pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@stone80
Jak pisałem od początku, nie ma sensu prowadzic dyskusję na temat Gwiazdowskiego bo w niej nie wychodzimy poza ramy swoich stanowisk. Cieszę się, że zauwazyłes swój błąd dotyczący aborcji i lewicy.
1
@NaFazieHitman
Wpisy Jana Bodakowskiego słabo tu wypadają. Radykalny katolicki prawicowiec podporządkowuje swoja tezę a raczej wyobrażenie szukając punktów wspólnych pomiedzy lewicą a faszyzmem a nawet nazizmem. Oczywiście pomija najwazniejsze punkty faszyzmu, szczególnie włoskiego - autorytarny charakter państwa, państwo typu wodzowskiego, imanentną cecha faszyzmu był kult władzy czego o lewicy a nawet Nowej Lewicy nie mozna powiedziec a zarzucic im można raczej elementy anarchistyczne.
Pomijajac kwestie typowych przeciwnienstw (faszym uznawał lewicę za ideologicznego wroga), to z cech wspólnych pozostaja takie cechy jak młodość , kult siły czy przemocy (chociaz pisze że u lewicy to raczej symbolika), pewne elementy państwa opiekuńczego. Jednak zupełnie inne doktryny gospodarcze, społeczne i polityczne - w faszyzmie u Mussoliniego było: "„wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu”, a jak jest u lewicowców, chyba nie muszę okreslac. Jak zauwazysz to stara sie autor wszystkich swoich "ideologicznych przeciwnikow" upchac do jednego worka - Unia Europejska jest nie tylko lewicowa, ale i faszystowska.
0
@FutbolToMagia
"Black lives matters to rasistowska organizacja , wywyższająca czarną rasę nad inne. Faszyzm wrócił".
czemu faszyzm wrócił?
0
@stone80
jak mówię nie ma sensu rozmawiać. Mogę pokazywac że białe jest białe a i tak bedziesz zaprzeczać. NIe mam zamiaru pastwic się nad Toba w kwestii lewicy i aborcji, bo jak widzisz sam zmieniasz zdanie. To nie pierwsza dyskusja z Toba i nie pierwsze takie odczucia. Gwiazdowski chciał wyjść na inteligenta i cynika a sam siebie zaorał.
0
@stone80
"Nie dogadamy się bo ja tutaj mam rację "
bez komentarza
" lewica koncentruje się na temacie aborcji zamiast na tym na czym im zależy"
bez komentarza
świetnie się bawię :)
0
@stone80
Mówiłem, nie dogadamy się. Jeszcze uważasz, że kwestia aborcji nie jest tematem lewicy, hmmm.
2
@stone80
Fajnie, że masz swoich idoli piłkarskich. nie wiem jak gra rewolucja, ale wole jednak grę Iniesty. Ale każdy ma swoje gusta i guściki. Zawsze kolegę z rambli możesz poprosić o koszulkę z podpisem :)
0
@stone80
Nie ma szans abyśmy się dogadali. TY widzisz jedno a ja zupełnie coś innego.
Zmienię coś we wpisie autora, napisz mi czy z czymś się nie zgadzasz:
" Wyrok TK został opublikowany właśnie teraz by odwrócić uwagę od innych problemów (opozycja się z tym zgadza) - twierdzi Gwiazdowski. I koncentruje się na... wyroku TK" :)
Zrozumiał ?
0
@stone80
Nawet patrząc na to co napisałeś czyli o lewicy to rozumiem, że temat aborcji nie jest tematem na którym lewicy zależy.
0
@stone80
Gdzie ta hipokryzja?
Właśnie w tym, że zarzuca komuś to co sam robi. On nie pisał o lewicy ale o opozycji. Zgadza się z opozycją że sprawa TK to temat zastępczy ale zarzuca że opozycja zajmuje sie tym tematem zastępczym samemu robiac to samo.
Jakie inne problemy on tu porusza? Żadnych - pisze tylko w sprawie wyroku TK, ale zarzuca innym że się tym zajmują.
0
@stone80
Tłumacz tłumacz. Wykazał się hipokryzją i tyle. Powiem inaczej, gdy w Polsce sa ważne sprawy, gdy Polske dotyka kryzys ekonomiczny, gospodarczy, społeczny to o czym pisze Gwiazdowski? Pisze o kwestii aborcji zarzucajac to samo innym.
Widocznie trzeba tłumaczyć, byleby zgodnie z logiką :)
4
@RobiS
"śmieszą mnie tylko te nastolatki, które chodzą na te prostesty, jedyne na czym im chyba zależy to to, żeby mogły, za przeproszeniem, puszczać się na prawo i lewo i nie mieć z tego konsekwencji".
Dzięki za wytłumaczenie, teraz juz wiem o co chodzi. Chodzi o puszczanie się ... ehhh.
1
@stone80
Taaa, to co teraz robimy? Daje twitta na temat związany z wyrokiem TK i rozpala sie dyskusja na rambli odwracajaca uwage od innych spraw.
paradoks :)
0
@Przemek2323
U mnie wystarczy zaświadczenie, że jestem zapisany do klubu sportowego pod nazwą siłowni i że pobieram stypendium i tyle.
1
@ranger3120
To nie jest jednostkowy przypadek w Polsce.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Opole.-Bil-i-gwalcil-swojego-psa.-Trafi-za-kraty-dzieki-odwaznej-22-latce
4
@DonMatteo901
No trudno udawać jak ktos napluje Ci w twarz, że pada deszcz bo masz inne sprawy. Gwiazdowski jak to często robi sam się zaorał.
daje twitta o wyroku zgadzajac się z twierdzeniem opozycji o odwróceniu uwagi koncentrujac sie na tej sprawie.
ot paradoks :)
1
@Przemek2323
2 dni ?
U mnie w momencie wypełnienia wniosku wchodzisz i ćwiczysz.
0
@Joaquin88
Kto powiedział, że nie interesuje. Jedynie dostrzegam, jaki rodzaj interesuje pewną grupę osób i tym epatuje ramblę. Nie ja rozpocząłem ten wątek :)
0
@Joaquin88
Mnie się pytasz?
Może po prostu, nie ma aż takiego problemu jaki staracie się wyolbrzymiać, po kilkadziesiąt razy podając te same informacje. Zauważyłeś , że o BLM pisze tutaj tylko praktycznie jedna strona.
1
@Joaquin88
taaaa, te same odgrzewane kotlety zbierajace sie w jedną ukierunkowaną mysl. Napisz jeszcze o Netflixie, co było juz kilkaset razy napisane. Zawsze to samo.
1
@lucas/catalan
Mandela też był komunistą? Bo on byl nr 1 na liście Walusia.
0
@lucas/catalan
co było ?
3
@Joaquin88
Problem jest inny. Praktycznie nikt na rambli nie epatuje zbrodniami białych wobec czarnych, tylko pewna grupka o określonych pogladach wyszukuje/odgrzewa zbrodnie czarnych wobec białych.
1
@Joaquin88
Czy ja tutaj gdzies pisałem o rasie w kontekście Floyda ?
3
@GadulkiGembulki
Możesz podac skąd masz info, że to był atak na tle rasowym, tak jak napisaleś ?
https://www.irishexaminer.com/news/arid-31003902.html
https://www.rte.ie/news/munster/2020/1221/1185862-cork-assault/
3
@GadulkiGembulki
Braun ? To jakis autorytet w kwestiach profilu sprawców w Cork?
5
@Joaquin88
Pokazuję jak to działa. Akurat zajmuję się radykalizmem od lat. Jakie jest moje postrzeganie świata? Że zwyrodnialcem, zbrodniarzem może byc każdy bez względu na kolor skóry, religie i narodowośc. To tu masz racje, takie mam postrzeganie świata. nie wyszukuję zbrodni czy przestępstw jednej rasy aby wskazać że ta rasa/religia czy narodowośc jest zła. To zostawiam innym
2
@GadulkiGembulki
czytałem teraz o tej napaści. Niestety zupełnie inaczej zaprezentowałes całą sytuację. Był to napad na tle rabunkowym, poszło o 2 euro na bilet. Ty zrobiłes z tego atak na tle rasowym...
0
@GadulkiGembulki
Ja często widze w drugą stronę. tak jak widzę, że jedna strona z powodów ideologicznych wyszukuje tego typu zachowania aby utrwaliły ich postrzeganie świata.
0
@GadulkiGembulki
Już myślałem, że jakieś nowe wydarzenie opisujesz.
Tak, chetnie zobaczę.