pax

0

@kibic1899
Tak, tak, najgorszy i w ogóle same straty. tak, tak

pax

0

@socha
Ale Desta w pierwszej połowie za bardzo nie widzieliśmy na skrzydle.

pax

0

@draxidox
dziękuję za uznanie. To nie analiza, ale dziękuję

pax

0

@pt9
dzisiaj takiego oglądamy, pierwszy błąd 38 minuta

pax

0

@Murazor
Taaaa

pax

0

@pt9
Ale jak wyjdzie i się wyróżnia to chyba można to napisac :)

pax

1

35 minut gry
Bilbao jeden strzał, Barcelona 0 strzałów

pax

5

Pierwsze 30 minut głównie Busquets najlepszy. Przechwyty, zbiera piłki w środkowej strefie, przechwyt i dogranie do Pedriego, rozciągnięcie do Dembele. Zobaczymy co będzie dalej.

pax

0

@itmustbejoke
Niewiele brakowało :)

pax

6

Tak Messi gra w finałach przeciwko Bilbao. Dzisiaj będzie podobnie :)



pax

0

@Lub567
Dlatego nie ma nie mało istotnych. Wiadomo że tytuł ligowy czy LM, jako najważniejsze, ale każdy jest istotny.

pax

18

Po pierwszy z kilku pucharów w tym sezonie.
Porażka nie wchodzi w grę. Nie ma mało istotnych pucharów i tytułów, są tylko ważne i ważniejsze.

pax

0

@Janiama
To jaka odpowiedź na dzisiejszą propozycję odnośnie dzisiejszego spotkania?

pax

0

@MesQueUnClub96
Jaka rewolucja ?

pax

0

@dariooo
"Tymi swoimi analizami to akurat zaniżacie :)"
Ważne, że takimi mało merytorycznymi komentarzami go podwyższasz :)
Tylko czy o takie podwyższanie tu chodzi.

pax

1

pax

1

@Gall
Zgadza się, to tylko pokazuje że warto walczyć o podniesienie poziomu strony.

pax

2

@badej60
Tylko ja ten wątek specjalnie napisałem aby nie odnosić tego do konkretnej analizy. Każdy może się pomylić, ja mogę się pomylić, Janiama, Rewolucja , nawet redakcja. Tu nie chodzi o konkretną analizę meczu. dzisiaj i wczoraj były wątki ogólnie wyzywające i ogólnie dotyczące analiz.
Dyskusja pod sytuację z oceną de Jonga przerodziła się w długą i burzliwą dyskusję, potem były jeszcze dwie analizy samej tej sytuacji bramkowej i tam wszystko zostało wyjaśnione.
Ja chciałem zwrocić uwagę na większy szacunek i merytorykę w dyskusjach.

pax

1

@Janiama
"No ale bez przesady, są analizy i "analizy" [..]. Opowiadają głupoty ale spróbuj ich przekonać że jest inaczej".
Ty arbitralnie ustalasz które są "analizy" a które analizy". To spróbuj przekonać a nie pisać ciągle personalne komentarze. Porównujesz osoby które mają odmienne zdanie z twoim z płaskoziemcami. Jak rozumiem w sytuacji ze spalonym to każdy kto widzi tu spalonego to płaskoziemca? Bo Ty przez miesiące nie dostrzegałeś tu spalonego.

/photo/1
Jest tu spalony i jest się płaskoziemcą czy nie widzimy spalonego?

Zrozum, zarówno ten wątek @NGTRX jest wątkiem ogólnym , nie dotyczącym bezpośrednio ostatniej analizy, ale zwróceniem uwagi na szacunek i kulturę w dyskusji.

pax

0

@Rafalloxfcb
Tylko zawodnik bierze udział tylko w kilku kluczowych wydarzeniach boiskowych - takich jak wpływ na strzelenie bramki czy na jej utratę (dlatego analizuje się tylko te najważniejsze). Poza tym wymieni się np. ważne interwencje w obronie (lub złe) czy dobre podania w ofensywie. Problem czasem jest taki jak mówisz, że ktos może oceniac zawodnika na podstawie lubi/nie lubi , ale także odbiór podlega tej samej zasadzie czyli odbiorca analizy się z nia zgadza lub nie, tylko na podstawie lubie/nie lubię danego zawodnika.

pax

0

@JohnA
Napisałeś o zasłużonej krytyce. Więc spytałem za co. Nie odpowiedziałeś. Tylko zacząłeś pisać, że niby zacząłem się użalać po tej krytyce.

pax

1

@Janiama
Problem jest inny, nikt Ciebie nie wyzywał gdy nie dostrzegałeś w tej sytuacji spalonego.

/photo/1

Co do analizy sytuacji którą przedstawiłeś, to w niej przyznałeś mi praktycznie we wszystkim rację.
ja twierdziłem że fajnie wyszedł-Ty też
ja twierdziłem że fajnie przyjął- Ty też
ja twierdziłem że fajnie nawinął -Ty też
ja twierdziłem że popełnił błąd spóźniając uderzenie- Ty też
jedynie ja napisałem, że mógł wejść głębiej w pole karne bo miał przewagę nad przeciwnikiem i spróbować strzelić w pierwsze tempo - jedyna różnica

Ty zrobiłeś nagonkę z personalnymi komentarzami mimo, że w prawie wszystkim przyznałeś mi rację.


pax

0

@JohnA
Ale za co krytykę ?
Rewolucja zrobił analizę całości de Jonga. Ja tylko odniosłem się do sytuacji z karnym i niewykorzystaną sytuacją. W niewykorzystanej sytuacji Janiama uznał że de Jong popełnił BŁĄD a przy ręce nie tylko wielu "zwykłych" użytkowników widziało błąd de Jonga ale i m.in. sędzia piłkarski który często analizuje decyzje sędziowskie. Napisz z czym się ine zgadzasz. Ja nie analizowałem całości gry de Jonga. Ale fajnie jak mi się coś wmawia.

pax

0

@stone80
"o ile oczywiście to nie jest 1 osoba za tymi 3 kontami"
hmmmmm

pax

2

@Abominacja
Nie napisałem tego komentarza aby odnosić się konkretnie do ostatniej analizy, ale ogólnie do dyskusji o analizach która się zrobiłą po ostatnim meczu. Jak widzisz, nie analizuję tu ostatniego spotkania czy jakiejś jego analizy.

pax

2

@mr_robot
Mnie nie obchodzą, co wielokrotnie pokazywałem.

pax

0

@PatrychoO
NIe chciałem tutaj odnosić się do konkretnego spotkania czy konkretnej analizy (pod którymi są przecież komentarze), tylko napisać ogólnie bo ogólnie pojawiła się krytyka analiz.

pax

0

@Janiama
Drogi KOlego. Nigdzie w tym wątku nie odniosłem się personalnie do nikogo, nikogo nie obraziłem. Ty natomiast jak zresztą zwykle odniosłeś się do mnie:
"Uważasz też, że masz zawsze rację i nie potrafisz przyznać się do błędu. Twoje analizy ...".

Dlatego grzecznie zachęcam do komentowania moich analiz.

pax

3

@PatrychoO
Są sytuacje które można różnie interpretować. podam sytuację sprzed bodajże około 2 miesięcy, gdy Griezmann strzelił bramkę na pustaka. Była to sytuacja w której Leo ściągnął na siebie obrońcę i zwrócił uwagę bramkarza i przepuścił piłkę. Dla kluczowości całej sytuacji Leo zrobił najwięcej, ale nie miał ani bramki, ani asysty. Więc są sytuacje w których należy zwrocić uwagę a które nie wynikają z protokołu meczowego.

pax

0

@Keson
Zgadza się, trzeba walczyć z zadufaniem w sobie i megalomanią we własnych osądach. Masz rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?