pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007
To nie jest ręka której nie dałoby się uniknąć i nie jest to nastrzelenie z jakieś bliskiej odległości.
1:47
0
@Coutinho007
Moim zdaniem mógł uniknąć ręki. To widać że był czas, to nie było dośrodkowanie z 2-3 metrów od zawodnika. Ja inaczej bym rozłożył punktację, ale z karnym z samym stwierdzeniem, że mógł tego uniknąć się zgadzam, miał pecha, czy zawodnik który biegł obok tą piłkę mu zasłonił, czy myślał że odbije się od tamtego - nie wiem. Jednak nie była to ręka nastrzelona której by się nie dało uniknąć.
0
@insp1re
Bez sensu zaczął się te ironiczne komentarzy, zrobiłeś atak na osobę a nie na jego komentarz. To nie prowadzi do niczego.
1
@insp1re
Przede wszystkim jest tu kwestia braku kontrargumentów, chyba oprócz karnego, to tylko 1-2 użytkowników podeszło do dyskusji merytorycznie i to dopiero wtedy gdzie wylało się trochę chamskich komentarzy.
3
@PatrykBarca , @VamosRakieta , @adi7adi8 , @Coutinho007 , @jeyx77x , @arasz1819 , @Kapitan_SW
Rozumiem oburzenie wobec analizy rewolucji. Czasem ono jest wyrażane osobistym atakiem, czy wyzwiskiem, czasem tylko zwykłym , pustym stwierdzeniem, że "on nie ma racji, bo nie ma". Jednego czego brakuje to argumentacji, aby stwierdzić, że on się gdzieś pomylił. A tych tu nie ma. Włożył dużo czasu i sił, aby tą analizę dla nas przygotować. Czy z opisem się gdzieś pomylił? Ja osobiście bym inaczej może rozłożył punkty za poszczególne elementy (np. za karny -1, za bramkę +1, zamiast -1,5 i +0,5) . NIe wspomniał nawet o zmarnowanej 11- w serii rzutów karnych. W przebiegu spotkania de JOng miał udział w 3 kluczowych sytuacjach, jednej pozytywnej i dwóch negatywnych (strzelona bramka- sprokurowany karny, nie wykorzystanie 100% sytuacji). Ja bym go ocenił wyżej, ale patrząc na wpływ na spotkanie, jego grę, nawet te straty i słabą kreację na pozycji którą zajmował.
0
@Coutinho007
Nikt nie biega z rękami przy ciele, ale jak ktoś biega a piłka leci w jego kierunku i ma czas schować rękę to ją chowa a nie robi ruchu ręką w kierunku piłki.
1
@PatrykBarca
Wiemy, że nie jest to pierwsza analiza kolegi, robi je od kilku miesięcy. Poza tym nie da się zrobić tak jak proponujesz, nie wiesz kto w danym momencie zagra najlepiej a kto najsłabiej. Robiąc tak jak Ty proponujesz, jak ocenisz pierwszą i drugą osobę względem jakich wytycznych?
2
@Coutinho007
Pecha miał, może był zasłonięty i zobaczył piłkę w ostatnie chwili. Jadę autem więc nie włączę powtórki. Ale nie było to nastrzelenie ręki że nie było czasu ją schować, był czas,
3
@PatrykBarca
Nie sądzę że trzeba w ten sposób wprowadzać metodologię i wybierać najlepszego i najsłabszego. Kolega zrobił już naście analiz, więc swoją metodologię ma. Oczywiście możesz sobie zrobić najlepszego i najgorszego i resztę dać gdzieś pomiędzy. Możesz też mieć ocenę wyjściową. Zrobić analizę, zestawić argumenty na plus i minus i zobaczyć efekt.
1
@michal26
"Swoją drogą. Prawda to, że Amazon wykupuje siłownie, czy to totalny fale news?"
Skąd taki news/fake news?
2
Czy w piłce jest mozliwe cos takiego jak reasumpcja Varu?
0
@barteq
On powinien wejść i strzelać od razu, miał przewagę nad obrońcą, zaczął holować i schodzić na lewo, potem kombinować bo obrońca już się zbliżył a piłkę miał na lewej nodze z której nie chciał widocznie strzelać. Fajnie nawinął obrońcę i znowu zamiast strzelać zaczął sobie podholowywać aż obrońca mu wybił. Bardzo dobre podanie Griezmanna było.
5
@daniel32778
Hmmmm, problem nawet nie jest w biegu Bartry. Marc najpierw dał się objechać źle wypychając Walijczyka poza linię boczną, potem go dogonił i miał jeszcze szanse go sfaulować przed polem karnym. Nawet jakby dostał czerwo to była praktycznie 90 minuta. Zabrakło zdecydowania.
0
@insp1re
Jeśli masz zastrzeżenia pisz je po analizach. Napisz które błędy są wyolbrzymiane a które marginalizowane. Chcesz napisać że błędy Busiego są wyolbrzymiane czy de Jonga? Raczej na Busquetsa zrzuca się wszelką odpowiedzialność za wszystko. Mam nadzieję, że przy jakiś moich analizach zawodników czy bramek zabierzesz głos, jeśli uważasz że gdzieś ktoś się myli.
0
@insp1re
Tu nie chodzi o analizy moje czy rewolucji. Kwestia jest taka, aby stosować tą samą metodologię równo do każdego zawodnika. Jedna osoba może analizować na jeden sposób, inna na zupełnie inny, ważne aby wszystkich traktować równo.
0
@insp1re
Czy się z czymś nie zgadzasz ze mną? Ja chwalę de Jonga ale i widzę słabe zagrania, tak jak każdego zawodnika. Uważasz że nie zawalił karnego? NIe zawalił sam na sam? nie miał strat na własnej połowie? Strzelił fajną bramkę, fajnie się pokazywał ale co więcej? Miał super zagrania w defensywie? Miał super podania w ofensywie? Patrząc na bilans plusów minusów to dobrze-bardzo dobrze. Co byś mu dał gdyby wykorzystał sytuację sam na sam i nie sprokurował karnego?
28
Araujo kolejne dobre zawody, więcej doświadczenia będzie pan stoper, jest szybkość, zdecydowanie, troszkę lepsze ustawienie ale to kwestia doświadczenia właśnie i będzie dobrze. Dzisiaj top3 w meczu.
2
@insp1re
Dobre-bardzo dobre ok, ale kapitalne?
Sprokurowany karny, nie wykorzystanie sytuacji sam na sam, przestrzelenie karnego w serii 11-stek, straty na własnej połowie.
Fajnie w ofensywie wchodził w pole karne, grając jako 9 i pokazywał się między liniami, 2 fajne odbiory. Jednak podsumowując to do kapitalnego występu moim zdaniem daleko.
0
@GeneralXavi
Chcesz porównać kampanię 2010 i 2020 pod względem tematyki LGBT?
Bardzo proszę.
Tu masz małą pomoc.
https://depot.ceon.pl/bitstream/handle/123456789/5787/142925-consensus-nr-14.pdf?sequence=1
Pokaż jaki temat był tematem przewodnim w tych kampaniach, czy taką samą pozycję i taką samą retorykę stosowano w obu kampaniach.
0
@masq
Uruchomienie skrzydeł, kluczowe dogranie, gra między linie, wygrane pojedynki główkowe.
A co zrobił Dembele w pierwszej połowie ?
0
@wodnik_szu
Coś na temat? Sprawdź o czym jest rozmowa. Nie odpowiedziałeś na pytania
0
@SkN
Wymień dobre akcje aha.....
0
Słaby Dembele, Pedri i Alba,
Dobrze Griezmann, de Jong, Araujo, Lenglet,
Podoba mi się pokazywanie Minguezy na boku i niezła gra na PO.
NIeźle Braithwaite
A co do Busquetsa - z jednej strony ta strata na połowie rywala rozpoczynająca groźną kontrę i ta interwencja w 38' na minus oraz brak pressingu z drugiej wygrywa pojedynki główkowe, zbiera bezpańskie piłki, nieźle wyszukuje zawodników między liniami i rozciąga (dwie dobre piłki do Dembele, czy do Alby). WG whoscored do 40 minuty był najwyżej punktowany (obecnie 3), ale dla mnie przez te straty i pressing nie uznałbym że to dobre spotkanie. Na razie słabo-przeciętnie, mimo dobrych ocen na portalach.
DE Jong dwie straty na własnej połowie rozpoczynające kontry przeciwników ale i dwa fajne odbiory, ustawiony jego 9, ściąga obrońców i dobrze gra między liniami, jednak w tej strefie ma mało podań przez co gra na "ściance" nie wygląda dobrze bo nikt nie idzie na klepkę i na strzał z dystansu. Kolejne dobre spotkanie, jak pisałem ustawienie go o dwie pozycje wyżej mu służy.
Ogólnie zespół ma problemy w ofensywie bo momentami gra w dwie linie 3-7, słaby dzisiaj Pedri jest prawie niewidoczny, Griezmann wspiera ofensywę i defensywę. Słaba gra w ofensywie spowodowana jest tym, że większość zawodników w linii ataku gra tyłem do bramki przeciwnika.
7
De Jong ustawiony w ataku jako 9.
Im więcej zadań ofensywnych tym lepiej jak widać. Fajnie się pokazał.
0
@SinMistico
w ataku 3-7 :))))))))
2
@FutbolToMagia
"Po prostu ten homoseksualista wie, że dla dobra społeczeństwa potrzebne są wartości chrześcijańskie , jakiś kręgosłup moralny, na którego podstawie tworzone jest prawo i normy społeczne".
vs
"Nie mam pojęcia czy ten człowiek jest chrześcijaninem, mało mnie to obchodzi. Nie znam ich, nigdy o nich przedtem nie słyszałem , nie żyją w moim kraju, nie głosowałem na nich, więc nie będę się wypowiadał".
Naprawdę lubię dyskutować z Tobą. Nie muszę się z Tobą nawet spierać. Sam to najlepiej robisz.
1
@panczo
Pisałem na rambli, do użytkowników rambli opisując co się dzieje na rambli, podając przykłady tylko z rambli. Ale ok, jeśli według Ciebie za mało wtedy wskazałem o które konkretnie zjawisko mi chodziło, to cieszę się, że już wiesz o co mi dokładnie chodziło.
2
@FutbolToMagia
Czyli zdradzanie żony jest w porządku, czy zdradzanie żony jest dobrym przykładem publicznym. To jest są te chrześcijańskie zasady?
"Pytanie czy żona wiedziała i się zgadzała czy nie."
Jeżeli nie widziała to dla mnie był ******, jeżeli widziała to idealny przykład hipokryzji i zakłamania dla profitów politycznych, a jeśli wiedziała, że mąż jeździ na orgie homoseksualne to pomyśl teraz o córce wychowywanej w tak "tradycyjnej chrześcijańskiej rodzinie".
W Polsce bo takie jest prawo, nie powinien być dopuszczony do wysokich stanowisk w państwie, a jego życie w hipokryzji powinno być odbierane jako zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.
2
@panczo
Nie chcesz wchodzić w dyskusję a dodajesz tyle nowych wątków że można byłoby rozpocząć kilka nowych. Co do użytkownika @Persyfl nawet nie zwracałem uwagi co ma w avatarze. Jeżeli ktoś czuje się urażony, może się zwrócić do moderacji. Avatary są tak małe, a jak się używa telefonu to praktycznie mała kropka.
Sądzę, że ten temat dotyczący lewicy chętnie rozwinę. Najlepiej byłoby sprawdzić, ile tekstów lewicowych, prawicowych, rasistowskich czy prohomoseksualnych się przewija.
0
@FutbolToMagia
Czyli nie przeszkadza Ci, jak ktoś zdradza żonę - wszystko jest super, bo ona może nie wie, więc rozwiązłość seksualna jest w porządku, byleby żona się nie dowiedziała.
Ten człowiek sam się nie ujawnił, biedaczek został przyłapany przez policję na nielegalnej orgii homoseksualnej, której zorganizowanie łamało obostrzenia. Biedaczek wpadł przez Covid :)
W Polsce to jak żył dyskwalifikowałoby go do zajmowania wysokich stanowisk w państwie., dostępie do informacji niejawnych.
"Chrześcijaństwo aktualnie promuje bardzo szlachetne postawy. Chociażby "czcij ojca swego i matkę swoją". Nie ma w prawie napisane, że dziecko ma szanować rodziców, a w religii jest to jedna z najważniejszych zasad. Takich przykładów można by było wymienić setki".
Czy nie cudzołóż jest w prawie napisana, bo w religii chrześcijańskiej to jedna z najważniejszych zasad. To są to wzorce moralne o których piszesz?