pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FutbolToMagia
Możesz to powtarzać ile chcesz, nikt Ci tego nie zabroni.
Finansowo Barcelona straciła, Roberto okazał sie lepszym zawodnikiem. Tyle.
Roberto nikt nie chciał sprzedać, klub stwierdził, że jak ma walczyc o najwyższe cele to lepiej zostawic w klubie zawodnika który gra po prostu lepiej. Tak się stało pozbyto się jednego, mimo straty finansowej.
0
@FutbolToMagia
czyli zapłacono za niego 45,7 a sprzedano za 30 plus ewentualnie 10mln zmiennych ?
Tzn.? Jaka manipulacja? To, że posługujesz się się whoscored jak wyrocznią to nie manipulacja bo w jednym przypadku Ci oceny pasują ale jak oceny z tego portalu nie pasują to już manipulacja?
Semedo co roku był gorzej oceniany przez whoscored od Roberto, tyle.
0
@FutbolToMagia
Zadałem dwa proste pytania, na ani jedno nie odpowiedziałeś. Podaj dane z których wynika że Semedo kosztował 40 mln. Powtarzam dwa proste pytania.
Czy to prawda, że w każdym roku gdy Semedo był w Barcelonie to Roberto był oceniany wyżej przez whoscored (na który chętnie sie powołujesz)?
Czy Barcelona kwotowo straciła na transferze Semedo? (podaj ostateczną kwotę kupna i kwotę uzyskaną z sprzedaży).
0
@FutbolToMagia
Zadałem kilka pytań, na które zamiast odpowiadać obrażasz mnie, ale tutaj nie tylko mnie.
Pytania.
Czy to prawda, że w każdym roku gdy Semedo był w Barcelonie to Roberto był oceniany wyżej przez whoscored (na który chętnie sie powołujesz)?
Czy Barcelona kwotowo straciła na transferze Semedo? (podaj ostateczną kwotę kupna i kwotę uzyskaną z sprzedazy).
Pewnie nie odpowiesz, lub napiszesz coś nie na temat, lub znowu wymyślisz o jakiś cenach sprzed 30 lat.
0
@Cvzx
Kogo nie objechał ?
0
@Progressive
Oczywiście, że nie. Wiara już wiele miesięcy temu upadła, jednak czasem sama dyskusja jest zaskakująca jak można zminiać temat, kłamać, omijać pytania, manipulować, zakłamywać zdjęcia, statystyki i pisać cały czas to samo. Może ja z tego nic nie wyniosę, ale może druga strona dyskusji.
2
@FutbolToMagia
Jest szansa że zamiast cały czas wklejac te same swoje wypowiedzi odpowiesz na pytania, które sa podstawą tej dyskusji ?
1
@FutbolToMagia
Raz napisz jakieś konkrety. Ludzie pokazuję Ci filmy, wskazują sytuację, podają statystyki a TY zakłamujesz rzeczywistość. W ofensywie Roberto dawał drużynie kilka razy więcej niż Nelson.
Wyjaśnij nam co oznacza "wybitnie usposobiony ofensywnie" - prawie nie oddaje strzałów, prawie nie ma kluczowych podań, prawie nie ma bramek, asyst, nie kreuje sytuacji, nie ma przeglądu pola, prawie nie ma przerzutów. Napisz konkretnie (wiem że dużo wymagam) co dał SEmedo w ofensywie, które spotkania Barcelona wygrał, ile ich było.
1
@FutbolToMagia
Zadałem proste pytanie. Który był wyżej oceniony w każdym sezonie w Barcelonie.
1
@FutbolToMagia
Powtarzasz te same które nie mając nic wspólnego z rzeczywistością. Ja zadaję konkretne pytanie na które nie odpowiadasz. Posługujesz się whoscored i piszesz jak wysoko według Ciebie oceniany jest tam Semedo. Więc odpowiedź na pytanie czy Roberto czy Semedo byli wyżej oceniani w ostatnich 3 sezonach przez ten portal nie powinno sprawić problemu. Przyznasz, że Roberto czy będziesz wił się, kluczył, obrażał, zmieniał temat.
2
@FutbolToMagia
"tylko Ty tutaj kłamiesz".
Wskaż to, czy jak zwykle napiszesz coś nie na temat przy okazji oskarżając czy oczerniając kogoś.
Za Setiena pokazał dlaczego dla dobra Barcelony trzeba się go pozbyć z klubu.
Odpowiedz, zaprzeczasz, że w każdym sezonie Roberto był wyżej oceniany od Semedo? Wystarczy odpowiedż, tak lub nie.
1
@FutbolToMagia
Po co piszesz o kłamstwach, jesteś jedyną osobą tutaj wielokrotnie na tym złapaną.
Przedstawiłeś oceny Roberto i Semedo ? Z ostatnich 3 sezonów. Nie zauważyłem. Chcesz porównywać posługując się whoscored, ale ten portal co roku wyżej ocenia Roberto. Zaprzeczysz ?
2
@FutbolToMagia
Pokazałeś kompilację gdzie nie było nic wielkiego. Z kompilacjami jest tak, że pokazuje najlepsze zagrania i na tej podstawie nie da się ocenić zawodnika. Pokażę Ci kompilację wskazującą na to że ten bohater jest jednym z najlepszych napastników w historii futbolu który zjada Lewandowskiego i Suareza, tak przynajmniej można sądzić po kompilacji.
Nie widzę, abyś przedstawił jakikolwiek argument że Nelson był lepszy od Roberto, albo że jest top3 na świecie.
1
@kimpanjest
Nie za bardzo sens dalszej dyskusji. Nasz Kolega już dwukrotnie ostatnio pisał podając mecze że Nelson był najlepszym zawodnikiem spotkania w Anglii według whoscored, potem się okazywało, że on w tych spotkaniach nie brał udziału lub był jednym z najsłabszych.
1
@FutbolToMagia
Zobaczymy czy wykażesz się hipokryzją.
"Nie wiesz co to są statystyki i co to są noty. Może weź słownik do ręki bo ciężko się dyskutuje. Porównałem Ci zawodników z tej samej ligi, którzy grają z tymi samymi przeciwnikami i stają naprzeciwko sobie".
Semedo i Roberto przez 3 lata grali w tej samej drużynie, mających tych samych przeciwników, grając na tej samej pozycji. W każdym sezonie grając na PO Roberto był wyżej oceniany od Semedo przez portal który przytoczyłeś. W KAŻDYM. I jak? Przyznasz który był lepszy? Czy tym razem już portal nie pasuje?
1
@Murazor
Jeśli liczyć samo finansowo to narazie jest ponad 10 mln straty. Miał być kupiony za 35,7 plus te zmienne.
1
@Murazor
Musisz do kupna Nelsona doliczyć zmienne które zapłaciła Barcelona. Za każde 50 rozegranych spotkań doliczysz z tego co pamiętam 5 mln, czyli dodajesz 10.
1
@FutbolToMagia
Wymień kwotę za którą został kupiony a następnie sprzedany. Nawet prawa matematyki podważasz.
0
@FutbolToMagia
Kosztował ponad 40 (z zmiennymi miał około 45), sprzedano za ponad 30, bilans bezpośredni jest - 10-15 na minus plus kilka milionów pensji i nie spełniająca oczekiwań wartość sportowa. Naginasz każdą rzecz - sportowo i finansowo Barcelona straciła na transferze a Ty zaklinasz rzeczywistość że minus 10-15 to tak naprawdę plus :)
0
@FutbolToMagia
Neymara się nie pozbyli co sam odszedł bez zgody klubu wykupując klauzulę. Yaya Toure ze względu na decyzję Guardioli. Jedyny twój argument to, że Barcelona go wypchnęła z klubu starając się jak najmniej na nim stracić. Zapłacili ponad 40 mln a dostali może lekko ponad 30, czyli klub stracił oprócz sportowo to finansowo 10 milionów plus pensja. Co chcesz porównywać do wychowanka na którym przy każdej sprzedaży klub by zarobił. Postaraj się lepiej :)
1
@FutbolToMagia
"... tylko realna zapłacona ... Za Roberto pewnie by dali 10-15 mln".
Więc co porównujesz. Piszesz, że nie porównujesz cenę z transfermarkt ale cenę realną, gdy jednego się pozbyli a drugiego nie. Z jednej strony masz cenę zapłaconą a z drugiej jakąś wirtualną wymyśloną przez Ciebie. Solidny jesteś w argumentacji, nie ma co :)
0
@FutbolToMagia
Może Roberto nikt nie chcial sprzedać. To chyba dobrze dla klubu że sprzedawany jest zawodnik który się nie sprawdza a zostaje ten lepszy a mimo to przeciętny.
Lubię te twoje argumenty. Nie oceniajmy zawodnika na podstawie statystyk z jego gry, ale na podstawie cen z transfermarktu :)
0
@FutbolToMagia
Sam sie obronił. W jakich meczach, kto oceniał? Prasa hiszpanska czy portale piłkarskie/statystyczne oceniały go w każdym sezonie gorzej od Roberto.
0
@FutbolToMagia
Zasypujesz od conajmniej dwóch lat komentarzami że Semedo jest najlepszym PO na świecie, potem pisałeś że w top3, że w Barcelonie ma najlepszą technikę. Asysty to jeden z elementów - ale u Nelsona oprócz dryblingu prawie nic nie funkcjonowało w Barcelonie.
1
@FutbolToMagia
Wskaż to a ja wskaże twoje. Wskaż jak Ciebie obrażam, jakich epitetów uzywam czy obrazajacych zwrotów dotyczących twojej osoby. jak zwykle cos napiszesz ale nie ma to związku z rzeczywistością.
0
@FutbolToMagia
"ja Cię nie obrażam, tylko stwierdzam, że nie masz podstawowej wiedzy na temat piłki nożnej. Załóż korki raz w życiu, może coś zrozumiesz."
Jak napisze że zalożył korki kilka razy w zyciu to wtedy jego przyjmiesz? Czy wymyslisz coś kolejnego ?
1
@infamusse
Zgadzam się, tak zawsze było.
4
@FutbolToMagia
Po co Ty ludzi obrażasz. Czy starasz się tym dowartościować.
1
@Peciak
Akurat Desta chwaliłem, nie robiłem analiz czy ocen mniej wiecej od listopada (wczesniej robiłem) z powodów o ktorych kilka osób wie. Potem analizy zamieniłem na cykl o straconych bramkach bo ktos inny zaczal robic analizy.
Dziwne jest to, że nigdy od czasu przenosin do Anglii nie rozpoczalem o Semedo watku, conajwyżej udzielam sie jak ktos pisze bzdury czy jak tu, gdy zostasłem zaproszony do dyskusji. Więc chyba cos tu nie gra z tym twierdzeniem o obsesji, przez miesiące omijałem jego watki. Więc mija się to z twoim twierdzeniem.
4
@FutbolToMagia
Jego jakość zweryfikowała jego gra - najgorszy występ obrońcy w historii LM pamiętasz ? Tak, tak, tak został oceniony przez komentatorow ESPN i elPais występ Nelsona przeciwko Bayernowi. Cała drużyna grała słabo, ale on katastrofalnie.