powiedzenia w temacie dyskusji?
Co dzisiaj zrobiłem. Dwie rzeczy. Napisałem że wedlug mnie Nelson został zbyt surowo oceniony przez redakcje i wypunktowałem kłamstwa jednego usera, który przedstawił nieprawdziwe zagrania na temat gry tego zawodnika.

pax

0

@FutbolToMagia
Przeciez Ty nie uznajesz sofascore i whoscored. Przypomnieć twoje komentrze gdy w dwoch ostatnich spotkaniach Nelson był zawsze w trójce najsłabszych zawodników na tych nportalach? Gdyby większość się zgadzała to mialby ocene 9 a nie ledwo 6. Za każdym razem łapie Cie na kłamstwach.

pax

0

@FutbolToMagia
Podałeś jedynie zakłamany opis, co skrzetnie wypunktowałem i nie ważne ile jeszcze personalnych komentarzy o mnie napiszesz, to wszyscy już widza twoje zakłamanie.

pax

0

@rayan_7
Wspanialy personalny komentarz, nie związany z opisem gry zawodników. Gdzie ja tu piszę o Roberto? Cos sie pomyliło.

pax

0

@Peciak
No nie bardzo, wielokrotnie Alba czy Alves obiegali i nie dostawali podań. Teraz jest podobnie z Albą, Roberto czy Semedo. Sam pisałeś (sądzę że się nie pomyliłem i to Ty pisałeś) że takie wyjście jest opcją w rozegraniu. Ostatnio pisałem o wyjściach Semedo gdy robił ruch i nie dostawał podań a przed ostatnio o Roberto. Więc ten ruch był wcześniej, po prostu w tym spotkaniu nie zbyt aktywni byli boczni obrońcy i to zostało napisane. Wybiegł raz, dostał od razu świetne podania i skończyło się świetną asystą.
Piszesz, że zawodnik jak kilka razy nie dostanie podań to wali focha i juz sie nie pokazuje, hmmm, bardzo profesjonalne podejście zawodnika. Jesli zawodnik sie pokazuje to ma ta aktywność odzwierciedleine w ocenach i opisach i nie ważne jest czy dostanie piłki czy nie, jesli sie nie pokazuje to chyba uprawnione jest pisanie o jego bierności.

pax

0

@FutbolToMagia
Coś merytorycznego? czy tylko personalny atak? Jak mówiłem nie ważne ile jeszcze personalnych komentarzy na mój temat napsizesz, kolejny raz twoje kłamstwa zostały wypunktowane.

pax

0

@Midast
Widzisz, niczego merytorycznego mi nie zarzucasz, tylko ordynarny personalny hejt. Jak mówiłem nasze wpisy świadczą o nas. Jako z dojrzałą osobą sądziłem, że można wymieniać poglądy na temat gry, jednak nigdy tak nie było. Z strony Kolegi zawsze był wylew złośliwości i personalnych docinek. Nasze wpisy świadczą o nas samych.

pax

0

@FutbolToMagia
Ja krytykowałem twoje kłamstwa.

pax

0

@Midast
Hmmm, jest szansa na coś merytorycznego? Znowu tylko o mnie i o mnie, widzę, że szanowny kolega popadł w obsesję na mój temat, miło miec fana:). Widzę, że kolega widzi moje drobne uszczypliwości, ale nie widzi od tygodni personalnych, negatywnych komentarzy tego usera w moją strone.
Nie irytują, tylko sprzeciwstawiam sie klamstwom, widać że koledze to nie przeszkadza.
To nie jest stanowisko, bo są sytuacje które możemy wszyscy inaczej interprertować, ale jeżeli piłke przejmuje Vidal to nie będę kłamał że to zrobił Semedo, tak jak jest w tym przypadku. Już nie moja wina, że kolega nie dostrzega różnicy.

pax

0

@FutbolToMagia
Piszesz dalej personalne teksty, bo wyszczególniłem twoje kłamstwa, minuta po minucie. Pamietaj, że jak kłamiesz to teraz mozna wszystko sprawdzić i już pisałem że twoje kłamstwa szybko wychodzą. Sądzisz, że jak będziesz mi coś zarzucał personalnego to twoje kłamstwa będą bardziej prawdopodobne? Nic z tego, zawsze klamstwo to kłamstwo i teraz wychodzi to jak dodajesz pozytywne zagrania Nelwsonowi aby pisać o nim w superlatywach i omijasz jego błędy.

pax

1

@kulig
Zawsze przeciwstawiałem sie kłamstwom na portalu, nie wazne którego zawodnika one dotyczyły - Alves, Bartra, Villa, Rakitić, de Jong, Roberto, Busquets, Mascherano itd... Przeciwstawiam się wywyższaniu, hejtowaniu czy obniżaniu ocen zawodników. To, że niektórym osobom się moje wpisy nie podobają to się zdążyłem przyzwyczaić, bo nie ma w komentarzach do mnie merytorycznych zarzutów tylko personalne złosliwości.

pax

1

@Midast
Czy szanowny Kolega potrafi czasem napisac coś zgodnego z dyskusją? Czy znowu personalny komentarz?
Chociaz raz niech szanowny kolega napisze z czym sie nie zgadza, zamiast pisać slogany.
A co do tego mojego wpisu pod ocenami, to nie miałem zamiaru oceniac tego spotkania (i o tym napisałem), nie mialem czasu i nie mogłem znaleźć powtórek. Jednak user który wstawił kłamstwa na temat gry Nelsona, napisał zanim pojawił się artykuł ocenowy, że spacjalnie z myślą o mnie zrobił opis gry Nelsona i abym sie do tego odniósł. Więc jak szanowny kolega widzi, twoje uszczypliwości nie mają tutaj potwierdzenia i wyplywają z personalnej niechęci. Dopiero wtedy spytałem czy ktos ma dostep do powtórki spotkania i obejrzałem spotkanie drugi raz a nie które sytuacje wielokrotnie. Ostatnio opisałem grę chyba 5-6 zawodników, teraz zostałem poproszony o odniesienie się w stounku do jednego zawodnika. Jednak kolega jak zwykle ocenia to co robię w swój negatywny personalny, pełen uprzedzeń sposób.
nasze wpisy świadcza o nas samych i pokazują nasz charakter. Naprawde szanowny kolego, chociaz raz przydałoby się odnieść do komentarza a nie pisac personalnie o userze. Poza tym w stosunku do tego spotkania, juz kilka razy napisałem że ja bym ocenił wyżej Semedo za to spotkanie niż redakcja, jednak przeciwstawiam sie kłamstwom wypisywanym na temat gry Nelsona - dodawania mu pozytywnych zagrań i zrzucanie jego złych zagrań na innych. Jak szanowny kolega woli brac w obronę zakłamanie, to już nie mi oceniac.
Również pozdrawiam,

pax

0

@Peciak
Najdziwniejsze jest to że boczni obrońcy w barcelonie grają najlepiej gdy nie ma typowych skrzydłowych. Alves gdy Leo schodzi w środek, Alba gdy zabrakło Neymara, bo mają przestrzeń do wejścia na skrzydło.
Jak to jest jak w ostatnich meczach Semedo się urywa to jest chwalony, jak się urywa (sam wyliczałem w ostatnim meczu akcje w których wychodził na pozycję) a nie dostaje podań to w opisie jest obnizona ocena dla pomocnika przez redakcję za brak podań do Semedo, ale jak się nie urywa to też wina innych?

pax

0

@wyrek
"(tu nie mam pretensji o pomoc dla Umtitiego bo przy tego akcjach gramy przesuniętą obroną, więc na tym etapie dobrze kryje, nawet zostawiając przyszłego strzelca z tyłu, jednak gdy już podanie poszła na Mertensa czy zamiast stanąć w miejscu nie lepiej było spróbować podbiec do niego, zasłonić światło bramki – możesz interpretować dowolnie)"
Jak widzisz nie mam pretensji. Mimo że zawodnik wychodził z prawej obrony to dobrze zajął pozycje na srodku a nie obstawiał swoją nominalną pozycję. Nigdzie nie napisałem że mam pretensje, ale pozostawiłem pole do interpretacji bo jak piszesz “właśnie podbiegał“, jednak zdążył się zatrzymać i przyjać pozycje do blokowania strzału. Nie przyjąłem tu negatywnej postawy jedynie spytałem czy nie lepiej było zrobić jeszcze z dwa kroki ograniczając światło bramki, niż się zatrzymać i przyjąć pozycje jak przy rzucie wolnym. Zostawiłem to do interpretacji a nie napisałem że mam pretensje. Czytajmy ze zrozumieniem. Oczywiście nie omieszkałeś dodać personalnej uszczypliwości. Każdy daje świadectwo o sobie.

pax

0

@FutbolToMagia
Czyli rozumiem zakłamany opis, omijanie błędów i dodawanie pozytywnych zagrań to nie dziecinada? No w sumie nie, to zwykłe kłamstwo.

pax

0

@FutbolToMagia
Przenośnia? To nie jest metafora, przeczytaj coś o tym.
Dla Ciebie Semedo jest prawie zawsze najlepszy, nieważne jak zagra, u Ciebie ma najwyższą średnią ocen zostawiając w tyle Messiego czy Ter Stegena.

pax

0

@FutbolToMagia
Ja wykazuję twoje kłamstwa.
Cały czas podkreślasz ze nie uznajesz portali statystycznych ale jak raz pasują do twojej teorii to już można się na nich opierać. Dziwne jest to że posługujesz się opinią użytkowników którzy dali Nelsonowi ocenę 6, redakcja 4, a Ty 9. Więc komu jest bliżej do oceny userow Tobie czy redakcji?
Zauważ jedno, ja nie napisałem że zgadzam się z oceną redakcji i kilka razy napisałem że dałbym wyżej, napisałem jedynie że nie zgadzam się z twoimi kłamstwami, czyli osoby która od 2 miesięcy biorąc pod uwagę średnią ocen oceniła najwyżej Semedo, lepiej od Messiego który w tym czasie strzelił 6 bramek i miał 6 asyst i "wygrał" kilka spotkań.

pax

5

Jeden z użytkowników w odpowiedzi na moje wcześniejsze opisy sam stworzył opis gry Semedo. Super, doceniam samo poświęcenia czasu. Szkoda, że przedstawił opis w dużej części zakłamany – dodając mu kilka odbiorów, nie wliczając strat, nie wypisując błędów w obronie, braków powrotów, bardzo pasywnej gry w ofensywie. (Według portali miał 10 strat i 2 odbiory). Tak jak zawsze sprzeciwiałem się gdy zawodnicy byli oceniani przez hype czy diss, tak się sprzeciwiam kłamstwom w opisie, by zawyżyć ocenę. Bardzo złe zagrania nazywa, że były przeciętne, albo ani złe ani dobre, a złe które kończyła się stratami to pisze że były dobre albo je omija w opisie. Jeśli chodzi o ocenę redakcji, to ja bym dał wyższą Nelsonowi. Przez większość spotkania był bierny w ofensywie, jednak asysta była świetna, jak i wyjście na pozycje. W porównaniu z jego wcześniejszymi spotkaniami, był bardziej pasywny. Nie rozciągał gry, mało pokazywał się jako opcja do gry. Czasem jego gra jest broniona, ze się pokazywał, wychodził na pozycje, robił ruch, obiegł obrońców ale nie dostawał piłek, we wtorek był bierny pod tym względem więc się go tłumaczy, że po co miałby wchodzić skoro i tak nie miałby do kogo zagrać. Kwadratura koła. W defensywie miał 3-4 poważniejsze błędy,

8:50 dobry sprint przy aucie przeciwnika za swoim zawodnikiem (bardzo złe zachowanie Nelsona, zawodnik mu ucieka, ma czas na odwrócenie się i świetne dogranie do Martensa, akcja kończy się celnym strzałem na bramkę Barcelony)

11:40 dobre podanie na wybieg do Vidala, Vidal zbyt pasywnie (złe, zbyt lekkie i przewidywalne podanie do Vidala, obrońca przejmuje - strata Nelsona)

13:10 dobre przyjęcie piłki i mądre wycofanie (przyjął piłkę i naciskany oddał do najbliższego)

15:03 sprint i odbiór piłki w środkowej strefie (dobry wślizg i zablokowanie piłki ale bez odbioru – gracz Napoli przejął piłkę).



16:00 dobry doskok do przeciwnika, uniemożliwienie przyjęcia (doskok do przeciwnika, który spokojnie zagrywa kreatywną piłkę

16:30 doskok do przeciwnika, wywalczenie autu (bzdura, zawodnik Napoli naciskany przez Vidala posyła piłkę na aut, zero zasługi Semedo)

17:24 wejście na skrzydło i dobre podanie w pole karne, spóźniona reakcja napastnika (wejście na skrzydło, niezłe podanie w pole karne, ale na „pałę” do nikogo, Nelson zagrywa nie widząc do kogo zagrywa a nie złe zachowanie napastnika)

26:00 Semedo przerwał akcję przeciwnika, dzięki czemu Messi miał dobrą kontrę (Semedo nie dotknął piłki, tylko spóźniony wszedł w nogi przeciwnika, jednak sędzia nie odgwizdał faulu).

27:20 dobry pass w pole karne po ziemi (złe podanie w pole karne, piłkę wybija obrońca)

39:46 ryzykowne ale skuteczne wyjście Semedo, stworzenie presji i zmuszenie do straty przeciwnika (złe wyjście, nia mial szans na dojście do piłki, zostawił swoją strefę, na szczęście Pique asekurował)

43:20 świetne wyjście na pozycję i odegranie do Messiego (fajne wyjście na pozycje i niedokładne, zbyt lekkie odegranie do Vidala, a ten przedłuża do Leo)

44:50 dobre wyjście Semedo, dostał jednak cofniętą piłkę, co nie pozwoliło na ruszenie z nią do przodu (dostał piłkę na skrzydle, nie przyjął dobrze, nie przyjał kierunkowo, miał zaqwodnika od strony bramki Barcelony a nie Napoli,mógł pociągnąć do przodu, nieudanym dryblingiem próbował zgubić przeciwnika, ale sie nie udało i odegranie do tyłu)

51:20 dobre wyjście Semedo na pozycję w pole karne , przeciętna wrzuta Portugalczyka (nie okazała się stratą ale nie można powiedzieć, że była dobra) (bardzo zła a nie przeciętna, wrzutka do nikogo, był Vidal wchodzący na 5 metr i dwóch zawodników Barcelony na 11 metrze, nie okazała się stratą bo przy linii bocznej dobiegł do niej Griezman)

54:20 dobre wyjście na pozycję Semedo, następnie odbiór piłki (nie zaliczył odbioru, po co kłamać- przeciwnik wygarną piłke Leo, potem Semedo ją dotknął, potem przeciwnik, potem Vidal a na końcu pilka dla Napoli)

56:18 świetny odbiór piłki przez Semedo (to nie Semedo ma odbiór tylko Vidal, Nelson spycha przeciwnika od tyłu, piłkę przejmuje Vidal, Nelson nawet piłki nie dotknął, można napisać że dzięki nie odgwizdaniu przez sędziego faulu Nelsona Vidal ma odbiór, a nie że Nelson – to zakłamanie rzeczywistości)

60:30 (Nelson nieudanie pomaga w pressingu, pilka przeniesiona na prawą obronę, Nelson przebieżka-wraca w zwolnionym tempie, strone zmuszeni obstawiać Pique, Vidal, Busquets, Umtiti, akcja zakończona celnym strzałem, Nelson człapie do końca)

66:40 bardzo dobry pressing Semedo, zatrzymanie akcji faulem taktycznym (jaki faul taktyczny?? Napoli wolno rozgrywa na własnej połowie, zawodnik spokojnie trzyma piłkę tyłem do bramki Barcelony a Nelson na niego wpada, spóźniona interwencja a nie faul taktyczny)

69:20 strzałowrzuta Semedo instynktowna, ani na plus ani na minus (jaka strzalowrzutka? (Zły strzał strzał z pola karnego, piłka toczy sie dobre 10 metrów od bramki, nie wymyślajmy nazw kiksom Nelsona)

82:00 bardzo dobre wejście Semedo w pole karne i wrzutka przeciętna (dobre wejście i dośrodkowanie prosto na nogę przeciwnika, następnie Napoli przejmuje piłkę, a Nelson nie ma zamiaru wracać, Griezman go wyręcza i sprintem wraca i za faul taktyczny dostaje żółtą kartkę)

90:00 wybicie piłki głową wrzuconej w pole karne, ani na plus ani na minus - dobrze że wybił ale mógł zrobić to lepiej (złe wybicie piłki, wrzutka która zmierzała za linie końcową Nelson przejmuje i źle dogrywa głową na środek pola karnego, piłkę z wysiłkiem ratuje Pique bo przeciwnik już czekał na ten błąd Semedo)


Ja rozumiem że można nie zgadzać się z ocena redakcji, ale po co kłamać w opisie? To nie dodaje argumentów.

pax

0

@FutbolToMagia
Widzisz, jak punktuję twoje kłamstwa , pokazuje w której minucie kłamiesz na korzyść Semedo.
Użytkownikom nie chce się sprawdzać twoich kłamstw, mi tak. jakie wnioski z kłamstw można wyciagnąć?
Wzajemnie

pax

0

@dariooo
Gdzie sie uczepiłem Semedo? Robie opisy i własne oceny to od lat, conajmniej od 7 lat, zanim Semedo był w Barcelonie. Jesli by nie obchodziło, nie byłoby twojego wpisu :)

pax

0

@AxelF
"Skoro 90% podań jakie dostał Semedo, to były balony górą, i zanim zdążył piłkę przyjąć już miał rywala przy sobie, skoro większość akcji nie miała sensu być kontynuowana, bo samotnym celem w polu karnym bywał równie "nie ogarnięty" w naszym "leniwym systemie nie atakowania pola karnego" Griezmann".
Nie wiem skąd taki procent? Mimo, że mecz oglądałem drugi raz i wiem co widziałem to Ufam, że nie wymyślony. Możesz dokładniejsze dane przyblizyć ile tych podań było górą? Przecież bys nie skłamał.
Jeśli możesz to popraw mnie jeśli błędnie zinterpretowałem twój opis:
- to koledzy z drużyny źle mu podają
-obrońcy przeciwników bronią dostępu do bramki (coś nienaturalnego)
- koledzy z druzyny unikają podań od Nelsona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?